Telepatyczna Terapia Miłości: uzdrów relacje z innymi i ze sobą

miłości

W życiu normalnym jest doświadczanie problemów w relacjach. Czasami kłócimy się z naszymi przyjaciółmi lub dochodzi do nieporozumień między nami, a naszymi partnerami. Są też przypadki, w których dochodzi do konfliktów wewnętrznych i krzywdzimy samych siebie.

Takie sytuacje mogą być frustrujące szczególnie wtedy, gdy druga osoba jest droga naszemu sercu. Co więcej, może dojść do katastrofy, jeśli problem jest w nas samych. Brak wystarczającej miłości do siebie, może wywołać destrukcyjny wpływ na nasze codzienne życie, relacje z innymi, a nawet nasze zdrowie.

Telepatyczna terapia miłości okazuje się przydatna w takich sytuacjach. Ta prosta, ale potężna technika pozwala nam wysyłać miłość do siebie i innych. Działa na poziomie podświadomości, pozwalając naszym uczuciom ominąć świadomość odbiorcy. Ma głęboki wpływ na nasze relacje z innymi ludźmi i bardzo pozytywnie wpływa na uzdrowienie naszego wewnętrznego ja.

Może cię również zainteresować: Wibracja Miłości – 528 Hz: w jakim celu stosować?

Źródło: pixabay.com

Telepatyczna Terapia Miłości – proces

Aby wysyłać miłość do innych, musisz najpierw sam głęboko rozluźnić ciało i umysł. Niezależnie od tego, czy leżysz, czy siedzisz, musisz upewnić się, że twoje ciało czuje się wygodnie i zrelaksowane.

Kiedy uspokajasz oddech, ustal swoją intencję, by wysłać miłość do ustalonej osoby. Nie pozwól, aby myśli o czymkolwiek innym cię rozpraszały. Po prostu skoncentruj się na swojej intencji. Upewnij się, że jest wolna od pragnień ego, życzliwa i niosąca dobro.

Nie zmuszaj odbiorcy do przyjmowania twojego daru. Twoim zamiarem jest sprawić, by poczuł, że twoja miłość jest dla niego dostępna w chwili, gdy będzie gotów ją przyjąć.

Kiedy skończysz się przygotowywać, skoncentruj się na wybranej osobie. Nie musisz wizualizować, gdzie jest i co robi w tej chwili. Możesz po prostu utrzymywać statyczny obraz tej osoby w umyśle.

Następnie pomyśl, jak bardzo kochasz tę osobę, aby obudzić miłość, którą masz w sobie. Zaczniesz czuć się inaczej. Możesz czuć się przytłoczony nadmiarem energii, ale nie pozwól umysłowi się rozpraszać i dekoncentrować.

Teraz wyobraź sobie tę miłość jako formę energii, która płynie od ciebie do drugiej osoby. Delikatnie pozwól tej energii przenieść się z twojego serca do jego. Ważne jest bycie uważnym w wykonywaniu tego rodzaju terapii. Powinieneś być wrażliwy na to, co czuje twój odbiorca. Czasami druga osoba może opierać się twojej miłości. Jeśli tak się stanie, przerwij proces i spróbuj ponownie w innym czasie.

Wysyłanie miłości powinno trwać od 15 minut do godziny. Zaleca się również regularne jej wysyłanie w celu nawiązania silniejszego związku z odbiorcą. Powinniśmy być jednak otwarci, empatyczni i świadomi uczuć osoby, do której wysyłamy energię miłości. Zbyt dużo miłości może być duszące, więc trzeba koniecznie wiedzieć, kiedy przerwać proces i/lub zmniejszyć jego częstotliwość.

Może cię również zainteresować: Niezwykłość samca Omega: co czyni go lepszym od samca Alfa

Źródło: pixabay.com

Wysyłanie miłości samemu sobie

Aby wysłać miłość do siebie, najlepiej jest najpierw wysłać miłość drugiej osobie i dopiero przejść do siebie. Po wysłaniu miłości do swojego odbiorcy nie zamykaj procesu. Zamiast tego skup strumień energii z powrotem na sobie. Pozwól, by miłość cię wypełniła. Pozwól, by przenikła przez ciebie i cię uzdrowiła.

Możesz poczuć się przytłoczony. Miłość własna jest potężną siłą, ale zamiast wpadać w panikę lub przerywać proces, odpręż się, zaufaj i pozwól, aby twoja własna miłość rozgrzała cię od środka.

Przyjmij jej żar z uczuciem radości i poczuj, jak twoja energia, czakry i aura jaśnieją. Stosując regularnie telepatyczną terapię miłości, po pewnym czasie, będziesz w stanie kierować ja do siebie bez konieczności dzielenia się nią z innymi.

Przede wszystkim jednak będziesz w stanie nauczyć się kochać siebie, twoje poczucie wartości mocno wzrośnie, staniesz się pewniejszy siebie i szczęśliwszy. A zgodnie z prawem przyciągania, przyciągniesz do swojego życia ludzi, sytuacje i miejsca, które z tą miłością i szczęściem będą rezonować.

***

Chcesz wpuścić miłość do swojego życia i przyciągnąć do siebie idealnego partnera?

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają na webinar:

 Noc Wróżebna *Andrzejki*

UWAGA! Webinar nie jest jedynie panelem szkoleniowym, a czynną, aktywną Magią, prosimy o wzięcie udziału w nim tylko te osoby, które naprawdę potrzebują popracować z tematem Miłości, Samotności, Kochania Siebie oraz Związków.

W planie zajęć między innymi:
* Andrzejkowe wróżby ludowe i ich współczesne odpowiedniki – co działa, czego używać?
* Losowanie, wróżenie, dywinowanie – zajęcia praktyczne
* Zmysł poczucia, czyli intuicja – ćwiczenia wzmacniające i poprawiające komunikację z wewnętrznym głosem
* Miłość – czym jest, z czego składa się jako frekwencja, jaka jest jej Natura… dla Ciebie?
* Lanie wosku – ceromancja w praktyce (i interpretacja kształtu)
* Liściki miłosne – piękna wróżba!
* Jak pielęgnować związki a co dzień? Sprawdzone metody!
* Miłość i MOC – siły powodujące siebie wzajemnie
* Czary partnerskie
* Czary dla samotnych
* Czary na przywołanie najlepszego partnera
* Czary dla wzmocnienia stabilności i uczucia w związku
* Rytuał Archanielski

andrzejki
Źródła: consciousreminder.com/2017/10/04/telepathic-love-therapy

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram