Co w kosmosie piszczy? Tranzyty planet w 2019 roku (WAŻNE)

2019

Jeśli zagłębimy się w numerologię roku 2019 (jeśli jeszcze nie wiesz z czym wiąże się rok 2019 (numerologiczna 3!) to koniecznie przeczytaj ten artykuł) zauważymy, że czeka nas bardzo pozytywne i zaskakująco radosne 12 miesięcy.

Z punktu widzenia Astrologii, w 2019 roku na niebie zadzieje się wiele interesujących rzeczy, które przyniosą ze sobą wiele pozytywnych wpływów energetycznych. Czy to oznacza, że przed nami niezwykle ciekawy, pozytywny i budujący rok? TAK.

Czy nastąpią drastyczne zmiany, czy przez wszystko przejdziemy płynnie? Czy nasze marzenia mają szansę się spełnić? Sprawdźmy, jak kosmos ucieleśni się w naszym życiu w 2019 roku.

Częściowe zaćmienie Słońca w Koziorożcu
6 stycznia 2019

Częściowe zaćmienie Słońca, które jest idealnym startem w nowy rok. Dzięki niemu będziemy mogli spojrzeć świeżym okiem na te obszary życia, które wymagają naszej uwagi. Będziemy mogli dokładnie zobaczyć te kwestie, które wymagają pracy i dodatkowego zaangażowania. Koziorożec współpracuje ściśle z Saturnem, a więc możemy się spodziewać wytrwałości, stabilnego startu oraz cierpliwości, aby osiągnąć długoterminowy sukces. Zaćmienie przyniesie rozwój i wzrost, jeśli tylko odpowiednio do niego podejdziemy.

Kwadratura Jowisza do Neptuna
13 stycznia, 16 czerwca i 21 września 2019

Neptun to energia iluzji i niedomówień. Jeśli dodamy do tego ekspansywnego Jowisza, wtedy możemy się spodziewać historii niestworzonych, zmyślonych, nad wyraz pozytywnych i radosnych, ale takich, które mają niewiele wspólnego z prawdą. To energia zwodnicza. Energie tego tranzytu mogą sprawić, że zobaczymy wszystko w różowych odcieniach, damy się zwieść i oszukać, będziemy bardziej naiwni i nie zauważymy wyraźnych ostrzeżeń. Zachowaj ostrożność – po wrześniu 2019 na kolejny taki tranzyt będziemy czekać 6 lat.

Totalne zaćmienie Księżyca w Lwie
21 stycznia 2019

Zaćmienie Księżyca w Lwie – czułość i namiętność. Energia tego typu pojawia się po to, aby raz jeszcze zastanowić się nad tym, czy standard miłości jaki daję i otrzymuję to jest dokładnie to, czego chcę od życia. Mogą pojawić się wątpliwości, czas najwyższy je rozwiać.

Źródło: unsplash.com

Sekstyl Saturna do Neptuna
31 stycznia, 18 czerwca i 8 listopada 2019

Neptuniczne energie ustabilizują się dzięki wpływom Saturna. Jest szansa, że w tym momencie zadzieje się dokładnie to, czego się spodziewasz, ponieważ Saturn jest stabilizacją marzeń i wyobrażeń. To, co teraz do ciebie należy i praca jaką musisz wykonać, to łapanie okazji i wypatrywanie wszystkich znaków od Wszechświata, które mogą naprowadzić cię na najłatwiejsze rozwiązanie. Taka szansa pojawi się dopiero za kolejne 12 lat! Nie odpuszczaj!

Merkury wraca do Ryb
Od 5 marca do 28 marca 2019

Kiedy Merkury wraca do Ryb, oznacza to, że możemy spodziewać się akcji, które niekoniecznie idą po naszej myśli. Bądźmy gotowi na poślizgi, zboczenia z kursu, niedogadania i błędy komunikacyjne. Możemy czuć się w tym czasie zmęczeni, mieć trudności w skupieniu. To moment, w którym możemy być permanentnie… spóźnieni. Recepta jest jedna – zagryźć zęby i przeczekać.

Uran wchodzi do Byka
6 marca 2019

W maju 2018 roku mogliśmy poczuć pierwszy powiew Urana w znaku Byka. Następnie cofnął się do Barana i właśnie teraz, w marcu 2019 roku zadomawia się na dobre (do roku 2026). Uran uwielbia wstrząsać, prowokować, przynosić skoki rozwojowe. Byk oznacza uziemienie, a więc zmiany będą się objawiać w świecie materialnym. Przygotuj się na zmiany, bo teraz nic już nie będzie takie jak kiedyś. To najlepszy czas na rozwój i budowanie bezpieczeństwa finansowego.

Całkowite zaćmienie Słońca w Raku
2 lipca 2019

Całkowite zaćmienie słońca ucieleśni się tym razem w Raku. Będzie odpowiedzią na Saturna, znajdującego się w Koziorożcu. To czas, który będzie wypychaniem poza strefę komfortu. Wiąże się to z podróżowaniem, stresem związanym z drastycznymi zmianami. To czas na zweryfikowanie poczucia bezpieczeństwa bo właśnie teraz będzie ono na nowo modyfikowane. Znajdź swoje podstawy i zadbaj o to, aby  były solidne – właśnie na nich zbudujesz swoje życie.

Retrogradujący Merkury
Od 7 lipca do 31 lipca 2019

Merkury pozornie wraca przez Lwa do Raka. Na poziomie Lwa – to dobry czas na to, aby wsłuchać się w głos własnego serca, a nie podążać za ego i opiniami innych. Kiedy dotrze do raka, możemy się spodziewać problemów rodzinnych. W tym czasie przyda się cierpliwość i jasny umysł.

Częściowe zaćmienie Księżyca w Koziorożcu
16 lipca 2019

Potężne zaćmienie, które odbędzie się w bliskiej odległości od Plutona. Emocjonalny czas, który będzie przeplatany pasją i głębią uczuć. Moment, w którym zostanie rzucone światło na wszystko to, do czego mamy złe nastawienie. Wtedy też wychodzą trupy z szafy, na które warto się przygotować. Mogą się pojawić konflikty, po wejściu w które wszystkie twoje relacje i interakcje społeczne kompletnie się zmienią.

Źródło: unsplash.com

Retrogradujący Merkury
Od 31 października do 20 listopada 2019

Kolejna retrogradacja Merkurego w tym roku odbędzie się w Skorpionie, który ma za zadanie ujawnić nasze najmroczniejsze sekrety. Merkury w tym ułożeniu odpowiadać będzie za relacje międzyludzkie i uczciwość (a raczej jej brak), plotki i błędy komunikacyjne. Wszystko to, co zostało skrzętnie ukryte, będzie wystawione na światło dzienne – warto wtedy przegadać temat. To czas trudny emocjonalnie, nie należy wtedy podejmować dużych, znaczących decyzji.

Jowisz wchodzi do Koziorożca
Od 2 grudnia 2019

Po przygodach z Jowiszem w Strzelcu (serie niefortunnych zdarzeń, “przypadki”, niespodziewane zwroty akcji) przechodzimy do planety szczęścia w stabilnym i silnym Koziorożcu. To dobry znak! I w końcu odrobina oddechu po ostatnich zawirowaniach. Masz cel? Świetnie, bo masz wsparcie energetyczne do tego, aby go osiągnąć.

Trygon Jowisza do Urana
15 grudnia 2019

Zbuntowany i nieokiełznany Uran napotyka planetę niespodzianek. Oznacza to, że jego pole do popisu znacznie się zwiększa i sytuacje, w których będziesz miał możliwość podjęcia ryzyka, będą się nagminnie powtarzać. To czas gwałtownego wzrostu, łap za okazje, które wskakują ci do rąk. Odkrywaj siebie i możliwości, tuż za rogiem może cię spotkać coś, co całkowicie i na zawsze odmieni twoje życie. Kolejny tak sprzyjający czas na romans z życiem pojawi się w 2028 roku. Nie przeocz tego!

Obrączkowe zaćmienie Słońca w Koziorożcu
26 grudnia 2019

Ostatnie zaćmienie w 2019 roku – czy może być coś  bardziej niezwykłego niż zakończenie roku w towarzystwie Koziorożca? Zaćmienie połączy się z Jowiszem oraz Uranem. Oznacza to, że czas, w którym zbierasz plony, właśnie nadszedł. Pracowałeś na to cały rok, dlatego śmiało korzystaj z tego, co ma dla ciebie teraz kosmos. Zapowiada się magicznie i właśnie tak będzie odczuwany ten czas.

W 2019 roku czeka nas wiele wydarzeń, które mogą całkowicie zmienić tor, którym biegnie nasze życie, pod warunkiem, że na to pozwolimy. Chwyćmy pozytywną energię i pozwólmy jej czynić dobro, uporządkować nieuporządkowane, zakończyć to, co jest dla nas szkodliwe lub nas hamuje. Przygotuj się, bo to się właśnie dzieje!

Nadine Lu

***

ZAPLANUJ ROK 2019 W ENERGIACH RAZEM Z AKADEMIĄ DUCHA

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają cię do wzięcia udziału w niezwykłych warsztatach:

 WEBINAR – ROK 2019 w Energiach *** Mapa Marzeń ***

Na warsztatach będziemy się uczyć między innymi jak odnaleźć ścieżkę swojej Duszy i nią podążać, jak inwestować i wykorzystywać swoją energię, by osiągnąć w życiu sukces, jak komunikować się z Aniołami i wiele więcej… Nie może cię zabraknąć. Uczyńmy rok 2019 rokiem wysokich energii i wspaniałych osiągnięć!

Webinar będzie nagrywany. Nawet jeśli nie możesz być z nami na żywo, webinar będziesz mógł obejrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie… 

mapa marzeń
Źródła:
consciousreminder.com/2018/12/25/powerful-cosmic-events-we-should-all-keep-a-close-eye-on-in-2019
astrologia.pl/horoskop/tranzyty/2019
proastro.pl/blog/13/80/retrogradacja-planet-w-2019-roku-kalendarz
cafeastrology.com/astrologyof2019horoscopes.html

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Co w kosmosie piszczy? Tranzyty planet w 2019 roku (WAŻNE)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram