VIII Świątynia Magii i Dźwięku *** Gabrielnia ***

Świątynia Magii i Dźwięku

*** VIII Świątynia Magii i Dźwięku ***

“Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce tętniące magią oraz żywą inspirującą kreacją? Miejsce, w którym duchowość i rozwój są tak naturalne, płynne i wszechobecne? Miejsce, w którym wspólne obcowanie oparte jest na miłości, głębokim zrozumieniu oraz akceptacji człowieczeństwa w jego pełnym przejawieniu? To miejsce to Świątynia Magii i Dźwięku, którą cyklicznie doświadczamy w ukochanej Gabrielni…”

Mamy wielką przyjemność zaprosić Cię na drugą w tym roku Gabrielnię – VIII Świątynię Magii i Dźwięku. Spędzimy pięć cudownych dni które naładują nasze akumulatory na ten najbliższy i ten trochę dalszy czas.

Przed nami sierpniowy tydzień pełen Magii, Duchowości, Rozwoju i Kreacji. Jeżeli jesteś gotów przeżyć ten czas wspólnie z Wiedźmą Anją i Akademią Ducha to wiedz, że to inwestycja w siebie, która procentować będzie już zawsze. Z tej okazji Wiedźma Anja oraz ekipa Akademii Ducha przygotowali dla Was masę niespodzianek.

Przygotuj się na czas pełen inspiracji! Doświadcz Magii Anielskiej w najlepszym wydaniu. Uwolnij się od tego, co nie pozwala Ci wzbić się w przestworza własnej kreacji. Otwórz się na rozwój, obfitość oraz miłość. Poczuj Moc Dźwięku, który uzdrowi Twoje Ciało oraz Ducha. Pozwól sobie na to, aby stać się Arcydziełem Swojej Duszy!

O czym będziemy rozmawiać i czego doświadczać? – oto, co przygotowała dla Was Wiedźma Anja Anna:

***** Przygotowując dla Was program tej szczególnej, przepełnionej Miłością i Mocą w stopniu nigdy wcześniej nieosiągalnym, Świątyni Magii i Dźwięku poprosiłam o pomoc Archanioła Haniela pytając, go, co będzie nam wszystkim najbardziej potrzebne. Najbardziej ważne w Sercu. Najbardziej wypełniające i pozwalające dokonać w tym życiu siebie. Otrzymałam 12 znaków, iż tematem naszych epickich ezoterycznych kolonii dla dorosłych ma być tym razem RADOŚĆ. I na to właśnie Was zapraszam!!! *****

Gabrielnia jest dla całej Akademii Ducha czasem bardzo szczególnym. Zjeżdżamy z różnych części świata, by połączyć siły na jednym ołtarzu. Łączymy się z naszymi skrzydłami z Wielkiej Brytanii (yo, @AkademiaDuchaUK!) oraz z Ameryki (yo, @AkademiaDuchaUS!) oraz ze wszystkimi naszymi Czyniącymi (yo, @AkademiaDuchaWings) i w pełnym błogosławieństwie Natury oraz pełnym kontakcie z Aniołami przeprowadzamy dla Was pięciodniową Ceremonię, która przeprowadza Was przez Bramę Światła. Tym razem tuż za nią rozpoznacie siebie w Szczęściu i w Radości, rozgościcie się w pięknych Wspomnieniach w Przyszłości, zasiejecie ziarenka Marzeń i Planów we własnym Sercu i poznacie metody, które pozwolą Wam utrzymać się we wspaniałej wibracji każdego dnia. Jeśli oczywiście tak wybierzecie!!!

Rytualnie nadmienić należy, że Gabrielnia to nasze oficjalne Miejsce Mocy. Kilka razy w roku dokonujemy w nim kilkudniowych ceremonii, które dzielą życie każdego uczestnika na dwie części: przed i po Gabrielni. I najczęściej nazywane są startem Nowego Życia. Jeśli pragniesz wystartować od nowa, jednocześnie szanując każdy atom swojego Doświadczenia i Wiedzy zdobytej do tej pory, jeśli czujesz w sobie gotowość do zmian i odwagę, by ich dokonać – bądź z nami! Spotkajmy się przy ołtarzu. Spotkajmy się na wykładzie. Spotkajmy się w kuchni. Spotkajmy się w jeziorze. Spotkajmy się przy ognisku. Spotkajmy się po właściwej, aktywnej stronie Granicy Działania!
Nie musisz nic.
To nie kolonie z wredną opiekunką. To wakacje Twojego życia. I naszego również. Spędźmy ze sobą najszczęśliwsze chwile, ucząc się Magii, tworząc potężne zaklęcia, zgłębiając tajniki astrologii i rozpoznając własną Moc w działaniu!

Zajęcia oficjalne odbywają się od rana do północy, z przerwami na jedzenie, kąpiele w jeziorze oraz epickie przygody o których sami będziecie pisać na Facebooku – na razie niech będzie to niespodzianką. 🙂 Zajęcia nieoficjalne odbywają się od północy do rana – w domu kopułowym lub przy ognisku. Wówczas zanurzysz się w swoim instynkcie poprzez muzykę i trans, ognisko i ceremonię połączenia z Przodkami, Zwierzętami Mocy i Naturą. Poznasz dziką, pierwotną, transową Magię. Taką, która tylko czekała, by znów otworzyć w Tobie oczy. I by poprowadzić Cię z pełną Mocą na Szczyt Życia!!!

Kochani. Ze swojej strony dziękuję Wam już teraz za to, że możemy wzajemnie stawać się częścią swojego życia. Że mam możliwość w tej inkarnacji być Waszym Przewodnikiem. Że podążyliście za mną, chociaż nikt z Was nie miał gwarancji, czy krokami które stawiam dojdę do czegokolwiek, co uznam za ważne. Ja wiedziałam od zawsze, dokąd zmierzam. Dziś Wy możecie obserwować ten kierunek i styl życia w każdym z moich działań. Jestem szczęśliwa, że podjęliście decyzję inspirować się tym, co widzicie! Akademia Ducha i ja osobiście uważamy to za wielki honor. Pamiętajcie – życzenia wracają. Pomnożone przez to, co uczyniły. Jeśli więc w Waszym Sercu jest błogosławieństwo ku nam, po tym wyjeździe zbudujecie Życie o jakim marzycie samą chociażby energią jego powrotu!

A teraz plan szczegółowy, który obiecałam rozpisać Wam na dni, żeby wszyscy, którzy mają Wenus w Pannie bądź inne indukujące skrupulatność relacje z planetami mogli cieszyć się wyjazdem wiedząc, że będzie obfitował nie tylko w ekstatyczną zabawę, ale również przyniesie ze sobą sporo nauki. Gotowi? No to czytajcie, w międzyczasie pakując się na wyjazd.

P.S. Zabierzcie ze sobą instrumenty muzyczne. Pidżamki. Oraz stroje, które uznajecie za odświętne. 😀 I przygotujcie się na…

***

*** DZIEŃ PIERWSZY ***
7.08.2018

RADOŚĆ w Twoim Życiu – gdzie jest teraz, jakie ma znaczenie, jak z nią pracować?

Czym jest Radość? Dlaczego tak rzadko uznawana jest dziś za wartość?
W swoim życiu każdy z nas może wyszczególnić najbardziej radosne momenty. Lśnią pełną energią, niezależnie od tego, ile Czasu upłynęło od chwili, gdy się zdarzyły. Niezależnie od wszystkiego. Są jak nieśmiertelne brylanty w kolii Czasu. Zawsze w Mocy, by Cię uśmiechnąć od wewnątrz. Niezależnie od tego, w jakim stanie po nie sięgasz. Są jak gwiazdy, rzucone garścią w ciemne Niebo. Dlaczego więc tak bardzo ich nie doceniamy?

Wszystkiemu winien sposób, w jaki myślimy dziś o Życiu i o swojej roli w nim, indywidualnej i globalnej. Często gdy zaczynamy pracować nad sobą jesteśmy już nie tworzywem w rękach pierwiastka Boga, który nas buduje, a zlepkiem przysłów, zakazów, nakazów i narzuconych przekonań. Jesteśmy splątani kodami specjalnymi, ograniczeniami w które uwierzyliśmy oraz uwikłani w codzienne, absorbujące uczestniczenie w społecznym zmęczeniu.
Tymczasem tak nie musi być!
Gdy jako nastolatka spytana zostałam przez Archanioła Gabriela, czy większą wartość ma dla mnie godzina cierpienia, czy godzina radości, z oburzeniem odpowiedziałam, że oczywiście godzina cierpienia jest ważniejsza, bo jest nam wówczas trudniej. Na co Archanioł westchnął, choć przeważnie Skrzydlaci nie używają aż tak ludzkich form ekspresji, i wypowiedział słowa, które zmieniły moje życie. Powiedział: “A więc nie chciałbym żyć w świecie, w który wierzysz!” Po czym zniknął, zostawiając mi w prezencie symbol-Wagę, który towarzyszy mi dokładnie do tego dnia, od 9 sierpnia 2000 roku. Dzięki temu zrozumiałam. Zajęcia pierwszego dnia są po to, byś i Ty zrozumiał.

W planie między innymi:
* Powitanie
* Radość – czym jest jako zjawisko, substancja oraz uczucie?
* Radość jako… decyzja!
* Radość Przeszła, Teraźniejsza i Przyszła – wspomnienia, zmysły/uważność, marzenia
*Radość w ujęciu alchemicznym – frekwencja, koherencja oraz częstotliwości powodujące w nas natychmiastową radość
* Czym jest Otwartość, czym jest Gotowość i dlaczego żadna Magia świata nie zadziała, jeśli sobie na nie nie pozwolisz?
* Kwantowe pytania – zasiewaj piękne potencjały!
* Twój własny portret Radości

Nasz dzień dopełni się Rytuałem Anielskim, w którym zrzucimy z siebie każdy ciężar, z którym przybyliśmy na Ceremonię. Jeśli do tej pory masz na sobie kajdany Przeszłości, inkarnacyjne i karmiczne zobowiązania, klątwy, uroki i sakramenty które Cię ograniczają, ten dzień będzie dla Ciebie rozprogramowaniem się, rozwaleniem starej struktury, podjęciem decyzji, z jakich nowych kroków pragniesz budować Przyszłość. Przepłynie przez Ciebie Muzyka i Magia, by wskazać Ci, gdzie w Tobie znajduje się Moc, czym tworzysz Miłość w świecie i czego dokładnie szukasz, sięgając po Szczęście i Radość. Energia, która nas poprowadzi, to Energia Archanioła Michaela, Archanioł Haniel oraz Metatron. Lecz najprawdopodobniej w tak mocnej dacie w tak wybitnym miejscu doświadczymy obecności wszystkich Siedmiu Boskich Promieni. Przygotuj intencje. Wypisz, czego dokładnie pragniesz, podejmując taki krok jak wzięcie udziału w Rytuale. I pozwól Wszechświatowi pomóc Ci w realizacji Marzeń!

***

*** DZIEŃ DRUGI***
08.08.2018

RADOŚĆ drogą ALCHEMII – MIKROSKOP i TELESKOP do postrzegania Rzeczywistości

Człowiek jako Zjednoczony Ołtarz Alchemiczny

Tego dnia dowiecie się, jak spojrzeć na siebie oczami alchemika. Jak widzi nas Natura, a jak postrzegają człowieka Archaniołowie? Co jest widoczne i ważne tylko nam, wzajemnie oceniającym się jednostkom ludzkim, a co widać, gdy spojrzy się poza zbiór tych ludzkich, nierzadko wynikających z plotek i wrażeń informacji. Dzięki temu spojrzysz na siebie w Pełni – nic, co ludzkie… nic, co Twoje! nie będzie Ci już obce. Bo często mamy do czynienia z tym, że sami – nie rozumiejąc siebie – staramy się układać atomy swojego istnienia w kształty, których oczekują od nas inni. Z Wiedzą, którą zdobędziesz tego dnia, będzie to już niekonieczne i z całą pewnością porzucić odwieczne dążenie, by wszystkich zadowolić. Ważne, że Ty – tak, właśnie TY – staniesz się świadomym siebie Cudem. Połączeniem Energii i Materii. Ekwilibrium pierwiastków. Którędy pójdziemy, byś do tego doszedł?

Proponuję następujące tematy:

* Światło, Woda, Ogień, Ziemia, Powietrze – co w Tobie reprezentuje każdy z tych Żwyiołów?
* Który Żywioł jest dla Ciebie… najwygodniejszy w obsłudze, a którego starasz się unikać i z jakich powodów?
* Synergia Żywiołów – jak spotkać w sobie i pogodzić wszystkie jakości duchowe z domu każdego Żywiołów
* Proste metody kształtowania świadomości każdego Żywiołu, na przykład:
– metody kształtowania własnych emocji (Żywioł Wody)
– metody pracy nad pasją i ruchem (Żywioł Ognia)
– metody materializacji i ułożenia stosunku do pieniędzy (Żywioł Ziemi)
– metody oczyszczania i kreowania myśli (Żywioł Powietrza)
* Aniołowie a Żywioły – przewodnicy anielscy na drodze do odkrywania siebie w Pełni

Rytuał Anielski polegał będzie na przywołaniu do siebie każdego atomu Mocy, który Twoja Dusza kiedykolwiek zdobyła w Czasie bądź Przestrzeni. Podczas tego działania możliwe jest odpamiętanie Starej Wiedzy, jak i również odkrycie i zrozumienie Prawd ze swoich przeszłych inkarnacji. Jest to Rytuał wizyjny, również odbędzie się przy muzyce, dzięki której Twój organizm zostanie zregenerowany, a Wiedza – nadpływająca z różnych sfer i gęstości – znajdzie w Tobie odpowiednie miejsce i harmonijnie zacznie Cię stanowić, jeśli będzie to Twoją Wolą. Rytuał odbędzie się w energiach Archanioła Zadkiela, który przewodniczy Fioletowemu Promieniowi i przynosi Światu transformację. Dzięki temu spotkaniu będziesz mógł przeprowadzić w sobie alchemiczny proces transfiguracji – każda z Twoich cech może osiągnąć bowiem wyższą swoją formę albo zaprzestać funkcjonowania z domu Cienia – jeśli oczywiście rozpoznałeś, którędy przebiega ten zakres dla Ciebie. Zajęcia w ciągu dnia są przygotowaniem do Rytuału – dlatego też dobrze byłoby, gdybyś najpierw przyjrzał się sobie przez pryzmat Wiedzy, którą oferują, a później, z pomocą Anielską i Archanielską, dokonał Przemiany w kierunku, który poczujesz jako własny i najważniejszy dla Ciebie.

***

*** DZIEŃ TRZECI ***
09.08.2018

RADOŚĆ poprzez WDZIĘCZNOŚĆ

Tego dnia od rana otrzymacie specjalne zadania, które wylosujecie. Każdy otrzyma po trzy misje. Możecie się nimi wymieniać z innymi uczestnikami (jedną). Możecie również odmówić ich wykonywania, wówczas na drugiej stronie kartki z informacją wpiszcie sobie swoje zadanie, które jesteście gotowi stworzyć. Cel jest jeden – zadania nauczą Was tworzyć RADOŚĆ na co dzień. Po 12 godzinach, podczas Rytuału Anielskiego, pokażemy Wam jak użyć tego rodzaju ładunek energetyczny na ołtarzu, by spełnił Wasze intencje. Możecie brać udział w tym ćwiczeniu do końca wyjazdu. Możecie nawet całe życie! Z pewnością to, czego się dziś nauczymy, będzie pracowało dla nas wszystkich zawsze, gdy tylko będziemy potrzebowali czegoś dokonać!

Dziś w naszym wiedzowym menu między innymi:

* Wdzięczność a Radość – jaka jest relacja między nimi?
* Natura Wdzięczności i jej przełożenie na manifestację
* Sposoby wyrażania Wdzięczności w Magii, Rytualistyce, Alchemii
* Wdzięczność jako ogromna siłą napędowa oraz surowiec do budowania Przyszłości
* Każda okazja może zbudować w Tobie Potęgę – odnajdź drogę!
* Księga Błogosławieństw – co to jest i dlaczego warto ją prowadzić?
* Życzenia – wspaniała Magia, która działa od razu!!!

W trakcie Rytuału Anielskiego dowiesz się, co w Twoim Życiu spowodowało do tej pory najwięcej Wdzięczności. Połączymy się z jaśniejącą energią Archanioła Gabriela, z mocą Sandalfona i Metatrona oraz poprosimy naszych Aniołów Stróżów ażeby zabrali nas w podróż po naszym życiu do Przeszłości, gdzie przeżywaliśmy najszczęśliwsze chwile, oraz do Przyszłości, gdzie zasiejemy potencjały na wydarzenia, z powodu których dopiero pragniemy odczuwać niepohamowaną Wdzięczność. Tak, dokładnie tak! Stworzymy w sobie Wspomnienia z Przyszłości, do których od tej pory płynąć będzie cała zadedykowana energia, by uczynić je prawdziwymi w Energii i w Materii, w Energii i w Materii, w Energii i w Materii!

***

*** DZIEŃ CZWARTY ***
10.08.2018

RADOŚĆ poprzez dzielenie się energią – MNOŻENIE SZCZĘŚĆ!

Im więcej dasz, tym więcej wróci – Prawda logiczna w energiach, lecz bardzo często niedoceniona na planie Materii, gdzie każdy stara się zawłaszczyć wszystko jak najbardziej ku sobie, nie rozumiejąc tak naprawdę, co czyni ludzi szczęśliwymi i bogatymi. Zasada jest prosta – jeśli czegoś bardzo pragniesz, naucz się życzyć tego innym. Naucz się dawać, nawet, jeśli uważasz, że nie masz zbyt wiele. Dzisiejszy dzień pozwoli Ci przetransformować pojęcie POSIADANIA, zapisane w Tobie. Spokojnie! W trakcie Rytuału zbudujesz w sobie nowe Życie. Takie, które pragniesz przeżywać. Za które pragniesz mieć w sobie Wdzięczność. Które przyniesie Radość Tobie i innym!

W programie zajęć między innymi:

* Żółte i czerwone kartki, czyli praca z nawykami – pozbądź się tych, które Cię niszczą!
* Systemy motywacyjne na co dzień – czyli jak sprawić, by każdy dzień pracy i działania rodził Sukces i dawał Szczęście?
* Kim jesteś dla siebie, kim jesteś dla innych – sprawdź, jak Cię widzą ludzie!
* Jak stać się Szczęściem dla każdego, kto Cię spotka? Droga transformacji podczas kontaktu z innymi.
* Czym możesz obdarować innych? Sprawdź!
* Jak powodować Radość w innych?
* Tworzenie Miejsc Psychicznych – uwaga, WAŻNE dla każdego pracującego w energiach!

Podczas tego dnia wszyscy wejdziemy w ćwiczenie, w którym naszym celem będzie ucennienie się w jak największą ilość przyjemnych bodźców. Będziemy rozpieszczać się nie tylko Muzyką i Magią. Doznacie pełnozmysłowego Rytuału, który uwolni w Was ruch, przypomni o smaku, dotrze do Waszych potrzeb zapachowych. Będzie nam… optymalnie! Dziś bowiem skupimy się na odnalezieniu maksymalnego komfortu. Macie do dyspozycji wszystko, co znajduje się na terenie. Macie możliwość stworzenia sobie idealnych warunków do przeżywania Rytuału. Macie możliwość docenienia… siebie! Dziś każdy z nas nauczy się być uważnym na swoje emocje… Oraz na emocje innych! W takim stylu dowiecie się, jak pracować z Radością i z Uważnością na co dzień, jak eskalować pozytywną energię i jak natychmiastowo uziemiać i oczyszczać negatywne fluidy. Ten dzień zapamiętacie jako najlepszą pidżama party. Weźcie ze sobą ulubione przysmaki! Nie jesteśmy przekonani, czy nasz ezoteryczny, wegetariański catering dostarczy Wam wszystkich preferowanych bodźców. A tego dnia praca z Radością będzie wymagała pełnej współpracy nas wszystkich!
Rytuał Anielski, który dopełni naszych działań tego dnia, będzie dla Was niespodzianką. Prezenty z niego otrzymywać będziecie przez 7 kolejnych dni. Tak, byście przyzwyczaili się do tego, że każdy dzień to Codzienne Urodziny!
Przygotujcie swoje życzenia. Przygotujcie błogosławieństwa dla świata, które macie w Sercu. Tego dnia wyślemy je Radością w kompletne Spełnienie! Zapamiętajcie tę datę. To będzie dla Was ważny Przełom!

***

***DZIEŃ PIĄTY ***
11.08.2018

RADOŚĆ jako… STYL ŻYCIA!!!

Gdy już poznasz ją od strony Chemii, Biochemii i Alchemii, gdy zorientujesz się, jak działa w Magii oraz jaka jest jej potęga, zaproś Radość do swojego Życia i zadecyduj o tym, jak dokładnie będziesz celebrować ją na co dzień! Podsumowanie Świątyni Magii i Dźwięku da CI każdą Moc, potrzebną do Twojej transformacji.

W programie między innymi:

* Jak inwestować Radości, Orgazmy, Zachwyty i Inspiracje? Prosta zasada!!!
* Jak codziennie mieć pewność, że Radość dla nas tworzy się we Wszechświecie i poczujemy ją gdy tego zapragniemy?
* Szybkie zaklęcia i formuły na przywołanie Szczęścia i poczucia szczęśliwości
* Podsumowanie Wiedzy o Radości – definicja własnej frekwencji tego zjawiska
* Stworzenie wspólnego błogosławieństwa dla naszych bliskich i przyjaciół, sojuszników, uczniów i Mistrzów
* Każde otwarcie drzwi wpuszcza Radość – połączenie codziennych czynności z Magią praktyczną
* Radość a Intuicja – prezent dla Ciebie (to działa aż tak prosto!)

Całości dopełni szczególny Rytuał, w którym Muzyka i Magia przepłyną przez siebie w stuprocentowej Sztuce. Doświadczysz transu, unoszącego Cię bezpośrednio z życia, które zostawiłeś za sobą, w kierunku Życia, które wybrałeś. Nasze Muzyczne Crew Akademii Ducha wraz z Albertem, prowadzącym Świątynię od strony Muzyki, da nam pełną synergię możliwości. A Tobie da szansę uczestniczenia w jednym z najbardziej mistycznych, mocnych Rytuałów w Magii Anielskiej, jakie są tworzone. Poczujesz fizycznie, jak dokonuje się Magia. Jestem szczęśliwa, że mogę być Twoim Przewodnikiem w tym procesie. I że odnalazłeś mnie w momencie, który jest dla Ciebie najbardziej właściwy.

Dziękuję za Twoją Odwagę do Zmian. Za Zaufanie. Za Magię. Za Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!!!

Spotkajmy się po właściwej stronie Granicy Działania!

Dodatkowo w programie spotkania znajdą się między innymi:

– UZDRAWIANIE – naturalne sposoby uleczania organizmu, metody rozpoznawania schorzeń, wykorzystanie energetyki w regeneracji ciała i umysłu.

– ROZWÓJ DUCHOWY i WEWNĘTRZNA MOC – jak pomóc innym w rozwoju duchowym i w zrozumieniu naszej ekspansji, czyli jak wyjaśnić rodzinie i znajomym naszą Ścieżkę Duszy, żeby nas w niej wspierali a nie negowali. Jak rozpoznać, że ktoś potrzebuje naszego duchowego wsparcia.

– MUZYKA – każdego dnia koncerty Gongów i Mis Tybetańskich, Kryształowych oraz innych instrumentów wysokowibracyjnych.

– OGNISKA – każdego wieczoru świętujemy zakończenie dnia przy wspólnym ognisku, wspólnym muzykowaniu i tańcach.

– ZIOŁA, KWIATY – wybierzemy się na łąkę/do lasu, poznamy bliżej to co skrywa Natura, będziemy wykonywać prace manualne z wykorzystaniem kwiatów, ziół i innych darów Natury.

– ASTROLOGIA – dowiemy się jak to jest z tymi planetami oraz nauczymy się jak na nas wpływają i oddziałują.

– PRACE MANUALNE

***

Dziękując za Szczęście, zapraszasz je do swojego Życia. Dziękując za Obfitość, otrzymujesz ją potrójnie. Tak będziemy świętować w Gabrielni.

W każdym dniu warsztatowym będą odbywać się wykłady Wiedźmy Anji Anny oraz zaproszonych gości. Każdy dzień zakończymy Rytuałem Anielskim połączonym z koncertem gongów oraz dźwiękami innych instrumentów. Po tym czasie będziemy mogli dalej świętować przy ognisku.

Będzie również możliwość skorzystania z sesji indywidualnych naszych specjalistów.
Do Waszej dyspozycji:
Wiedźma Anja Anna – konsultacje indywidualne
Adam Bryczek – masaż powięziowo – mięśniowy
Indywidualne sesje muzyczno – uzdrawiające

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Tu możecie zobaczyć jak sobie warsztatujemy 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=Pz3vMAfRb5Q&t
https://www.youtube.com/watch?v=1ychRBvM9lg
https://www.youtube.com/watch?v=miSOiXwqFFU&t

***

NFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 07.08 – 11.08.2018 (wtorek – sobota)
Miejsce: Gabrielnia k. Końskich
Prowadzący: Wiedźma Anja Anna oraz zaproszeni goście.
Startujemy we wtorek (07.08) o godzinie 12:00, zakończenie warsztatów odbędzie się w sobotę (11.08) o godzinie 19:00.
UWAGA! Godziny trwania wydarzenia oraz mogą ulegać zmianie ze względu na charakterystykę rytuałów, potrzebę grupy i pogodę 😉

Zapisy oraz informacje: gabrielnia@akademiaducha.pl

***

Dla wszystkich, którzy nie mogą być z nami fizycznie –
istnieje również możliwość uczestnictwa on-line (WEBINAR)

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Link do transmisji on-line: 
Dzień 1 (Wtorek): https://www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaSierpien2018Dzien1
Dzień 2 (Środa): https://www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaSierpien2018Dzien2
Dzień 3 (Czwartek): https://www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaSierpien2018Dzien3
Dzień 4 (Piątek):https://www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaSierpien2018Dzien4
Dzień 5 (Sobota):https://www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaSierpien2018Dzien5

Jeśli masz pytania odnośnie webinaru, skontaktuj się webinar@akademiaducha.pl

Stań się arcydziełem swojej duszy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *