Szkolenie internetowe i Rytuał – Transformacja Negatywnej Energii

Webinar (szkolenie internetowe)

Link do webinaru:

www.ekademia.pl/kurs/TransformacjaNegatywnejEnergii

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

Witaj w świecie, w którym żadna energia, raz zrodzona do istnienia, nigdy nie zanika. W którym każdy rodzaj zaangażowania, kiedykolwiek zrodzony w Człowieku, krąży po Świecie pomnażając się o wszystko, co uczyni. W którym to, co wyślemy i to, co odbierzemy, dwa fundamentalne pływy Rzeczywistości, powodują wszystkim, co jesteś w stanie nazwać Życiem.

I witaj w świecie, w którym niektórzy zachowują się, jakby ta Wiedza ich kompletnie mijała. Snują się pośród ludzi, zostawiając za sobą przesiąknięte jadem cyniczne uwagi albo koronkową intelektualnie, ale żenującą wibracyjnie złośliwość. Witaj w Świecie, w którym ci, którzy wydają swój Czas na tworzenie niszczącej fali przeciwko drugiemu człowiekowi mają czelność dziwić się temu, że ich Życie nie wygląda jak baśniowa kraina. Witaj w świecie ignorantów, którzy – nie wiedząc, jak działa Świat – nieustannie psują go i doprowadzają do pleśni na każdym poziomie istnienia.

Na szczęście ten Świat ma również Jasną Stronę Mocy – czego najlepszym dowodem jest fakt, że to czytasz. Coraz częściej otwarte ludzkie Serca dają Odwagę otwartym ludzkim Umysłom, by pojąć, jak dokładnie działa Świat. Którędy decydować o sobie, którędy i w jaki sposób rozsyłać swoją Energię, by jej powrót nie generował strachu przed karmą, a zapewniał błogosławieństwa w trybie nieskończonym.

Jeśli kiedykolwiek byłeś zaatakowany przez ludzki akt nienawiści – czy miało to miejsce we wczesnym dzieciństwie, czy kilka chwil temu – Twoja Woda, a więc twoje fizyczne Ciało, jak i również twoja warstwa emocjonalna, pamiętają to już na trwałe. Jeśli takich trwale zakodowanych w człowieku potencjałów jest dużo, ich grawitacja powoduje przyciąganie do Twojego Życia okoliczności i wydarzeń zmagnetyzowanych przez tę frekwencję. Innymi słowy – jeśli nie przetransformujesz cząsteczki, którzy emanuje jakimkolwiek rodzajem Zła, będzie ona wciąż wołać ze Świata sobie podobne. W ten sposób ludzie będący w negatywnym pływie często zapadają się w niego, degenrują energetycznie pod wpływem jego masywnego oddziaływania i zostają w tej strefie bezradności, dopóki nie wyrwie ich jakiś specjalny, interwencyjny czynnik. Bądź – niestety często – do końca inkarnacji. Stąd później społeczeństwo zanurzone w depresji, niezrozumieniu, odrętwieniu i stanach psychicznego przemęczenia, ewoluującego w róznorakie choroby.

Metodą na pozbycie się takiego rodzaju haczyków, które przyciągają ze Świata cząsteczki wibrujące nisko i niszcząco, może być działalnie rytualne. Mam pewność, że dzięki temu, w jaki sposób przeprowadziłam Rytuał, jest on skuteczny i działający na każdym etapie i w każdej warstwie istnienia Ciebie. Ale tym razem szczególnie ważne jest również zapoznanie sie z wykładem, ponieważ – bez zrozumienia mechaniki takich działań w Życiu bieżącym – możesz zwyczajowo wpadać w stare pułapki, a tym samym – po odcięciu wszystkiego rodzaju nienawistnej energii w Twoim kierunku – zbudować nowe połączenia tego typu. Upewnij się więc, że zapoznasz się z wykładem, w którym wyjaśniam między innymi:

* Jak konwertować negatywną energię w pozytywne potencjały
* Jak podziękować hejterom za to, że dzień i noc pracują na Moc Twojego Imienia!
* Jak umocnić swoją pozycję w Życiu i nie podejmować procesów z udziałem niszczących energii
* Jak działają Sojusznicy i Przyjaciele, jak Wrogowie
* Czym tworzymy Świat i jak napisać go dla siebie w Rzeczywistości takim, jakiego pragniesz

Oczywiście dopełnieniem teoretycznego wykładu jest praktyczny Rytuał, w którym na bieżąco przepisujemy każdy negatywny impakt wygenerowany w naszym kierunku na wspierającą falę Mocy, którą możemy zainwestować zgodnie z Wolną Wolą. Rytuał ten trwa nieco dłużej, jest bardzo szczegółowy i mocno skanuje całą amplitudę efektów i powodów NIenawiści w Twoim Życiu. Może sie więc okazać, że nie jest dla Cibeie możliwym przejść go bez wpadnięcia w fazę snu. Dlatego też jestem zobowiązana wyjasnić, iż nawet wówczas jego działanie obejmuje Ciebie i procesy w Twoim Życiu, jeśli taka jest Twoja Wolna Wola. Ponieważ działanie magiczne tego Rytuału jest dostępne dla każdego, kto wyraził w Materii (a więc kto dokonał wymiany energetycznej) Wolną Wolę, by energia nienawiści w jego Życiu została przetransformowana w energię Światła. Z racji tego, iż wiele osób będzie używało tego działania interwencyjnie i w sprawach nagłych, dynamika Rytuału jest ogromna, jego działanie wpuszcza nas bardzo głęboko w zakresy własnej Podświadomości i Nadświadomości zarazem. Jeśli chcesz zachować Rytuał kompletnie w Świadomości, przeprowadź go za dnia, najlepiej patrząc w kierunku Słońca bądź nagrzewając się słonecznym ciepłem. Wówczas będzie to możliwe – nawet dla niewprawionych w medytacji.

Jeśli macie pytania dotyczące tego Rytuału – zadajcie je pod tym wydarzeniem.

Jestem szczęśliwa, że wszystko, co zrobiłam do tej pory w Życiu, dało mi możliwość stworzenia dla siebie, dla tych których kocham i dla Was, ale przede wszystkim DLA ŚWIATA tego Rytuału. Dziękuję za Twoje zaufanie – jeśli jest w Tobie gotowość, by zmienić Życie – zróbmy to!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/TransformacjaNegatywnejEnergii

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram