Warsztaty Anielskie – przywołaj Starą Wiedzę

Kochani Poszukiwacze, Magowie, Wiedźmy, Istoty Światła, Alchemicy i ludzie kierujący się Światłem! Mamy wielką przyjemność zaprosić Was do Irlandii na niezwykłe warsztaty, które poprowadzi dla Was wiedźma Anja Anna. Przed Wami dwa cudowne dni, przepełnione wiedzą oraz Magią Anielską w najlepszym wydaniu. Pierwszego dnia zajmiemy się Magią Anielską oraz Magią Żywiołów, natomiast drugiego – przywołamy starą wiedzę. Irlandia czekamy na Was! 

Dzień I – 13.10.2017
Magia Anielska i Magia Żywiołów – odnajdź w sobie potęgę Kosmosu

Każdy ma swojego Anioła, ale nie każdy potrafi się z nim komunikować. Anioły przybywają zawsze, gdy tylko je wezwiemy. Niestety, nie każdy je może zobaczyć czy poczuć ich obecność, przez co niektórzy ludzie w nie nie wierzą. Jednak nasi Aniołowie co krok dają nam znaki, które nie każdy potrafi odczytać. Żyjemy w takich czasach, że brak kontaktu ze sprzyjającymi nam energiami jest po prostu niebezpiecznie, dlatego też najwyższa pora aby poznać swoje opiekuńcze Anioły i porozumiewać się z Nimi na co dzień. A może zastanawiasz się, co możesz zrobić, by okoliczności były dla Ciebie sprzyjające, a to, czego pragniesz, znalazło najszybszą drogę do Twojego życia? Zaprojektuj najbliższe miesiące w oparciu o Magię Anielską i zdecyduj, które marzenia chcesz zrealizować najszybciej!

Magia Żywiołów – Wszystko o pięciu żywiołach

Podczas warsztatów nauczymy się jak pracować z własnymi emocjami (Żywioł Wody) i pomagać innym w opanowaniu odruchów. Dowiemy się, jak wesprzeć pasję poprzez Żywioł Myśli (Wiatr) i jak pomnożyć stan posiadania (Żywioł Ziemi) za pośrednictwem Żywiołu Ognia (Przemiany). Podstawy Pierwotnej Alchemii są gruntem, na którym Twoja Istota może rozkwitnąć swoim pełnym potencjałem.

Dzień II – 14.10.2017
Przywołaj Starą Wiedzę – warsztaty regresingowe

Czy kiedykolwiek w życiu czułeś, że dana sytuacja wydarzyła się już wcześniej, a miejsce, w którym jesteś po raz pierwszy, sprawia wrażenie dobrze znanego? A może ulegasz złudzeniu, że dopiero co poznany znajomy jest dla Ciebie jak przyjaciel, którego znasz całe swoje życie? W takich sytuacjach zazwyczaj mówi się, że mamy do czynienia ze zjawiskiem deja vu, ale czy na pewno? Odpowiedź na to pytanie nurtuje wielu z Was. Dlatego też podczas najbliższych warsztatów w Londynie wiedźma Anja Anna uchyli Wam rąbka tajemnicy skrywanej od wieków. Dowiedz się, jak obudzić swoją MOC korzystając ze starej wiedzy płynącej z poprzednich wcieleń.

Aby odpowiedzieć na pytanie, czym jest reinkarnacja, w pierwszej kolejności należy odpowiedzieć sobie na pytanie “kim jestem”? Reinkarnację pojmiesz w pełni tylko wtedy, gdy zrozumiesz swoją tożsamość. Świadomość swojej istoty jest tutaj kwestią kluczową, determinującą nasze podejście do życia i śmierci. Osoby, które na swojej ścieżce duchowej przemierzyły kilometry świadomości, wiedzą, że ich życie nie ogranicza się tylko do “ja” fizycznego. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że człowiek nie jest tylko swoim ciałem, nie jest też swoim umysłem. Świadomi widzą siebie jako Duszę doświadczającą w ludzkim ciele. Ciało człowieka jest “pojazdem”, który umożliwia rozwój oraz wzrost świadomości w określonych warunkach. Dusze schodząc na Ziemię, realizują scenariusz wcielenia zaprojektowany na długo przed urodzeniem. Ziemia to planeta emocji. Mów się, że tylko najodważniejsze Dusze decydują się na ziemskie życie. Świadomość ludzka na Ziemi może rozszerzyć swoje pole duchowe w takiej mierze, w jakiej nie byłoby to możliwe w innych światach, gdyż Ziemia jest miejscem dorastania i rozwoju osobistego.

Informacje organizacyjne:

Dzień 1 – Magia Anielska i Magia Żywiołów – odnajdź w sobie potęgę Kosmosu
Data: 13.10.2017 (piątek), godzina 17:30 – 23:00, czasu irlandzkiego
Miejsce: Brandon Hotel, Tralee, Co. Kerry, Irlandia

Dzień 2 – Przywołaj Starą Wiedzę – warsztaty regresingowe
Data: 14.10.2017 (sobota), godzina: 14:00 – 20:00, czasu irlandzkiego
Miejsce: Brandon Hotel, Tralee, Co. Kerry, Irlandia

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapisy i informacje dotyczące darowizn: Magda: info@bio-force.ie
Kontakt telefoniczny: 00353873212965 lub 00353667180787

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – GWARANCJĄ UDZIAŁU W SPOTKANIU JEST ZAPIS MAILOWY.

WEBINAR
Istnieje również możliwość uczestniczenia online!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Link do zapisów na transmisję online (webinar):

Dzień 1:
http://www.ekademia.pl/kurs/MagiaAnielskaiMagiaZywiolow

Dzień 2:
http://www.ekademia.pl/kurs/WarsztatyRegresingoweIrlandia

***

Zapraszamy!
Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 myśli nt. „Warsztaty Anielskie – przywołaj Starą Wiedzę

 1. Ewelina

  Witam, jestem zainteresowana zakupem kursu z drugiego dnia. Jednak widnieje informacja o wstrzymaniu zapisów.
  Chciałam zapytać ,kiedy będzie możliwe skorzystanie w warsztatów?
  Z wyrazami szacunku,
  E. G

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *