Warsztaty dla Widzących i Ludzi pracujących z Energią – pakiet 3 lekcji (webinarów)

Warsztaty dla Widzących i Ludzi pracujących z Energią – szkolenie – pakiet 3 lekcji (webinarów)

PAKIET DOSTĘPNY W PROMOCYJNEJ CENIE 255 ZŁ ZAMIAST 333 ZŁ

Nagrania będą dostępne przez 365 dni od dnia zakupu. Możesz odtwarzać je kiedy zechcesz.

***

Przedstawiamy Wam wyjątkowy Pakiet 3 lekcji (webinarów): Warsztaty dla Widzących i Ludzi pracujących z Energią – szkolenie.

Link do pakietu: www.ekademia.pl/kurs/warsztatydlawidzacych_pakiet

Nagrania przygotowała Wiedźma Anna Anja.

Każdy z webinarów zawiera wykład i Rytuał Anielski.

Nagrania możesz odtwarzać zawsze wtedy, gdy tylko czujesz, że tego potrzebujesz.

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

***

Warsztaty dla Widzących i Ludzi pracujących z Energią

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Na jedno z najważniejszych Pytań, które można sobie zadać: “Co chciałbyś robić w Życiu?” większość bez wahania odpowiada “Chciałbym POMAGAĆ LUDZIOM!”

A część, również bez wahania, prędzej czy później zdobywa się na słowa “Praca z Energią”. I do tej części w zbliżającym się Wydarzeniu adresuję tym razem zarówno SWÓJ, jak i ANIELSKI Przekaz.

Oto bowiem, po CAŁOŻYCIOWEJ Pracy z Ludźmi, ku Ludziom oraz w Ludzkich Sprawach, mam niesamowitą Możliwość i Honor przekazać obserwacje zdobyte w toku 12 lat otwartej Pracy z rozplątywaniem Życiowych Labiryntów. A także, wypełniając swoje Najwyższe Zadanie łączenia Ziemi i Nieba poprzez Sztukę i łączenia Ziemskiego z Boskim, przejdziemy przez Granicę Działania i wydarzymy wspólnie RYTUAŁ ANIELSKI, który da każdemu Czyniącemu Opiekę podczas Pracy z Energią. Oto bowiem Świat Połączony – Widzialny i Niewidzialny, jedna wielowarstwowa, wielogłębna Rzeczywistość staje się Domem każdego, kto postanawia być Przewodnikiem pomiędzy wartościami fizycznymi i spirytualnymi. Takiego rodzaju Życie wymaga konkretnych przygotowań, a przede wszystkim – ŚWIADOMOŚCI tego, jak stanie się swoją Najpełniejszą Wersją w Działaniu zmieni Życie, które istniało do tej pory. Tak oto bowiem to, co wcześniej nie przedstawiało sobą żadnego sensu, może wyraźnie przemawiać do Widzącego, a cała tkanka Rzeczywistości “nagle” (bo nigdy nie było inaczej) zaczyna odpowiadać na zadawane Pytania. Tak oto bowiem zasada jest prosta: Ty widzisz Życie.

Ono widzi Ciebie. Im szerzej otworzysz Oczy, tym więcej zobaczysz. I właśnie to poszerzanie spojrzenia powinno być – a często nie jest! – pierwszym Sportem Czyniących. Nieustanne rozwijanie się i ewoluowanie, osiąganie nowych Wartości, eksplorowanie nowych Przestrzeni – fizycznych, mentalnych, spirytualnych!

Tymczasem często ktoś, kto bez przygotowania, w wyniku chwilowej autoeuforii lub chronicznego zadufania w sobie, koronował się “terapeutą”, kto nie szuka Drogi dla Siebie by rozkwitnąć najpełniej jako Nasiono Boga zasiane na Ziemi, a szuka łatwego zarobku bez chodzenia do Pracy i Splendoru w 15 minut*, zraża nie tylko do siebie osobiście, ale do całego procesu Terapii każdego, kogo spotka! Tak oto bowiem ktoś, kto sięga po Pomoc – byc może pierwszy raz w Życiu, po wielu Dniach i Nocach samodzielnej Walki – napotyka takiego kogoś, i…! By nie mnożyć negatywnej Energii przykładem bez Imion, sami usłyszcie teraz w sobie to, co o tym wiecie. W środowisku, w którym Energia powinna płynąć NAJWYŻEJ, inspirując WSZYSTKICH, jest tego niestety najwięcej. Łatwość zarabiania na “usługach” w Internecie sprawiła, że Przestrzeń Wirtualna zaroiła się od sezonowych “Wróżek” i “Spirytualnych Uzdrawiaczy”. Tymczasem większość z nich to po prostu bardzo zaburzone Osobowości, żyjące psychodramą własnej Ważności, bez ŻADNEGO połączenia z Energią Wyższą – ani własną, ani – tym bardziej – z Energią Źródła. Piorąc swoje brudy w Obecności Pacjentów, projektując na nich swoje frustracje i zachcianki, są Krzywdą w miejsce Pomocy. Wielu z Was zapewne spotkało takich na swojej Drodze.

Medium, które się myli, to Szaleniec. Niestety i stety jednocześnie, ta profesja nie jest w żaden sposób “kontrolowalna”. Trudno zweryfikować wiarygodność i chociażby obecność Darów w tych Osobach. Niektórzy po prostu dobrze kłamią. Bawi ich to, kradną ludzką Uwagę, Pieniądze, Nadzieję. Czas. Życie. W końcu ktoś, kto otrzymuje fałszywe lekarstwo i o tym nie wie, nie sięgnie po takie, które działa. Niektórzy są w stanie pomóc sobie faktem spotkania takiej “Wróżki-Pozorniuszki”, uruchamiając efekt Placebo. Lecz często jest to niemożliwe, więc Pacjent, który przełamał swoje opory i sięgnął po nietypowe środki radzenia sobie z Sytuacją… zraża się do Duchowości!

Kochani! Taki jest obraz branży. Lub raczej – jej Przedmieść, bo każdego dnia w Internecie pojawiają się próby wyłudzenia od Ludzi ich Dóbr poprzez “pracujących” z tym, co niepostrzegalne fizycznie.

Z tego względu apeluję do Was, żebyście dołożyli wszelkich Starań i by były one skuteczne, by ten opis NIGDY Was nie dotyczył. Ze swojej strony, jako Nauczyciel Nauczycieli i Terapeuta Terapeutów, a przede wszystkim jako Narzędzie Anielskie – pomogę.

Każdy w Sztuce musi zrozumieć, że niezależnie, jakich Narzędzi używa – czy to Skalpel, czy Karty, czy Uważność, czy Masaż, czy Zaklęcia, czy też prosta Sztuka Komunikacji – Konwersacja – jest swoim Pierwszym Pacjentem. Swoim własnym Narzędziem Rozpoznania. Swoją Możliwością, by Wartość Boga, wpisana w Przyczynę, mogła objawić się na Ziemi. Więc którędykolwiek działasz – i jakiekolwiek Twoje Metody – ważne jest, by odkryć, jaka jest Twoja Przyczyna Duszy i Cel Duszy na to Życie. By możliwe stało się Twoje świadome, zgodne z Wewnętrznym Światłem, Działanie. By móc pomóc, ZROZUM i napraw swoje Uszkodzenia! Potraktuj Siebie jak najwspanialszy proces Kreacji, który uczynił Cię profesjonalnym w tak wielu Dziedzinach! Odnajdź to, co daje Ci maksymalną, najwyższą w swej Jakości Energię do Życia! Oto Warsztaty, które najprawdopodobniej będą kontynuowane w Przyszłości jako seria szkoleń. Zupełnie, jak seria “Moc Osobista” na Youtube, którą tworzę dla Was i również inspiruję Was – na wstępie tego Szkolenia – do spędzenia w tej Wiedzy swojego Czasu.

Podczas wydarzenia przepłyniemy i gruntownie rozpoznamy tematy takie jak:

 1. Podstawowe BŁĘDY Pracy z Energią… oraz jak ich uniknąć!
 2. Praca z Energiami – jak zacząć?
 • Różne gęstości, prędkości oraz jakości Energii – rozróżniaj je!
 • Zbieżne i rozbieżne, czyli pomożesz… gdy poczujesz! Emocje jako Siła kierunkująca Energię w procesach;
 • Domy Emocji – Dom Respektu, Dom Radości, Dom Ekscytacji, Dom Smutku, Dom Strachu, Dom… Naucz się PRZEBYWAĆ w tych Emocjach, Uczuciach i Nastrojach, z których chcesz wysłać Komunikat – nie wysyłaj Energii zaburzonej
 • Energie Wewnętrzne i Energie Zewnętrzne – pływy “ku” i “przeciw”
 • Przydatne Koordynaty Czasowe: tranzyty planetarne, Liczba Dnia, Godziny Anielskie, Pory Roku, Cykl Miesięczny Czyniącej, zbiorowe Ceremonie i Święta, czyli kiedy łączyć, a kiedy i jak separować Energię od warunków Zewnętrznych;
 • Przydatne Koordynaty Przestrzenne: jak założyć Krąg/Horyzont Czynienia, jak pracować z Energią Miejsc, jak założyć Miejsce Czynienia, takie jak gabinet terapeutyczny… lub Ołtarz!
 1. BEZPIECZEŃSTWO, czyli najpierw zadbaj o SIEBIE, a następnie udzielaj Pomocy!
 • BHP Pracy z Energiami: naturalnymi, parapsychicznymi, Anielskimi
 • Sposoby Dedykowania Energii – miej PEWNOŚĆ w Dobro tego, co robisz!
 • Najszybsze skuteczne metody oczyszczenia Energii przed i po Pracy
 • Kontakt z Pacjentem – pilnuj SWOICH Granic!
 • “Nie wymagaj od Ryby, żeby wspinała się po Drzewach” czyli dowiedz się, w czym jest Twój Talent, Twój Dar, Twoja Metoda… i czego potrzebujesz, by zadziałać w niej lub poza nią najlepiej!
 • Czego masz Prawo wymagać od Siebie jako Terapeuta… a czego unikać!
 • Po czym rozpoznać osoby niebezpieczne i jak na nie reagować? Czyli Pacjenci uzależniający się od Bioenergoterapeutów i Widzących oraz jak rozpoznać, że Pacjent to “Koń Trojański” Ciemnej Energii?
 • Talizmany, Zaklęcia, Symbole oraz patenty ochronne dla każdego rodzaju Pracy z Energią
 1. Organizacja Pracy:
 • USTANÓW SIEBIE! Czyli ZNAJ SIEBIE, zanim zaczniesz naprawiać innych!
 • Osobne Miejsce i Osobny Czas – nawet, jeśli pracujesz z Domu!
 • Zmiany w Energii Miejsca – działaj… poprzez wystrój wnętrz, dodatki, kolory, dźwięki!
 • RAMY DZIAŁALNOŚCI – ustal je, zanim ktoś je złamie!
 • Spisz Umowę… ze SOBĄ!!!
 • Dokumenty Rytualne – dlaczego warto je stworzyć, nawet, jeśli nie jesteś Rytualistą? Reguły Ścieżki, Oświadczenie Woli, Dokumenty Inwitacyjne dla Sił Anielskich oraz inne
 • Kiedy Prędkość, kiedy Relax? Odnajdź NATURALNY Rytm… i naucz innych go szanować!
 • Jesteś Światłem Boga w Działaniu – ZACHOWUJ SIĘ!
 1. WIDZENIE czy “przywidzenia”, czyli jak to rozróżnić? TO PROSTE!!!
 • Kiedy wiadomo i po czym poznać, że jesteś TĄ OSOBĄ, która może pracować z Energią bez wyrządzania Ludziom Krzywdy?
 • Jak odróżnić fałszywych “pomagaczy” od prawdziwych Lekarzy Duszy?
 • Jak pracować ze swoimi Umiejętnościami Widzenia, by wzmacniać je każdego Dnia? + ZADANIA DOMOWE
 • Jak pracować z Intuicją i rozpoznawać jej Głos?
 • Jak wejść w najwyższy STRUMIEŃ Energii dostępny w danym Momencie? Medytacja + ZADANIA DOMOWE
 • NIEBO nad Głową – to BARDZO WAŻNE
 1. Powszechne Zagrożenia i Pułapki – naucz się, jak z nimi ZWYCIĘŻYĆ… zanim nastąpią!!! A następnie to zróbmy! (RYTUAŁ ANIELSKI)
 2. Nietypowe Zagrożenia i Pułapki – zapewnij sobie BEZPIECZEŃSTWO w Nauce i zrozum Istotność swojego ZWYCIĘŻANIA – jak najlepszy Detektyw, Wojownik, Mag lub po prostu najlepszy TY rozwiąż sytuacje powodujące Zło… ZANIM SIĘ WYDARZĄ! (RYTUAŁ ANIELSKI)
 3. JEDNOŚĆ, JEDNOCZESNOŚĆ i GLOBALNA UNIA w Tobie tego, co jest Twoim Światłem. Co jest Twoją Pomocą na Ziemi. Co jest Spełnieniem Przyczyny i Osiągnięciem Celu Życia. Przywołaj swoje Talenty, Dary oraz Możliwości i wesprzyj je Anielskim Światłem by rozbłysnęły w każdej Sekundzie Twojego Życia odkąd tak postanowisz (RYTUAŁ ANIELSKI)
 4. Inspiracje, Ważności i to, co Aniołowie mają do powiedzenia Ludziom na teraz, czyli bieżący STREAM z “BOSKIEGO GOOGLE**”

Wszystko bowiem, co razem uczynimy, jest manifestacją Wolnej Woli Czyniącego – nikt nie zrobi tutaj niczego za Ciebie! Oto otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, by siebie wspomóc, by się zabezpieczyć i by zaprosić do swojego Życia tych, którym pomożesz. Ale to od Ciebie – I TYLKO OD CIEBIE! – zależy co z tym zrobisz!

Dziękuję Ci za Uważność, która doprowadziła Cię aż tutaj – niech to, co już możesz poczuć i czego możesz się dowiedzieć z tego Wydarzenia stanie się dla Ciebie pomocne!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Każdy w tym Przekazie otrzyma inne Wyniki Wyszukiwania, mimo tych samych Słów z mojej Strony. Bo każdy SZUKA czego innego. Zdecyduj więc, czego szukasz. I znajdź to w Sztuce, którą RAZEM tworzymy jako Zmianę w Świecie! Stańmy się nie tylko Wojownikami Światła, gotowymi na każde Starcie, a profesjonalnymi Zwycięzcami Światła, którzy wiedzą jak Żyć Miłością!

A właściwie – Mocą Miłości, Mocą Miłości, Mocą Miłości… Ponieważ ile Miłości, tyle BOSKIEJ MOCY w Niej dla Człowieka…

MIŁOŚCI MOCY, MIŁOŚCI MOCY, MIŁOŚCI MOCY!

Ponieważ Bóg to nic innego, jak MIŁOŚCI MOC, MIŁOŚCI MOC, MIŁOŚCI MOC!***

***To WSZECHPOTĘŻNE ZAKLĘCIE. Używaj go zawsze, gdy możesz wypełnić je Radością swojego Głosu bądź gdy zabrzmi w nich Wartość, którą chcesz aż tak potężnie przekazać Światu. Używaj do woli. SIENIEZMYDLI. <smile><wink>

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Aby uniknąć problemów technicznych nie nadajemy na żywo. Nagrywamy dla Was szkolenia i Rytuały z wyprzedzeniem w odpowiedniej ku temu Energii. Dostęp do nagrań uzyskujecie na 365 dni i w tym czasie możecie korzystać z nich dowolną ilość razy w zależności od potrzeb.

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data promocji pakietu: 22.11 – 6.12.2020

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapraszamy!

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram