Test Adama i Ewy: czego nigdy nie powinno zabraknąć w twoim związku miłosnym

Test Adama i Ewy

Gdybyśmy w tej chwili zapytali niektórych ludzi: „czym jest miłość”, najprawdopodobniej uzyskalibyśmy wiele różnych odpowiedzi. Chociaż istnieją pewne podobieństwa, pojęcie miłości partnerskiej jest tak intymne i osobiste, że nie można go z całą pewnością jednoznacznie zdefiniować. Poniższy test ujawni ci to, czego absolutnie nie może zabraknąć w twoim związku miłosnym, byś czuł się w nim szczęśliwy i kochany.

Spójrz na zdjęcie poniżej. Co zobaczyłeś na nim jako pierwsze?

1. JABŁKO

Jeśli pierwszą rzeczą, którą zobaczyłeś w teście Adama i Ewy, jest jabłko, oznacza to, że podstawą twojego związku jest zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Bez zaufania nie potrafisz się całkowicie oddać, nie potrafisz się całkowicie otworzyć.

Bez tego związek nie ma dla Ciebie sensu. Jeśli twój partner zdradziłby twoje zaufanie, nigdy nie byłbyś w stanie mu wybaczyć, nie byłoby sposobu, aby ponownie otworzyć się na partnera.

Może cię również zainteresować artykuł: To, co zobaczysz pierwsze na obrazku, ujawni twój klucz do miłości

2. CIAŁA

Jeśli pierwszą rzeczą, którą zobaczyłeś na obrazie to ciała, ich kontury lub określona ich część, oznacza to, że dla ciebie w związku miłosnym nie może absolutnie zabraknąć chemii. By twój związek był stabilny musisz przede wszystkim odczuwać fizyczny kontakt, chemię, podniecenie. I to przede wszystkim dotyczy sposobu, w jaki twój partner cię całuje, obejmuje lub bierze za rękę.

Dlatego możesz lubić te same rzeczy co partner, mieć podobne wartości i sposób patrzenia na świat, ale jeśli przestaniesz czuć chemię, nie będziesz miał skrupułów, by zakończyć związek, tak szybko jak to możliwe.

Może cię również zainteresować szkolenie: Miłość, seks, związki – w świetle Totalnej Biologii

3. TWARZE, KTÓRE SIĘ DOTYKAJĄ

Czy w tym teście Adama i Ewy najpierw zobaczyłeś twarze, wyraz twarzy lub sposób, w jaki się dotykają, tworząc serce? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to czego nie może zabraknąć w twoim związku miłosnym, to głębokie uczucie, emocjonalne połączenie. Chociaż wydaje się to dziwne, istnieje wiele par, które nie są ze sobą tak połączone i nie okazują sobie wiele uczuć.

Dla ciebie taki sposób bycia w związku byłby nie do pomyślenia. Potrzebujesz romantycznych uniesień, głębokich doznań, wyrażania uczuć i emocji. Bez tego związek byłby dla ciebie pusty.

Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na warsztaty internetowe: Miłość – otwórz się na najpiękniejsze uczucie świata! Twin Flames (Bliźniacze Płomienie) i Soul Mates (Bratnie Dusze) oraz metody na bycie zakochanym… W ŻYCIU!

Źródło: namastest.net/test-of-adam-and-eve-what-should-never-be-missing-in-love-for-you/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram