Test świętej geometrii: sprawdź, jaka jest twoja duchowa ścieżka

święta geometria

Święta Geometria to starożytna i potężna wiedza, która wypływa z głębi stworzenia Wszechświata i naszej Zbiorowej Świadomości. Test na Świętą Geometrię jest lekcją o tym, co my, ludzie, odcisnęliśmy w naszych umysłach przez wieki. Tak więc, „losowo” wybierając jedną odpowiedź z tego testu, zobaczymy, jak prymitywne, ale potężne siły prowadzą nas przez nasze przeznaczenie.

Jeśli wybrałeś…

  1. Ścieżka Maga

Jeśli wybrałeś pierwszy wzór, to wybrałeś podążanie Ścieżką Merkurego, Ścieżką Pierwszej Karty z dowolnej Talii Tarota. Zdecydowałeś się kroczyć drogą, którą wielu magów wybierało od początków ludzkości. Jesteś niezwykle ciekaw sztuki tajemnej. Dlatego zawsze chciałeś odkryć tajemnice wszechświata i opanować Rzemiosło. Coś w tobie pragnie większej wiedzy. To uczucie staje się coraz silniejsze i stajesz się mądrzejszy.

Jest to również ścieżka Wędrowców. Najbardziej wszechstronna ścieżka. Jesteś „zobowiązany” do zmian, aż znajdziesz energię, której szukasz. Jedną z najbardziej unikalnych cech twojej duszy jest to, że łatwo się nudzisz, ponieważ tak naprawdę to, czego szukasz, nie należy do tego Planu. Będziesz szukać w nieskończoność, dopóki nie spotkasz bratniej duszy lub energii, której pragniesz. Chociaż jesteś tym, który potrafi łatwo dostosować się nawet w najbardziej ekstremalnych okolicznościach, ciągle szukasz powodu, by podróżować i uczyć się więcej.


Ochronny talizman z Kwiatem Życia – symbolem początku wszystkiego – znajdziecie w naszym sklepie


  1. Ścieżka Cesarzowej

Jeśli wybrałeś drugi wzór, wybrałeś ścieżkę Wenus, ścieżkę trzeciej karty dowolnej Talii Tarota. Zdecydowałeś się kroczyć drogą, którą wielu zaklinaczy i czarodziejek wybierało od początku ludzkości. Dlatego zawsze starasz się znaleźć dobre rozwiązanie w każdej sytuacji i ustanowić spokój i harmonię, gdziekolwiek jesteś. Co więcej, twój symbol, starożytny symbol wszystkich zaklinaczy, Pentagram, jest symbolem piękna i magii, którą promieniujesz. Kluczem do Twojej Mocy jest Miłość, a Twoje Serce to Drzwi.

To jedna z najsłodszych, ale bardzo wymagających ścieżek. Uczy nas, że życie to nie tylko władza i dominacja, ale także odnalezienie równowagi i piękna w każdym z nas. To, co może wyglądać ładnie, może być zgniłe w środku i na odwrót. Dlatego celem jest ustanowienie spokoju i piękna, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nasz świat jest pełen wad, ale jest też cudownym miejscem, jeśli wiesz, na co patrzeć. Cesarzowa uczy nas, że możemy zmieniać wszystko, czego chcemy, o ile nasze serca są otwarte na miłość i dobre wibracje.

  1. Ścieżka Cesarza

Jeśli wybrałeś trzeci wzór, wybrałeś ścieżkę Marsa, ścieżkę czwartej karty z dowolnej talii tarota. Zdecydowałeś się kroczyć drogą, którą wielu okultystów wybrało od początków ludzkości. To mistycy, którzy są związani z tym fizycznym królestwem i muszą najpierw ustanowić swoją moc na Ziemi. Musisz zrozumieć, że moc pochodzi z wnętrza, a przemoc jest zawsze oznaką słabości. Tak więc, ponieważ umysł zawsze dominuje nad materią, możesz wykorzystać tę wiedzę, aby potwierdzić swoją dominację w tym świecie.

Od najmłodszych lat jesteś „zmuszany” do walki o swoje życie, do walki o byt i przetrwanie. Poprzez stratę i ból rozwinęłaś dominującą i opiekuńczą osobowość. Przypomnę, że Mars jest jak metal, żelazo, które uważa się za metal, do którego my, ludzie, jesteśmy dostrojeni. Dlatego reprezentuje wszystkie walki i wojny, a także rewolucję przemysłową i „podbój” świata materialnego. Dlatego wiedźmy gardzą tym metalem. Innymi słowy, jeśli wybrałeś tę Ścieżkę, pamiętaj, że ta płaszczyzna jest tylko iluzją. Dlatego musisz zwracać większą uwagę i pielęgnować siebie, duszę, większą ilością „kobiecych” energii. Rozluźnij się i otwórz swoje serce na Wielkość Wszechświata.


Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjne, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…


  1. Ścieżka Hierofanta

Jeśli wybrałeś czwarty wzór, wybrałeś podążanie ścieżką Jowisza, ścieżką piątej karty dowolnej talii tarota. Zdecydowałeś się kroczyć drogą wielu mędrców, mądrych kobiet i mężczyzn, wybieraną przez nich od początku ludzkości. To ci, którzy pożądają Mądrości i nie boją się aktywnie szukać i odkrywać prawdę. Bez względu na to, gdzie się urodziłeś, jakąkolwiek pracę wybrałeś, zawsze chętnie czytasz i odkrywasz tajemnice tego świata, gotów rzucić światło na ukryte i podzielić się ze wszystkimi tym, co być może inni chcieliby ukryć.

Jesteś ambitny, ale jednocześnie pragniesz wolności i nauki. Marzysz o posiadaniu ogromnej biblioteki, do której masz dostęp dzięki mądrości Wieków. To jest Ścieżka Mędrców, Ścieżka Poszukiwaczy Przygód i Uczonych. Tego, który przeżył, by opowiedzieć historię. I tak, ta historia jest warta opowiedzenia. Dziękuję bardzo za to, że jesteś tu z nami.

  1. Ścieżka pustelnika

Jeśli wybrałeś piąty wzór, wybrałeś podążanie ścieżką Saturna, ścieżką dziewiątego Dworu w dowolnej talii tarota. Wybrałeś kroczenie Drogą tych, którzy zostali wtajemniczeni w tajemnice życia i śmierci. To ci, którzy próbują odciąć sznurki, które łączą ich z fizycznym królestwem i szukają prawdy poza tym, co mogą jedynie zobaczyć, powąchać i dotknąć.

To nie jest najłatwiejsza droga. Prawdopodobnie dlatego, że doświadczałeś wiele bólu i być może również straty, często od bardzo młodego wieku. Nic nie wydawało się sprawiedliwe. Jednak wszystko to jest tylko iluzją sfery materialnej. Należy pamiętać, że Saturn jest również znany jako Planeta Czarownic. Poprzez cierpliwość i ograniczenia czarownica odnajduje prawdziwy cel życia. Transformacja nastąpi, gdy nauczysz się puszczać ten smutek i ból. Kiedy to będzie jasne, cały świat zmieni się dla ciebie.


Źródło: namastest.net

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram