Warsztaty Gdańsk: Poszerzanie percepcji – postrzeganie energii

Poszerzanie percepcji

*** Warsztaty Gdańsk ***
POSZERZANIE PERCEPCJI – nauka postrzegania energii 

Kochani, Wiedźma Anja Anna zaprasza na warsztaty w Gdańsku, poświęcone nauce poszerzania percepcji oraz postrzegania energii. Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę? Zapraszamy!

Wkraczając na ścieżkę rozwoju duchowego, z każdym krokiem dostrzegamy i odczuwamy więcej, sięgamy wyżej, doświadczamy głębiej i mocniej. Niestety, w pewnym momencie stajemy przed ścianą naszej percepcji i często mamy poczucie, że nie możemy pójść dalej, mimo że wiemy, że jest jeszcze tyle do odkrycia! Doświadczamy nadal, ale nie jesteśmy w stanie ogarnąć tego, zrozumieć, wytłumaczyć, poskładać w całość. Czujemy się wtedy zagubieni, odczuwamy bezsens dotychczasowych działań, mamy moment zawahania i zadajemy sobie pytanie, czy to, czego dotknęliśmy, istnieje faktycznie, czy to tylko wytwór naszej wyobraźni…

Dzieje się tak, ponieważ nasza percepcja nie jest wystarczająco rozwinięta, nie jest gotowa na informacje i zdarzenia, jakich doświadczamy. To tak, jakbyśmy spotkali w dżungli obce plemię, które próbuje się z nami skomunikować, pokazać jak żyje, wytłumaczyć swoje postrzegania świata. A my nie jesteśmy w stanie nic zrozumieć… widzimy, ale nie rozumiemy… i czujemy się tym bardziej zagrożeni i zakłopotani.

Część z Was, wchodząc w stany medytacyjne, czasami zasypia w trakcie ich trwania. Dzieje się tak, ponieważ nasza Dusza nie zrobi nic przeciwko nam i nie dopuści nigdy do niczego, co mogłoby nam zaszkodzić. A wejście wyżej w duchowość, doświadczenie wyższych stanów wizyjnych bez odpowiednio rozwiniętej percepcji, mogłoby doprowadzić nas do głębokiego szoku. Dlatego zasypiamy i doświadczamy tylko na poziomie podświadomym. I właśnie z tego względu tak ważne jest, aby pracować nad naszym postrzeganiem, rozwijać je, aby uniknąć takich sytuacji i aby nasz rozwój spirytualny był płynny, mocny i bezpieczny.

***

Wedle niektórych doktryn wiary świat nie istnieje – jest jedynie hologramowym odbiciem naszego wnętrza, potrzebnym do tego by człowiek zobaczył i zrozumieć siebie od wewnątrz. Inne koncepcje głoszą, że nie istnieje z kolei człowiek – a to, co nazywamy życiem, jest jedynie przepływającą przez Czas i Przestrzeń chwilową obserwacją Boga. Zanim więc odnajdziesz, którędy do siebie i którędy do najgłębszej Prawy w sobie, spotkać możesz tysiące idei, mniej lub bardziej logicznych, głębiej bądź bardziej powierzchownie traktujących Energię i Materię Rzeczywistości.
Jak jest naprawdę?

Sprawdźmy. Im więcej takiej Wiedzy w sobie zbierasz, tym głębiej wchodzisz w relację z Rzeczywistością. Nie próbujesz już kontrolować informacji ani wkuwać na pamięć dogmatów. Doświadczasz, obserwujesz, zachwycasz się tańcem atomów, w którym chwilowo – w obrębie tej inkarnacji, będącej jedynie chwilką wobec wieczności procesu Kreacji – tańczysz również Ty i Twoje życie. Im częściej ucenniasz się w spojrzenia na takiej głębokości, tym łatwiej jest Ci objąć zrozumieniem wszystko wokół Ciebie i w Tobie. Pojmujesz, że wszystkie drzewa na świecie są ze sobą połączone i mogą rozmawiać, jest dla Ciebie jasne, ze paprocie rosną w myśl wzoru Fibonacciego i że fraktalny Wszechświat, łączący w sobie oddech Ziemi i Kosmosu, jest udokumentowany każdą molekułą Materii i każdym lśnieniem Idei Cudem.

Wszystko we Wszechświecie jest frekwencją. Złożoną z informacji, które mogą przejawiać się w sposób postrzegalny dla zmysłów fizycznych (smak, gęstość, zapach, kolor, dźwięk, ciężar, wielkość, struktura i faktura, ciepło etc.) oraz niepostrzegalny przez nasze podstawowe anteny, służące do odbioru świata w jego podstawowej (uznanej za standardową, jednolitą dla wszystkich, “normalną”) formie. Mamy więc, między innymi, parametry takie jak aura, klimat/charakter (emocjonalny wskaźnik, niemożliwy do obiektywnego wystandaryzowania przez człowieka z powodu posiadania przez niego percepcji) oraz ewolucję w ruchu/rozpad w stagnacji danej rzeczy.

W programie warszatatów między innymi:
* Czym jest percepcja i jak dużą odgrywa rolę w naszym rozwoju duchowym?
* Sposoby oczyszczania szyszynki i utrzymania higieny energetycznej
* Autorskie metody poszerzanie percepcji — jak gimnastykować w życiu codziennym umysł świadomy oraz jak pracować nad własnymi darami parapsychicznymi.
* Techniki medytacji
* RYTUAŁ ANIELSKI

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 29.07.2018
Godziny: 14:00-20:00
Miejsce: ul. Kaprów 3A/16, 80-316 Gdańsk
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapisy i informacje szczegółowe: ewelina@akademiaducha.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – GWARANCJĄ UDZIAŁU W SPOTKANIU JEST ZAPIS MAILOWY.

***

Istnieje również możliwość uczestniczenia on-line (WEBINAR)! 

Link do transmisji on-line podamy wkrótce

***

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *