Test ujawniający najlepsze aspekty twojej osobowości

Test

Co pierwsze dostrzegłeś na obrazku? Odpowiedź ukaże ci najlepsze aspekty twojej osobowości. Gotowy, aby zobaczyć, jakie są twoje najlepsze cechy?

Testy psychologiczne często opierają się na interpretacji pierwszej dostrzeżonej na obrazku rzeczy. I na tym właśnie polega ten test.

Przekonajmy się, jak twoja interpretacja świata, czyli to co w niej dostrzegasz, jako pierwsze, wpływa na twoje wewnętrzne ja. Pierwsza rzecz, którą zobaczysz na tym obrazku, ujawni prawdę o tym, kim naprawdę jesteś! Pamiętaj, że testu nie należy traktować śmiertelnie poważnie, choć może być źródłem, z którego dowiesz się więcej o swojej osobowości.

Może cię również zainteresować artykuł: Czy jesteś czarownicą? Znaki i cechy charakterystyczne, które wskazują na naturalne zdolności magiczne

Ptaki

Masz tajemniczy urok i bystre artystyczne oko. Poza tym jesteś znany z doskonałych umiejętności obserwacyjnych. Lubisz przyjmować i doceniać wszystko dookoła siebie, a także małe rzeczy, ciesząc się z drobnostek. Jesteś uważany za życzliwego i masz dowcipne poczucie humoru.

Jednak czasami możesz unosić się dumą i mieć problemy z podejmowaniem decyzji. Popracuj nad tym.

Motyl

Masz wyjątkową osobowość i zawsze podejmujesz szybkie i jasne decyzje. Jesteś także świetny w rozwiązywaniu problemów – własnych, jak i  twoich przyjaciół. Każdy przychodzi do ciebie z problemami, a dzięki twojej wyjątkowej perspektywie, rady które dajesz są bardzo pomocne.

Jednak czasami możesz być zbyt surowy wobec osób, które uważasz za “trudne”. Pomoże w tym cierpliwość i empatia.

Rośliny

Masz doskonałe umiejętności analityczne i w przyswajaniu wiedzy. Inni postrzegają cię jako inteligentną i zorganizowaną osobę. Jesteś dobry w utrzymywaniu uwagi na właściwej drodze i masz zdolność oddzielania logiki od emocji. Lubisz zarządzać własną drogą życiową – systematycznie i analitycznie.

Jednak przy okazji jesteś perfekcjonistą, którego największym lękiem jest popełnianie błędów. Zrelaksuj się i staraj się nie być taki wymagający dla siebie.

Czaszka

Masz wyjątkowe umiejętności obserwacji rzeczywistości, co wpływa na wysokie zdolności interpersonalne, bez względu na to, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie. Jesteś mediatorem między przyjaciółmi, kiedy jest to potrzebne. Wszyscy cię kochają, ponieważ jesteś osobą o serdecznym usposobieniu, która daje zawsze całą siebie, przez cały czas.

Musisz jednak pamiętać, aby poświęcić trochę czasu wyłącznie sobie, i zadbać o swoje potrzeby.

***

*** KSIĘGA MAGII 2019 – PRZEDSPRZEDAŻ ***

Księga Magii 2019 to wyjątkowy, magiczny kalendarz Akademii Ducha na rok 2019!

Możecie ją kupić w przedsprzedaży, klikając w link:

KSIĘGA MAGII 2019 W SKLEPIE AKADEMII DUCHA

W tym roku:
– 592 strony (w tym roku ponad 130 stron Magii więcej!);
– Karta Manifestacji z Kluczem i Wskazówką w komplecie;
– twarda oprawa;
– limitowana ilość.

Do wyboru dwie wersje Księgi:
– z osobistą dedykacją Wiedźmy Anji (555 sztuk);
– wersja bez dedykacji.

Tym, którzy znają Księgę Magii, nie trzeba jej przedstawiać. To coś więcej niż tylko kalendarz. Znajdziesz w niej morze informacji magicznych oraz autorskich rytuałów, zmieniających życie i wiele więcej!


Źródło: mysticalraven.com/art/8585/what-you-see-first-reveals-the-very-best-aspects-of-your-personality

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram