Warsztaty Kraków: Czym jest CUD? Czym jest Magia?

czym jest cud

W weekend 24-25 listopada 2018 z wielką przyjemnością zapraszamy Was na niezwykle warsztaty, które poprowadzi dla Was Wiedźma Anja Anna.
Przed Wami dwa cudowne dni, przepełnione Wiedzą oraz Magią w najlepszym wydaniu.

***

Czym jest CUD? Czym jest MAGIA? Czym jest RZECZYWISTOŚĆ?

Każdy człowiek na świecie ma z nimi do czynienia na co dzień.
Rzeczywistość jako Wszystko, czego doświadczamy, w czym się manifestujemy, co tworzymy – jest dla nas nieograniczonym polem kreacji. Lecz nie każdy daje sobie Prawo do pełnego zrozumienia faktu, że wszystko, co dzieje się w obszarze Rzeczywistości, znajduje się w nim ze względu na nasza konstrukcję i działania, ze względu na naszą Wolę lub jej zaprzeczenie, słowem – ze względu na to, kim jesteśmy my sami.

MAGIA jako Życie w głębokim rozpoznaniu Natury, jako Szacunek dla Przeszłości i Nadzieja na Przyszłość, jako Obecność w Teraźniejszości, jako sposób traktowania Rzeczywistości, jako optyka wybrana zgodnie z Wolną Wolą, służąca do postrzegania Wszystkiego.

CUD jako wyjątkowe, szczęśliwe zdarzenie bądź świetliste rozwiązanie w sprawie, w której Umysł nie potrafił znaleźć właściwej metody, zaś wydarzona Światłem stała się w prosty, natychmiastowy sposób istniejąca. Cud jako manifestacja Pragnień, Marzeń, Modlitw, Intencji – a więc jako naturalna konsekwencja działań. Jako efekt. Jako logiczne następstwo.

Jak połączyć je ze sobą, by wszystko, czego doświadczamy, było dla nas wspaniałą, pełną Miłości i Mocy podróżą? By każdy poranek przynosił nową energię i zafascynowanie tym, co może się wydarzyć, a wieczór szczęście z powodu tego, co się wydarzyło? Co zrobić, by Cud nie był incydentalnym wahaniem na granicy błędu albo psikusem postrzegania, zaś zupełnie oswojoną dla Ciebie energią, taką, której wręcz możesz się spodziewać, chociaż nie tworzysz wobec niego oczekiwań? Jak zadziałać, żeby Magia była nie tylko pięcioliterowym słowem na literę M, a najprawdziwszym, najpiękniejszym stylem Życia, wybranym przez Ciebie, dającym bezpieczeństwo i błogosławieństwo?

Kilka tygodni temu przydarzyła mi się rzecz niezwykła. Spacer z Archaniołem Metatronem. Po parku, ale go Życiu. Po dróżkach, ale przez Rozwiązania. Po zmroku, ale pozwolił uzyskać kompletną Jasność.

Archanioł zapytał mnie, do czego użyłabym najpotężniejszej Magii Świata, gdybym miała pewność, że ją posiadam? Znając zasady Sztuki i konieczność rozpoczęcia procesu od wewnątrz, wybrałam zapewnienie bezpieczeństwa i błogosławieństwa właśnie dla osób mi najbliższych i mnie samej – tym samym dając mocnych sojuszników wszystkim przyjaciołom i rodzinie, zasilając wszelkie możliwości, które mamy i wzajemnie rosnąć o siebie w działaniu. A następnie rozprzestrzenianie tych wartości sobą. Poprzez Naukę. Sztukę. Działanie w każdy z wybranych sposobów.

Archanioł zalśnił uśmiechem w kierunku mojego Zrozumienia, pozostawiając w Przestrzeni wiadomość o treści “Zatem jesteś na właściwej Drodze.” I wracając tą właśnie drogą, najwłaściwszą z możliwych, doszłam do wielu wniosków, którymi pragnę się z Wami podzielić. Stąd potrzeba zorganizowania tego spotkania i przekazania Wam tego, co – od kilku tygodni – uczyniło kompletną zmianę w moim postrzeganiu i dopełniło wielu rzeczy. Do tego stopnia, iż pozwalam sobie uczyć Was teraz o rzeczach Najwyższych. Takich, które w ludzkim pojęciu przeważnie nie znajdują już miejsca. Jak na przykład – o Cudzie.

***

W programie zajęć między innymi:

• CUD – twoja własna definicja (i praktyka!)
• MAGIA – zasady działania i praktyka
• MANIFESTACJA – zasady działania i praktyka
• MOC – jak ją budować na co dzień, jak z niej korzystać?
• OZNAJMIENIE – ważna technika manifestacji i obecności w Sukcesie
• BLOKADY i LIMITY, trzymające przeważnie poza zakresem Cudu
• WIBRACJE, FREKWENCJE, FALE I PŁYTY – jak uczynić Cud przy pomocy siły wewnętrznej i sił zewnętrznych?
• PRAWO PRZYCIĄGANIA – zbuduj w sobie magnes, którym przyciągniesz to, czego pragniesz!

***

Całość szkolenia podsumuje Rytuał Anielski, w którym Wiedza dopełniona zostanie praktyką, a medytacja – transem. Poczujesz, jak przenika się w Tobie to, co najwyższym, kosmicznym Połączeniem, i co najgłębszym Instynktem. Poczujesz swoją realną Moc… i możliwość jej wyeskalowania o to, co masz w Sercu! Prowadzić będą nas Istoty Anielskie i Archanielskie – każdy wejdzie w głęboki proces połączenia i integracji Ciała, Umysłu i Ducha, a następnie połączenia siebie jako Całości w zjednoczonym działaniu w ich Świetle. Rozpoznasz, jak działa Przestrzeń Cudu i jak tworzyć Czas Cudu. Nauczysz się Rytualnie, jak szybko wchodzić w medytację i uzyskiwać głębokie połączenie ze sobą. Nauszysz się… siebie!
Najprawdziwszego Cudu w Manifestacji. Prawdziwej Magii w działaniu.

Jeśli masz w Sercu Cud, o który szczególnie chcesz prosić, napisz o tym na kartce. Zaadresuj ją do Anioła, Archanioła, do Magii bądź do… siebie W Rytuale zobaczysz, jak się dokonuje. A gdy zobaczysz, to uwierzysz. Wiarą swoją dasz Życie. Tak więc dowiesz się, jak Czynić i pięknie rozpoczniesz Praktyką!
Spisz swoje Intencje.
I razem uczyńmy w Świecie to, co uczyni go lepszym Czasem i lepszym Miejscem!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Miejsce: KRAKÓW (miejsce podamy niebawem)

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

DZIEŃ 1 – 24.11.2018 (sobota), godz. 14:00 – 20:00

DZIEŃ 2 – 25.11.2018 (niedziela), godz. 14:00 – 20:00

Zapisy na warsztaty oraz konsultacje i informacje szczegółowe: 
ewelina@akademiaducha.pl 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – GWARANCJĄ UDZIAŁU W SPOTKANIU JEST ZAPIS MAILOWY.

Istnieje również możliwość uczestniczenia on-line (WEBINAR)! Link do transmisji podamy niebawem.

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *