Urodziny a dzień tygodnia – sprawdź kiedy się urodziłeś i co to oznacza

Czy wiesz, że już sam dzień tygodnia, w którym się urodziłeś, wiele o tobie mówi? Przychodząc na świat, wybieramy jedną z siedmiu możliwości, jakie oferują nam gwiazdy. Siedem dni tygodnia = siedem kreatywnych planet, które obdarzają nas cechami. Dlatego dokładnie sprawdź, w którym dniu tygodnia przyszedłeś na świat, a potem przeczytaj, co to może dla ciebie oznaczać.

Osoby urodzone w niedzielę będą pod wpływem Słońca, a ci, którzy przyszli na świat w poniedziałek, będą zależni od Księżyca. Słońce obdarza energią i odwagą, a Księżyc delikatnością, mistycyzmem i uzdolnieniami artystycznymi. Różnimy się od siebie, jeśli urodzimy się pod wpływem innej planety. Jednocześnie jesteśmy do siebie tak bardzo podobni, jeśli dzielimy dzień urodzenia.

Jeśli…

Urodziłeś się w niedzielę: Jesteś pod wpływem Słońca.

Jesteś wysoki, masz szerokie barki, a jednocześnie jesteś drobną postacią. Masz małą głowę, jasną cerę, niebieskie lub szare oczy, jasne lub brązowe włosy.

Jesteś szlachetny i dumny, wspaniałomyślny, a przy tym lojalny i lubisz mieć wszystko pod kontrolą. Masz miłe usposobienie, jesteś otwarty, szczery i prawdomówny. Dbasz o swój wizerunek. Osoby niedzielne lubią stawać się specjalistami w roli, którą przyjmują. Jesteś naturalnym przywódcą, słońcem, które oświetla drogę innych.

Może cię również zainteresować artykuł: Co masz do zrobienia? Misja i lekcja żywiołu a znaki zodiaku

Źródło: pixabay.com

Urodziłeś się w poniedziałek: Jesteś pod wpływem Księżyca.

Jesteś wysoki i masz przysadzistą sylwetkę, bladą cerę, okrągłą twarz szerokie czoło. Możesz mieć brązowe włosy, duże, wyraźne oczy i pełną klatkę piersiową, a także mięsiste dłonie i stopy.

Umiesz się dobrze zachować, znasz maniery, dostosowujesz się do miejsca i towarzystwa, z którym spędzasz czas. Umiesz w zmiany, nie przerażają cię, ciągnie cię do przygody, romansu, eksplorowania świata. Nie dajesz stabilności, dajesz dobrą zabawę. Jesteś elastyczny. Marzyciel, romantyk, impulsywny działacz. Lubisz swój dom, szanujesz swoją rodzinę. Kobiety urodzone w poniedziałek są matkami z powołania, spełniają się w rodzicielstwie.

Urodziłeś się we wtorek: Jesteś pod wpływem Marsa.

Jesteś szczupły, masz długą szyję, wyraźne kości policzkowe, szare lub błękitno-szare oczy. Włosy karmelowe lub brązowe – kręcone lub falowane. Zęby masz duże i wystające.

Lubisz poczucie wolności, jesteś ambitny, prawdomówny i bojowo nastawiony. Wtorkowe dzieci to ludzie władzy wykonawczej, są chętni do eksplorowania i podbojów, gotowi do podejmowania ryzyka. Kobiety są asertywne, pragną rządów i idą po trupach do celu. Mężczyźni są pełni ognistego ducha, świetnie odnajdują się na polu walki jako żołnierze.

Urodziłeś się w środę: Jesteś pod wpływem Merkurego.

Jesteś średniego wzrostu, masz ciemne, małe oczy i szerokie, ale cienkie usta. Zazwyczaj obdarzony jesteś krótkimi ramionami i smukłymi dłońmi.

Osoby urodzone w środę to świetni mówcy, którzy rozładowują nerwy praktykując spacery szybsze lub wolniejsze. Są aktywne, wszechstronne, znają się na biznesie i handlu. Lubią się uczyć – znają odpowiedź na każde pytanie, a jeśli nie, to zaraz je odnajdą. Mają czujny, szybki umysł, są inteligentni i sprawnie kalkulują. Środowe kobiety są nerwowe, aktywne, nie potrafią znaleźć sobie miejsca, ciągle się przemieszczają. Lubią się kłócić i ciężko się z nimi żyje.

Urodziłeś się w czwartek: Jesteś pod wpływem Jowisza.

Jesteś wysoki, dobrze zbudowany, masz smukłe kończyny, brązowe lub kasztanowe włosy, wyraziste, ciemne oczy i długi nos.

Osoby urodzone w czwartek są dobroduszne, optymistycznie nastawione do świata, hojne i bystre. Czują, że mają szczęście, osiągają sukcesy i bogactwo, jeśli tylko takie cele postawią sobie na drodze. Osoby te są obdarzone miłym usposobieniem, bywają ekstrawaganckie. Są dobrymi administratorami, kanclerzami, sędziami i dyrektorami. Lubią dobre, pełne życie, ich działania występują na szeroką skalę. Czują, że mają misję do wypełnienia. Czwartkowe kobiety są znane z ciekawego charakteru i dobrego serca.


WIEDŹMA ANJA ANNA I AKADEMIA DUCHA ZAPRASZAJĄ NA WEBINAR (WARSZTATY INTERNETOWE): PAKTY PLANETARNE – Twoje własne umowy z energią Planet!

hipoteza Gai

Źródło: pixabay.com


Urodziłeś się w piątekJesteś pod wpływem Wenus.

Jesteś osobą krępej budowy ciała, masz mocną szyję i ramiona. Zwykle masz kręcone ciemne włosy. Oczy ciemne, pełne usta, okrągła twarz.

Osoba urodzona  w piątek to osoba o frywolnym charakterze. Na ogół schludna, zadbana i delikatna, fantazyjna i znająca swoją wartość. Jest nastawiona na pogoń za sukcesami i innymi osiągnięciami społecznymi, lubi rywalizować. Ceni sobie muzykę, taniec i śpiew. Zajmuje się artystycznym rzemiosłem i sztuką plastyczną. Piątkowe dzieci zwykle są artystami i zajmują się zawodowo kreatywną twórczością – poeci, muzycy, malarze, aktorzy. Są łagodne, delikatne i dopasowują się do tłumu. Kobiety są rozrzutne i egocentryczne.

Urodziłeś się w sobotę: Jesteś pod wpływem Saturna.

Jesteś szczupły, masz długą i chudą szyję, wyraźne rysy twarzy, wąski podbródek i słabe kończyny.

Jesteś poważny i poważnie podchodzisz do świata. Umiesz dobrze gospodarować finansami. Ludzie urodzeni w sobotę lubią i stosują dyscyplinę. Są trzeźwi, niezłomni, oszczędni i zawsze ostrożni. Dążą do poznania siebie samego i sensu istnienia duszy. Są wykształceni i wykorzystują swoją wiedzę do walki na argumenty. Sobotnie kobiety są surowe i oziębłe, mało sympatyczne.

A Ty? Którego dnia się urodziłeś?

Może cię również zainteresować artykuł: Energia ciał niebieskich w Astrologii – krótki przewodnik po energetyce kosmosu

Nadine Lu

 

Żródła:
astrokismet.com/numerology/07-week-days-and-the-numbers.php
bustle.com/p/what-the-day-of-the-week-you-were-born-says-about-you-8443317
astrology-zodiac-signs.com/blog/the-meaning-of-your-birth-day/
astrology-zodiac-signs.com/blog/the-meaning-of-your-birth-day/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram