Transformacja negatywnej energii – lista 11 rzeczy do zrobienia, aby szybko zmienić częstotliwość

Transformacja negatywnej energii

Jeśli masz kiepskie samopoczucie, brakuje ci energii i motywacji, w twojej głowie kołaczą się same smutne scenariusze, a perspektywa przyszłości jakoś w ogóle cię nie cieszy… Bardzo możliwe, że właśnie wpadłeś w sidła negatywnej energii, która lubi trzymać za kostki i tak łatwo nie puszcza. Kiedy tkwisz w pewnej częstotliwości, wtedy ciężko na hip-hip-hura przeskoczyć na inną, bo jak wiemy, Prawo Przyciągania bez względu na to czy się z tym zgadzamy czy nie, robi swoje. A to oznacza, że jeśli myślimy źle, przyciągamy więcej zła. Rozgaszczając się na pewnej częstotliwości, dajemy sobie więcej powodów, aby na niej zostać.

Jak więc zmienić wibrację i PRZETRANSFORMOWAĆ NEGATYWNĄ ENERGIĘ w pozytywną?

Oto lista 11 rzeczy do zrobienia, aby wyrwać się z niepożądanej wibracji:

Ziewanie

Czy wiesz, że ziewanie to doskonałe narzędzie do oczyszczania swojego ciała i ducha? Idealnie, jeśli ustalisz intencję, którą wyziejesz podczas tej czynności. Nie musisz czekać na zmęczenie, ziewać możesz w każdym momencie, dlaczego by więc tego nie wykorzystać?

Rytmiczna muzyka

Szczególnie ta szamańska, z korzeniami afrykańskiej sprawia, że zmieniasz wibrację. Możesz takiej muzyki słuchać lub uczestniczyć w jej wykonywaniu. Dzięki temu przejdziesz na zupełnie inną wibrację, dzięki której pozbędziesz się negatywnej energii, jaką w sobie masz. Wystukaj więc ją, wraz z rytmicznymi uderzeniami.

Może cię również zainteresować artykuł: Modlitwa uwalniająca od długów, która otworzy cię na przyjęcie obfitości w życiu

Źródło: unsplash.com

Wypowiedz modlitwę

Nie musi to być modlitwa znana z lekcji religii, może to być spersonalizowana modlitwa kierowana w stronę siły wyższej, wszechmocnego Ja. Wystarczy, że powiesz: ja, imię-i-nazwisko nie wyrażam zgody na to, aby jakakolwiek żywa niefizyczna istota weszła w moje ciało, duszę, umysł i pole energii w intencji innej niż miłość.

Naturalna aromaterapia

Na rozgrzaną patelnię wrzuć skórki startych na wiórki cytrusów. Ciesz się pięknym zapachem i zatrzymaj się na chwilę aby poczuć jak wraz z przypływem aromatu, odpływa stres, zmęczenie, zdenerwowanie i cała negatywna energia. Przekuj ją na coś dobrego i pozytywnego.

Sztuczny uśmiech i sztuczny śmiech

Jeśli czujesz się źle, a zwykle jest to powodem przebywania w negatywnej wibracji, wymuś uśmiech, a najlepiej długi, radosny śmiech. Z początku będzie ci się wydawać to nienaturalne, ale szybko oszukasz mózg, który wytwarza poczucie szczęścia i relaksu, a to jest dokładnie to, czego nie lubi niska wibracja.

Palenie świec

Zapal świecę z intencją przeistoczenia niskiej wibracji na dobrą, radosną i pozytywną energię. Jeśli czujesz potrzebę, użyj więcej niż jednej świecy, najlepiej w kolorze białym, który przyjmie każdą intencję. Najlepiej, jeśli świeca wypali się do samego końca.


Duży wybór wyjątkowo pachnących kadzideł przeróżnych rodzajów znajdziesz w naszym sklepiekadzidło róża


Sól morska jako silny oczyszczacz

Odrobina soli morskiej może zdziałać cuda – wystarczy dosypać odrobinę soli do herbaty lub do wanny z ciepłą wodą. Bez względu na to, czy traktujesz ciało solą od zewnątrz czy od wewnątrz, intencja z jaką przyjmiesz sól morską, zadziała.

Wyhoduj sobie oazę spokoju

Posadź drzewo, krzew lub pielęgnuj kwiaty w swoim domu. Jeśli tylko poczujesz się gorzej, zacznij rozmawiać z przedstawicielem flory. Poproś, żeby kwiat wyciągnął z ciebie wszystko to, co ma niższą wibrację, niż wibracja miłości. Wyjdź na spacer i oprzyj głowę o drzewo – pozwól, aby wyciągnęło z ciebie wszystko to, co najgorsze. Zbuduj relację z roślinnością, aby mogła ci przybyć z pomocą zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Wypraszaj ze swojego życia tych, którzy mają negatywną wibrację

Twoje ciało i umysł to twoja świątynia, twój dom. Uważaj kogo do niego zapraszasz. Szanuj siebie, swój czas i swoje możliwości, nie pozwalaj sobie zatruwać życia. Nie stać cię na regenerację po spotkaniu z wampirem energetycznym, więc po prostu nie narażaj się na takie spotkania. Bądź dla siebie najważniejszy, nie pozwól wycierać butów w swój ulubiony dywan.

Może cię również zainteresować artykuł: Naucz się własnej radości – 6 niesamowitych korzyści ŚMIECHU

Źródło: unsplash.com

Naucz się sztuki olewania

Czy wiesz, że pasożyt, aby przeżyć, potrzebuje gospodarza? Kiedy przejmujesz się kimś, denerwujesz na czyjś temat, ciągle wspominasz kogoś w rozmowie, martwisz się i w myślach obarczasz winą, wtedy karmisz go swoją energią? Pasożyt może się rozwijać dalej i będzie żerował dopóki nie przestaniesz być jego gospodarzem. To tylko i wyłącznie twoja decyzja. Jeśli ktoś daje ci prezent a ty go nie przyjmiesz, do kogo on będzie należał?

Świadomość

Żyj świadomie, z pełną uwagą i bierz odpowiedzialność za swoje myśli i emocje. Angażuj się w pozytywne wibracje i omijaj te niepożądane. Rób to świadomie – twoja odpowiedź na to co się dzieje to twoja decyzja i od ciebie zależy, jak się będziesz czuł po jej podjęciu. Dokonuj właściwych wyborów.

Jeśli nauczysz się transformować energię złą, negatywną i niepożądaną, przestaniesz ją przyjmować jako prezent, a zaczniesz świadomie z niej rezygnować, wtedy zobaczysz jak bardzo zmieni się twoje życie. Jeśli nie dajemy się ponieść negatywnej wibracji, wtedy mamy poczucie kierowania swoją inkarnacją i utrzymania odpowiedniego kursu. Nie ma nic gorszego niż płynięcie z falą, bez planu i pomysłu, a oddawanie się niskim wibracjom właśnie jest takim czymś. Akceptuj to, na co możesz się zgodzić i nie gódź się na to, co ci nie pasuje. Negatywne wibracje to nie jest to, co jest dla ciebie dobre.

Nadine Lu

Źródła:
consciousreminder.com/2017/02/04/stop-absorbing-other-peoples-negative-energy
consciousreminder.com/2017/02/26/20-effective-ways-clear-protect-negative-energy
krainarozwoju.pl/2016/06/10/10-sposobow-na-to-by-pozbyc-sie-negatywnej-energii/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram