Warsztaty Londyn: MAGIA – Miłość i Moc w Teorii i Praktyce

Magia

Warsztaty w Londynie.

W weekend 17-18.11.2018 z wielką przyjemnością zapraszamy Was do Londynu na warsztaty, które poprowadzi Wiedźma Anja Anna.

MAGIA
MIŁOŚĆ i MOC
w Teorii i Praktyce,
czyli Sztuka Manifestacji

Zawsze, gdy otwieram się na anielską inspirację dotyczącą tematu warsztatów, moje zadanie polega na stworzeniu w sobie kompletnej otwartości, bezapelacyjnie wsłuchanej w Przekaz. Gdy w Sercu pojawi się wiadomość, w Umyśle jej zrozumienie a w Duszy niepohamowana potrzeba zrealizowania zrodzonej właśnie Misji, wówczas zaczynam tworzyć wydarzenie. Litera to literze. I w tego miejsca pozdrawiam Cię teraz, jednocześnie zapraszając na najpotężniejsze warsztaty, których miałam możliwość dokonać do tej pory swojej otwartej działalności w dziedzinie przekazywania Wiedzy.

Skąd ta Moc? 

Rośnie z każdym dniem. Z każdym doświadczeniem. Z każdą obecnością Miłości Boga, która zostanie dostrzeżona.

I to samo dzieje się w Tobie. Jeśli dasz sobie szansę rozpoznania kim naprawdę jesteś, i do tego Przejawienia* postanowisz posłużyć się alchemicznym Rytuałem Anielskim, który razem stworzymy, poczujesz jak to jest być cenniejszym o każde otwarcie oczu. Dowiesz się, jak rozpływa się w tożsamości Duszy uczucie spełnienia poprzez Czynienie. Ujrzysz i poczujesz, które warstwy Twojej osobowości kruszą się i odpadają, gdy sięgasz po Najwyższą i Najgłębszą Magię w Tobie, a co się umacnia. Pisanie Życia Magią jest bowiem dokonywaniem tak odpowiedzialnym, że nie zmieści się w rękach małego człowieka. Nie będzie narzędziem dla tych, którzy boją się świata, a Reguł Magii chcą użyć by się przed nim schować bądź by zaatakować w lęku każdego, kto się zbliży. Pełna Magia jest wiecznym procesem uzupełniania się we frekwencje wszystkiego, co naszym wyborem ze świata Widzialnego i Niewidzialnego. Gdy żyjemy na tym poziomie Świadomości, nie mamy Czasu na zasilanie dramatycznych nałogów bycia ofiarą, nie dajemy swojej uważności również w obszar stałego lęku przed brakiem i utratą, a przede wszystkim – nie wydajemy cennych sekund swojego Czasu na czynności, które nie są go warte. Oto, co daje Magia, gdy otworzymy się na jej działanie i pozwolimy, by rozkwitła wewnątrz nas, prawdziwa każdym szczególnym, pięknym doświadczeniem, które obudziło w nas Wiarę i wzmocniło Wolną Wolę. Magie to odkrywanie siebie, puzzelek po puzzelku, piksel po pikselu, atom po atomie. TO uprzytomnienie sobie swojej Mocy i odpowiednie ukierunkowanie jej tak, by stworzyła w nas i wokół nas stan, w którym pragniemy istnieć. Harmonię, Spełnienie, Szczęście. Miłość i Moc, zasilające się wzajemnie, przepływające przez kolejne Życia Duszy jak znak wieczności, wypełniony najczystszym Światłem Boga.

Na zajęciach, których dla Ciebie nie przygotowałam – przygotowała je dla Ciebie Twoja Dusza i postanowiła wymanifestować mną ku Tobie to, co jesteś gotów przyjąć i co masz możliwość zrozumieć – każdy z uczestników znajduje się w głębokim procesie kontaktu ze sobą. Nie ma dwóch osób, które zapamiętałyby to samo – jak i również dwóch, które miałyby identyczną wizję bądź przekaz. Razem, łącznie, stanowiąc jeden przepływ w grupie, stanowimy kompletny, pełen Rytuał. Każdy, kto zdecyduje się doświadczyć Energii, po którą na co dzień przeważnie nie sięga się żadnym zmysłem, stanowi nieodzowny, perfekcyjny element Przestrzeni Cudu, którą razem tworzymy. Dzięki temu to, co wnosimy w swoich Sercach jako uświadomione pragnienia (intencje) i sekretne potrzeby Duszy (inspiracje) ma możliwość ubrania się w atomy Materii i stania się Rzeczywistością, dostępną zarówno przy otwartych, jak i zamkniętych oczach. By doświadczyć Przemiany i przekucia w Światło każdego atomu Mroku, który jesteś gotów transformować, nie trzeba być wybitnym ezoterykiem. Mało tego! Nawet, jeśli Twoja szyszynka nie jest w tej chwili oczyszczona, a każda medytacja kończy się nagłą, niekontrolowaną drzemką, sam fakt wzięcia udziału w zajęciach jest Aktem Odwagi i Gotowości, i za jego pomocą Dusza może oczyścić Cię ze wszystkich naleciałości wieków, które przykryły Twoją Potęgę popiołem pokory i kurzem zapomnienia. Tymczasem Twoja naturalna umiejętność Lśnienia żyje i istnieje w Tobie. Jest silna. Jest gotowa, skoro trafiłeś na informację, którą właśnie czytasz.
Zadecyduj, czy to już teraz.

W programie warsztatów między innymi:

* MAGIA – definicja tworzy się… w Tobie! Ćwiczenie praktyczne.
* Miłość i Moc w ujęciu alchemicznym, rytualnym, praktycznym… i Twoim własnym!
* Kybalion – Alchemiczny Kodeks Życia
* Prawo Ludzkie vs Prawo Boskie
* Magia Ochronna – zasady i praktyka
* Magia Dywinacyjna – zasady i praktyka
* Magia Miłosna – zasady i praktyka
* Magia Uzdrawiająca – zasady i praktyka
* Magia Sukcesu – zasady i praktyka
* Magia Rytualna w ujęciu codziennym – ćwiczenia do samodzielnej praktyki
* Zasady konstruowania zaklęć, litanii, ewokacji, inwokacji, afirmacji, mantr oraz inkantacji – ćwiczenia praktyczne
* MUZYKA – teoria i praktyka; droga dźwiękami do Szamanizmu
* Rytuał Archanielski
* Szamański trans z muzyką graną na żywo
* Niespodzianka.

Z uwagi na to, iż przy tej randze Wiedzy Tajemnej, którą planuję przekazać, istotne jest by ucennić ją od razu w warstwę praktyczną, by mogła stanowić aktywną Umiejętność, mam do Ciebie prośbę – jeśli posiadasz jakiekolwiek instrumenty muzyczne, zwłaszcza z rodzaju perkusyjnych, weź je tego dnia ze sobą. W swoim Czynieniu wybrałam Drogę ukazania konstrukcji Wszechświata poprzez wskazywanie pomostów pomiędzy tym, co Widzialne i Niewidzialne. By Twoje doświadczenie było pełne, nauczę Cię postrzegać Muzykę i pracować z nią na co dzień. A stąd już tylko mały kroczek do zauważania czystej, nieskrępowanej Magii… Od Ciebie zależy, czy go zrobisz. Zajęcia, które dla Ciebie tworzymy, z cała pewnością mają potencjał, by stało się to dla Ciebie właśnie w ich efekcie.

Pamiętaj, iż każda zdobyta na warsztatach Umiejętność będzie strzeżona przez Istoty Anielskie – lecz nie znaczy to, że jesteś zmuszony używać jej wyłącznie do dobrych rzeczy. Jest to wskazane, lecz ani ja, ani Aniołowie, nie mamy Mocy by łamać ludzką Wolę, jeśli postanowisz inaczej. By zapewnić bezpieczeństwo sobie i uczestnikom, a także wszystkim, którzy kiedykolwiek wezmą udział w Rytuale, te zajęcia powołują w działanie szczególne środki ostrożności. Mocą odpowiedzialności przynależnej tej, która odkrywa, nadam każdemu z zaklęć specjalne uzbrojenie. Gdy twojemu działaniu zabraknie Światła, słowa nie staną się aktywne. Manifestacja zależna od emanacji. Dla chętnych poznania tej metody uzupełnienie po lekcjach. Być może skorzystacie z niej też w innych przypadkach!

Rytuał Archanielski wymagał będzie tym razem Twojego zaangażowania nie tylko w sprawy własne. By poznać swoją Moc w działaniu, przynieś w Sercu – poza Marzeniami i Życzeniami, które posiadasz, również jedną sprawę Świata. Coś, na czym Ci zależy, co pragniesz wspomóc albo czemu przeciwdziałać. W Rytuale otrzymasz możliwość przejścia przez Granicę Działania w asyście Archanioła Michaela i dokonanie świetlistej interwencji w obrębie sprawy, którą przyniosłeś, by własną i połączoną Mocą odnaleźć najlepsze z rozwiązań. Takie działanie uczy zaufania do siebie i pracy z Aniołami – niech więc już teraz będzie dla Ciebie jasne, że sporo się o nich dowiesz!

Jeśli widzisz obiektywne, na przykład materialne, przeszkody w uczestnictwie w warsztatach, ale czujesz, że są one apelem do Twojej Świadomości, możesz skorzystać z opcji, którą zawsze pozostawiamy otwartą w takich przypadkach. Zaproponuj własną, inną formę wymiany. Najlepiej na wymiana@akademiaducha.pl Dbajmy o równowagę Energii i Materii – tylko higiena w tym obszarze jest w stanie poprawić Twoje relacje z energiami Prosperity!

Spotkajmy się po aktywnej stronę Granicy Działania!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Wiedźma Anja Anna

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Miejsce: Londyn The Study Society
151 Talgarth Rd,
Hammersmith,
Londyn W14 9DA

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
DZIEŃ 1 – 17.11.2018 (sobota), godz. 16:00 – 22:00
DZIEŃ 2 – 18.11.2018 (niedziela), godz. 16:00 – 22:00

Zapisy i informacje szczegółowe: akademiaduchalondyn@gmail.com 

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *