Uświadomienie MOCY

*** UŚWIADOMIENIE MOCY ***

Wiesz, że wiele potrafisz – ale nie masz pojęcia co z tym zrobić. Masz w sobie fragmenty Wiedzy z wielu dziedzin – ale zdają się wcale nie łączyć. Potrafisz pomóc komuś, ale nie masz koncepcji na to, w jaki sposób poprawić jakość swojego życia i wszystkiego, co się na nie składa. Widzisz, zbieranie wiedzy w Magii, Ezoteryce, Alchemii, a właściwie wypadałoby uznać, że w każdej Sztuce Wysokiej, przypomina zbieranie puzzli. Biegasz od zajęć do zajęć, od artykułu do artykułu, słuchasz różnych osób, które niekiedy kłócą się poglądami jak dzieciaki w przedszkolu… I znosisz te wszystkie puzzle na jeden stół. Na jeden ołtarz. I dopiero, gdy zbierzesz kilka tysięcy elementów, zaczyna być dla Ciebie jasne, co jest na okładce i jak je ułożyć.

To typowy proces – często dopiero po kilkudziesięciu latach potrafimy, drogą przez różne metody, próby i doświadczenia, na jakiś konkretny kierunek działania w energiach. Tymczasem jest możliwość, by zacząć od zupełnie innej strony. I – również zgodnie z Naturą i ze wszystkim, co odczuwamy w sobie w obszarze Wolnej Woli – zbudować Oś Rozwoju, na której – wokół głównego stylu działania, który wybierzemy – oprzemy całą swoją praktykę. To gwarantuje skuteczność i daje każdemu Czyniącemu solidne podstawy do budowania swojej coraz wyższej formy w Sztukach, które postanowił uprawiać.

To pozwala również poczuć się mocniej w życiu, zyskać przełożenie intencji na manifestacje oraz, przede wszystkim, stać się Arcydziełem Swojej Duszy. W planie zajęć między innymi:
* Czym szukać w sobie Dawnej Mocy?
* Jak przywrócić Starą Wiedzę?
* Jakie codzienne ćwiczenia eskalujące Moc Osobistą wykonywać?
* Czym ćwiczyć percepcję?
* Podsumowanie tego, co już wiesz i co w sobie posiadasz
* Ustanowienie Osi Rozwoju (warto powtarzać tę technikę co roku, można to robić w oparciu o notatki z tych zajęć)
* Zaplanowanie Roku w Czynieniu – jak ułożyć swoje działania, by przebiegły harmonijnie i z największym przełożeniem na Rzeczywistość (w planie między innymi wyjaśnienie działań zgodnych z fazami Księżyca i Słońca).
* Momenty Mocy – jak je stworzyć?

Całość dopełniona jest oczywiście Rytuałem Anielskim, którego głębokie działanie na planie Ciała, Umysłu i Ducha wprowadzi zdobyte rzez Ciebie informacje w obszar praktyki. Co bezpośrednio przekłada się na to, że z niebieskiej barwy informacji i czerwonego koloru praktyki po tym zderzeniu powstanie fioletowa fuzja. A więc osiągniesz częstotliwość doświadczenia i umiejętności. Rytuał przebiegnie przy akompaniamencie muzyki wibracyjnej – dlatego też prosimy o wzięcie maty, koca, ewentualnie poduszki. To jest Twoja Ceremonia – poznasz podczas niej Zwierzęta Mocy, zaprzyjaźnisz się z energiami Żywiołów, zobaczysz Siebie w działaniu! Niech więc ta chwila będzie dla Ciebie idealna.

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!!!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Miejsce: Londyn
Watermans Park, TW8 0DS
40 High Street,
Brentford.

Data: 27.01.2018

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapisy na warsztaty oraz informacje szczegółowe: akademiaduchalondyn@gmail.com 

*****

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *