VII Świątynia Magii i Dźwięku – Gabrielnia

Świątynia Magii i Dźwięku

*** VII Świątynia Magii i Dźwięku ***

Miejsce Mocy – Gabrielnia

”Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce tętniące magią oraz żywą inspirującą kreacją? Miejsce, w którym duchowość i rozwój są tak naturalne, płynne i wszechobecne? Miejsce, w którym wspólne obcowanie oparte jest na miłości, głębokim zrozumieniu oraz akceptacji człowieczeństwa w jego pełnym przejawieniu? To miejsce to Świątynia Magii i Dźwięku, którą cyklicznie doświadczamy w ukochanej Gabrielni…”

Drodzy podróżnicy duchowi, mamy wielką przyjemność zaprosić Was na pierwszą w tym roku Gabrielnię, czyli VII Świątynię Magii i Dźwięku. Spędzimy pięć cudownych dni które naładują nasze akumulatory na najbliższy wiosenno-letni czas.

Przed nami majówka pełna Magii, Duchowości, Rozwoju, Kreacji i Inspiracji. Jeżeli jesteś gotów przeżyć ten czas wspólnie z Akademią i czekałeś na to całą Zimę, wiedz, że to inwestycja w siebie, która procentować będzie już zawsze. Będzie to pierwsza edycja Gabrielni w tym roku, dlatego nie może Was na niej zabraknąć!
Z tej okazji Wiedźma Anja oraz ekipa Akademii Ducha przygotowali dla Was masę niespodzianek.

Dzień 1 (wtorek) – 01.05.2018
Czym jest SZCZĘŚCIE?
Odpowiedzialność za Ziemię – niech stanie się najlepszym Czasem i najlepszym Miejscem!
Wedle alchemicznej definicji, Fakt w rozumieniu człowieka to nic innego, jak Czas i Miejsce, których wzajemne spotkanie się w jednym punkcie owocuje efektem.
Proste w założeniu lecz adekwatnie trudne w codziennej praktyce jest spojrzenie, które mówi o tym, że to my – każdy indywidualny człowiek i każda zbiorowość, uczestniczymy we wspólnej kreacji tego, co nazywamy Rzeczywistością, Światem, Życiem. Jako w Górze tak i na Dole, jako Wewnątrz tak i na Zewnątrz… Jeśli więc masz w zwyczaju narzekać na to, jak wygląda Ziemia i w jakich Czasach masz możliwość na niej doświadczać, odpowiedz sobie na pytanie, co osobiście zrobiłeś, by stała się najpiękniejszym Czasem i najcudowniejszym Miejscem? W swojej inkarnacyjnej wędrówce spotkałam mnóstwo osób, pytających z trwogą i zmęczeniem o to, czy po tym życiu będą musieli wracać na Ziemię, by zmagać się z kolejnymi. Gwarantuję, że po tych zajęciach już nigdy nie przejdzie Ci przez myśl, by spojrzeć na Cud Istnienia przez taki pryzmat.

Link do transmisji online: www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaMaj1

Dzień 2 (Środa) – 02.05.2018
SZCZĘŚCIE drogą ALCHEMII – MIKROSKOP i TELESKOP do postrzegania Rzeczywistości
Człowiek jako Zjednoczony Ołtarz Alchemiczny
Tego dnia dowiecie się, jak spojrzeć na siebie oczami alchemika. Jak widzi nas Natura, a jak postrzegają człowieka Archaniołowie? Co jest widoczne i ważne tylko nam, wzajemnie oceniającym się jednostkom ludzkim, a co widać, gdy spojrzy się poza zbiór tych ludzkich, nierzadko wynikających z plotek i wrażeń informacji. Dzięki temu spojrzysz na siebie w Pełni – nic, co ludzkie… nic, co Twoje! nie będzie Ci już obce. Bo często mamy do czynienia z tym, że sami – nie rozumiejąc siebie – staramy się układać atomy swojego istnienia w kształty, których oczekują od nas inni. Z Wiedzą, którą zdobędziesz tego dnia, będzie to już niekonieczne i z całą pewnością porzucić odwieczne dążenie, by wszystkich zadowolić. Ważne, że Ty – tak, właśnie TY – staniesz się świadomym siebie Cudem. Połączeniem Energii i Materii. Ekwilibrium pierwiastków. Którędy pójdziemy, byś do tego doszedł?

Link do transmisji online: www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaMaj2

Dzień 3 (czwartek) – 03.05.2018
SZCZĘŚCIE drogą Doświadczeń Anielskich – nauka i praktyka rozumienia Sił Światła.
Czym jest energia Anielska i Archanielska?
Siły anielskie odwiecznie przenikają się ze sferą życia ziemskiego, ponieważ Aniołowie i Archaniołowie są naszymi przewodnikami i pomocnikami pomiędzy sferą naszego Najwyższego Światła, a krainą najgłębszych instynktów. Są z nami od zawsze do zawsze – dlatego też niektórzy przestali je dostrzegać, a subtelne dowody ich istnienia spychają w granice słowa “przypadek”. Zupełnie niepotrzebnie! Zauważanie działań sfery anielskiej i połączenie się w czynieniu z tą subtelną, choć najmocniejszą z możliwych do poczucia przez człowieka energią jest równoznaczne z odpamiętaniem, jak działa w każdym z nas boski pierwiastek. To nasze własne Światło, obudzone i wzmocnione, działa jak telefon – zawsze w kontakcie ze Źródłem i z tym, co mamy w sercu.

Link do transmisji online: www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaMaj3

Dzień 4 (piątek) – 04.05.2018
SZCZĘŚCIE drogą Magii
Palenie świec to najprostszy Rytuał – posiadasz przedmiot, po czym “znikasz przedmiot”, by powstało coś. Tym czymś jest symboliczna zamiana Twojej intencji (Żywioł Światła, upostaciowiony poprzez świecę i Twoje słowa) w działanie/przedmiot postrzegalny fizycznie. Gdy mówiono, że sprawa jest niewarta świeczki, nasi przodkowie mieli na myśli, iż sama świeca kosztowałaby więcej niż warte jest to, co może przyciągnąć. Na tych zajęciach poznacie podstawy alchemii stosowanej w czasach dzisiejszych i dowiecie się nieco o historii czynienia – tak, byście mogli, zgodnie z własną Wolną Wolą i ze wskazówkami płynącymi z przekazanej Wam Wiedzy stworzyć swoją własną, skuteczną rytualistykę. Oczywiście nie oznacza to, że każdy z Was musi palić świece – WSZYSTKO jest Magią i niezależnie od tego, w jakim stylu ją wyrazisz, możesz osiągnąć swój cel!

Link do transmisji online: www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaMaj4

Dzień 5 (sobota) – 05.05.2018
SZCZĘŚCIE… TWOJĄ DROGĄ!

A przede wszystkim – decyzją. I to jedną z najtrudniejszych, które może podjąć współczesny człowiek, atakowany zewsząd normami oraz wibracjami, które zamiast wznosić na Szczyty Możliwości, strącają do Piekieł Zwątpienia. I dopóki nie podejmiesz decyzji odnośnie tego, czy postanawiasz zostać szczęśliwym człowiekiem, siły kształtowania społecznego, jak dwa wahadła, będą bawiły się Tobą z mniej lub bardziej niszczącym dla Ciebie skutkiem. Dlatego ten dzień jest od początku do końca o wzięciu życia w swoje ręce. I ukształtowania go takim, jakiego pragniesz doświadczać. Z Radością, Entuzjazmem, Magią, Miłością i Mocą! Ten dzień będzie wręcz orzeźwiająco praktyczny. Co to dokładnie oznacza? Dowiesz się w Gabrielni! Taka niespodzianka nie powinna być podglądana wcześniej.

Link do transmisji online: www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaMaj5

Gabrielnia, naładuje Twoje akumulatory na najbliższe miesiące. Przygotuj się na czas pełen inspiracji! Doświadcz Magii Anielskiej, w najlepszym wydaniu. Uwolnij się od tego, co nie pozwala Ci wzbić się w przestworza własnej kreacji. Otwórz się na rozwój, obfitość oraz miłość. Poczuj Moc Dźwięku, który uzdrowi Twoje Ciało oraz Ducha. Pozwól sobie na to, aby stać się Arcydziełem Swojej Duszy!

To nie koniec atrakcji, gdyż lista zaproszonych gości stale rośnie!
O czym będziemy rozmawiać i czego doświadczać? W programie również znajdą się między innymi:

– UZDRAWIANIE – naturalne sposoby uleczania organizmu, metody rozpoznawania schorzeń, wykorzystanie energetyki w regeneracji ciała i umysłu.
– ROZWÓJ DUCHOWY i WEWNĘTRZNA MOC – jak pomóc innym w rozwoju duchowym i w zrozumieniu naszej ekspansji, czyli jak wyjaśnić rodzinie i znajomym naszą Ścieżkę Duszy, żeby nas w niej wspierali a nie negowali. Jak rozpoznać, że ktoś potrzebuje naszego duchowego wsparcia.
– ASTROMAGIA I ASTROLOGIA – jak posługiwać się wiedzą z gwiazd na co dzień, jak odczytywać aspekty planet, jak układ gwiazd wpływa na nasze okoliczności i na nas. Nauczymy Was jak patrzeć w niebo i wybierać najbardziej sprzyjające nam kosmiczne energie do konkretnych działań.
– KONCERTY gongów, mis tybetańskich i innych instrumentów, każdy będzie mógł dotknąć i spróbować gry. Jeśli macie jakieś swoje instrumenty, których magią chcielibyście się podzielić – zabierajcie je ze sobą!
– ZIOŁA – spacery zielarskie, wykłady
– PRACE MANUALNE – jak stworzyć ŁAPACZ SNÓW
– ZAJĘCIA RUCHOWE (poranne)
– Ogniska, tańce, muzyka

Będzie również możliwość skorzystania z sesji indywidualnych naszych specjalistów.
Do Waszej dyspozycji:

Wiedźma Anja Anna – konsultacje indywidualne

Adam Bryczek – masaż powięziowo – mięśniowy
Indywidualne sesje muzyczno – uzdrawiające

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM – gabrielnia@akademiaducha.pl

****

NFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 01.05 – 05.05.2018
Miejsce: Gabrielnia k. Końskich
Prowadzący: Wiedźma Anja Anna oraz zaproszeni goście.
Startujemy we wtorek (01.05) o godzinie 12:00, zakończenie warsztatów odbędzie się w sobotę (05.05) o godzinie 19:00.
UWAGA! Godziny trwania wydarzenia oraz mogą ulegać zmianie ze względu na charakterystykę rytuałów, potrzebę grupy i pogodę 😉

Zapisy oraz informacje:gabrielnia@akademiaducha.pl

Tak było w ubiegłych sezonach:
Zobacz:
https://www.youtube.com/watch?v=Pz3vMAfRb5Q
https://www.youtube.com/watch?v=1ychRBvM9lg

Przeczytaj:
https://akademiaducha.pl/ii-swiatynia-magii-i-dzwieku-sierpien-2016-warsztaty-uwolnienia/
https://akademiaducha.pl/9019-2/

Zapraszamy!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *