To, co zobaczysz jako pierwsze na obrazku, określi twoje ukryte pragnienia

pragnienia

Jest to bardzo prosty test, w którym twój podświadomy umysł udziela odpowiedzi za ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to usiąść, zrelaksować się i pozwolić sobie odkryć swoje ukryte pragnienia.

Po bardzo krótkim spojrzeniu na poniższy obrazek odpowiedz na pytanie: Co pierwsze na nim dostrzegłeś? Odpowiedź może ujawnić ukryte w umyśle rzeczy o tobie i tym, czego naprawdę chcesz od życia. Chcesz spróbować?

Spójrz na to zdjęcie:

Co jest pierwszą rzeczą, którą zauważyłeś? Czy to: jaskinia, morze lub twarz? Zobaczmy, co twój wybór mówi o tobie!

*

JASKINIA

Pragniesz intensywnej i namiętnej miłości.

Spędziłeś dużo czasu sam, ale to nie znaczy, że byłeś samotny. W rzeczywistości lubisz być sam ze sobą – najczęściej. Ostatnio jednak prawdopodobnie zapragnąłeś czegoś więcej. W twoim sercu mógł się pojawić żar i pragnienie miłosnych fajerwerków, pasji i namiętności. Zaczynasz marzyć o spotkaniu z kimś, kto może przypomnieć ci, jak to jest czuć ogień w sercu i porzucić zmartwienia oraz znużenie życiem. Może warto wyjść do ludzi i otworzyć się na nowe doświadczenia.

Może cię zainteresować szkolenie on-line: MIŁOŚĆ – najpiękniejsze uczucie świata! Twin Flames (Bliźniacze Płomienie) i Soul Mates (Bratnie Dusze) oraz metody na bycie zakochanym… W ŻYCIU!


MORZE

Pragniesz prawdziwej wolności.

Wszystko czego potrzebujesz to żyć swoim życiem bez ingerencji innych ludzi. Do tej pory mogłeś grać w życie, według określonych, społecznych zasad, które należycie przestrzegałeś; jednak czujesz, że nadszedł czas na stworzenie własnych zasad. Czas stworzyć własne reguły i żyć podług nich. Czas tworzyć własną rzeczywistość i wygrać swoje życie.

Może cię zainteresować: Rytuał Wolności – oczyść się z tego, co odbiera Szczęście!


TWARZ

Pragniesz równowagi.

Jesteś piękną duszą, która pragnie prostego życia, wypełnionego równowagą. Masz dosyć życia pełnego chaosu i jesteś zmęczony ciągłymi próbami jego naprawiania. Twoja dusza pragnie, byś znalazł sposób na czerpanie radości z małych rzeczy, i byś miał czas na prozaiczne obowiązki, które są częścią życia. Wdzięczność i dostrzeganie piękna w codziennym życiu jest na to dobrym sposobem. Nie musisz zmieniać świata. Równowagę osiągniesz dzięki zmianie swojego nastawienia do niego.

Może cię również zainteresować artykuł: Użyj tych 4 prostych kroków, aby uziemić swoją energię i znaleźć równowagę w życiu


Mogą cię również zainteresować te artykuły:

Zaproś więcej miłości do swojego życia, dzięki tym sprawdzonym sposobom

– Cztery umowy Tolteków jedną z dróg do odzyskania wolności osobistej

– Użyj tych 4 prostych kroków, aby uziemić swoją energię i znaleźć równowagę w życiu

 

Źródło: mysticalraven.com/inspirational/7589/what-you-see-first-in-the-picture-will-determine-your-hidden-desires

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram