Test: co pierwsze zobaczyłeś na obrazku? Odkryj swoją prawdziwą esencję!

test

Istnieje kilka testów, które mogą połączyć nas z naszą prawdziwą esencją, najczystszą i najbardziej autentyczną stroną naszej osobowości i pomóc nam znaleźć zdrowy i dojrzały sposób komunikowania się z nami i światem.

Kiedy wiemy, kim naprawdę jesteśmy, co lubimy i jakie mamy predyspozycje, łatwiej nam jest kroczyć odpowiednimi ścieżkami, ponieważ wiemy, czego powinniśmy szukać lub czego powinniśmy unikać w naszym codziennym życiu.

Poniższy obraz zawiera w sobie oczywiste elementy, jak i pewną formę iluzji. W zależności od tego, co dostrzeż na nim jako pierwsze, to wiele ujawni na temat twojej esencji.

Źródło: namastest.net/

Gotowy, aby zobaczyć odpowiedź na temat twojej prawdziwej istoty? Przejdźmy więc do wyników!

Ludzie

Jesteś zmysłową, wrażliwą osobą, której bliskie jest głębokie odczuwanie miłości, a to czyni cię wyjątkowym.

Urodziłeś się, aby kochać i szerzyć to uczucie na całym świecie. Odkąd byłeś dzieckiem, zawsze byłeś bardzo opiekuńczy i pomocny dla wszystkich ludzi wokół siebie i jesteś znany z darów miłości i nadziei wszystkim tym, którzy jej potrzebują.

Często trudno ci otrzymać tę samą miłość, którą ofiarujesz, ale to cię nie zniechęca. Dobrze wiesz, jaka jest twoja misja na świecie i jesteś zdeterminowany, aby ją realizować w najlepszy możliwy sposób. Dzięki za szerzenie miłości gdziekolwiek jesteś!

Łabędź

Jeśli to był element, który zidentyfikowałeś jako pierwszy, gratulacje, jesteś niezwykłą osobą!

Masz w sobie dar empatii, który powinieneś w pełni odkryć i rozwinąć, by kochać innych i wspierać całym sobą, nie czując przy tym poświęcenia i bólu. Masz bardzo dobre i czyste serce, a także jeszcze jedną bardzo ważną cechę: miłość do siebie.

Potrafisz zachować zdrowy balans między pracą a życiem prywatnym, dlatego zazwyczaj wszystko dobrze ci się układa. Wszechświat docenia i nagradza ludzi o takiej esencji jak twoja, dlatego przygotuj się na kolejne duże pozytywne zmiany; twoja ścieżka jest piękna i pełna radości.


Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają na szkolenie on-line (webinar): Empatia – poznaj swój dar i naucz się jak z nim pracować


Twarz mężczyzny

Twarz mężczyzny jest elementem, który obejmuje wszystkie inne obecne na obrazie. Jeśli to ją zobaczyłeś jako pierwszą, to jesteś osobą o analitycznej osobowości, która widzi coś więcej niż oczywiste!

Jesteś bardzo inteligentny i kierowany intuicją, zawsze wydaje się, że wiesz, jak działać, aby uniknąć problemów i skierować swoje życie w kierunku tego, co chcesz przyciągnąć do siebie. Ta jakość zapewnia ci postęp w wielu sytuacjach życiowych.

Zwracasz uwagę na szczegóły, które pozostają niezauważone przez większość ludzi, daje ci to wyjątkową mądrość i naturalną zdolność do wyszukiwania możliwości i ścieżek, które niewielu zna. Twoja esencja jest pełna mądrości i wartości; jesteś naprawdę godny podziwu!

Może cie również zainteresować artykuł: 30 znaków świadczących o tym, że jesteś empatą

Źródło: namastest.net/test-what-is-the-first-thing-you-saw-discover-your-true-essence

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram