Ten wizualny test psychologiczny pomoże ci usłyszeć ważną wiadomość od Wszechświata

Jeśli potrzebujesz dobrej rady, ale nie masz w pobliżu nikogo pełnego mądrości, kto mógłby jej udzielić, możesz zwrócić się bezpośrednio do Wszechświata.

Informacje otrzymane za pośrednictwem wybranego obrazu rozwieją twoje wątpliwości i przyniosą odpowiedź na twoje pytanie.  Poświęć chwilę na uspokojenie się, weź głęboki oddech i wybierz symbol, który najbardziej cię przyciąga.

Obraz, który zatrzymał twoje spojrzenie najdłużej i powinien być uważany za zaszyfrowaną wiadomość od Wszechświata.

Może cię również zainteresować artykuł: 8 prostych rytuałów na nów księżyca – oczyszczenie i manifestacja

Symbol nr 1

Wiedz, że jesteś kochana. Nawet jeśli nikt wokół ciebie nie mówi tego głośno, miłość całego wszechświata unosi cię na swoich skrzydłach.

Jeśli pojawi się uczucie samotności lub zmieszania, nie rozpaczaj. Staraj się dawać sobie miłość (jeśli nie ludziom, to drzewom, roślinom, zwierzętom) – na pewno wróci.

Kiedy działasz ze świadomością, wchodzisz w wyższą wibrację energetyczną, która może przyciągać obfitość do wszystkich dziedzin życia.


Bransoletkę z czarnym onyksem, którego energia pomoże w stresowych sytuacjach, znajdziecie w naszym sklepie

onyks


Symbol nr 2

Życie może być pozytywne i negatywne, jasne i ciemne, szczęśliwe i smutne. Tylko wtedy, gdy nauczysz się uczyć z każdego wydarzenia, niezależnie od jego emocjonalnego koloru, staniesz się bardziej pozytywny.

Nauczenie się okazywania dobroci innym jest niezwykle ważnym sposobem wzbogacenia swojego życia.

Czas aktywnie pracować, aby ustabilizować stan emocjonalny, wyeliminować dyskomfort i wyleczyć stare rany. To jest droga do prawdziwej wolności.


Symbol nr 4

Czas naprawdę posłuchać, co mówi serce. Kiedy działasz szczerze, dusza staje się znacznie silniejsza i czuje lepsze połączenie z otaczającym ją światem.

Użyj swojej intuicji, słuchaj własnego wewnętrznego głosu i bądź otwarty na ważne duchowe przesłania. W przeciwnym razie prawdopodobnie nie będziesz w stanie podążać w wymaganym kierunku.


Symbol nr 5

Musisz odpocząć od niektórych rzeczy. Zrezygnuj, przynajmniej chwilowo, z tego, co wysysa twoją energię i pozbawia cię sił.

Na razie niech ktoś inny zajmie się problemem. Skoncentruj się na tym, co naprawdę chcesz robić – co sprawia, że ​​czujesz się spełniony i kreatywny.

Bardzo ważne jest zachowanie równowagi i poczucia, że ​​wszystko dzieje się w swoim tempie.


Symbol nr 6

Czas zacząć pracować nad stworzeniem swojego najlepszego życia! Masz moc zrobić wszystko – podjąć ostateczną decyzję, nie wahaj się, ale zacznij prawdziwe zmiany.

Kiedy poczujesz się wystarczająco silny w swoich intencjach, na pewno się zamanifestują, ale powinny być jasne i konkretne.


Źródło: namastest.net

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

3 myśli nt. „Ten wizualny test psychologiczny pomoże ci usłyszeć ważną wiadomość od Wszechświata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram