Warsztaty Londyn: Odblokuj i uwolnij SWOJĄ MOC!

moc

Warsztaty w Londynie – MIŁOŚĆ I MOC!

W weekend 20-21 października 2018 z wielką przyjemnością zapraszamy Was do Londynu na niezwykle warsztaty, które poprowadzi dla Was Wiedźma Anja Anna. Przed Wami dwa cudowne dni, przepełnione wiedzą oraz Magią w najlepszym wydaniu.

*ODBLOKUJ I UWOLNIJ SWOJĄ MOC!*

Zastanawialiście się kiedyś, skąd w Człowieku Siła do dokonywania rzeczy niemożliwych? Skąd, od kogo, z jakiej krainy bierze się w nas świetlista, niezaprzeczalna Moc, by dokonywać Cudów?
Każdy Człowiek ma turbinę do tej energii w sobie. Nie istnieje ludzka, żywa osoba, pozbawiona tej – unikatowej na tle innych gatunków – możliwości.

Ale nie każdy potrafi odnaleźć ją na co dzień. Nie ma tutaj bowiem identyczności. To tak, jakbyśmy otrzymali od Boga kod dostępu do nieograniczonego Światła, lecz każdy z nas ma w tym kodzie nieco inne składowe. Tak, jak jedyny w swoim rodzaju jest nasz głos i odciski palców, tak dostęp do Mocy jest unikatowy. Na tych zajęciach możesz go poznać. Ponieważ te warsztaty będą, od pierwszego do ostatniego słowa, O TOBIE.

Cóż to za temat na spotkanie magiczne!? 

Pisząc to wizualizuję miny szanownego Crew Akademii Ducha. Wszystkich czytających. I Twoją również.

I chociaż lubię ten element zagadki, uważam za wymóg profesjonalny, by warsztaty były choć odrobinę opisane, byście wiedzieli, czy jesteście nimi zainteresowani i czy macie ze mną po drodze tym razem. I tylko i wyłącznie dlatego rozwijam temat.

Gdy przyznałam się Światu oficjalnie do tego kim jestem i w jakich zakresach Rzeczywistości się poruszam – czyli gdy po raz pierwszy publicznie nazwałam sie Wiedźmą – mój Świat pękł na dwie części. Jedna z nich odrzuciła to określenie i całą Przemianę, której dokonałam, by móc o tym mówić i realizować się w ten sposób. Druga podążyła w zafascynowaniu i w zrozumieniu – to jest proste słowo ujęło w pomiędzy literę „W” a „A” wszystkie dziwności, którymi odstawałam od innych, stałam się więc bardziej logiczna niż wcześniej. Nigdy, przez ani jedną sekundę swojego Życia, nie żałowałam tej decyzji. I nadal uważam, że wybór, którego dokonałam, był najlepszym, choć na ówczesną chwilę jedynym możliwym.

Tymczasem większość osób przemieszcza się po Życiu, odbijając swoją tożsamość pomiędzy „Co ludzie powiedzą?” a 'Nie wypada”. Jak wiele lat przeżyłeś, nie wiedząc kim jesteś, do czego jesteś zdolny, co potrafisz? Jeśli uważasz, ze już czas wyjść z cienia własnych obaw i wątpliwości i w pełni zamanifestować Twoją Moc – te zajęcia są dla Ciebie.
Powoli, z godziny na godzinę, możesz czuć się… okradany!!!
Dokładnie tak.

Zabiorę Ci wszystkie wygodne wymówki. Wydrę na chama każdy z ciasnych konwenansów, w których twoja Dusza się już nie mieści. Odbiorę kanapki z lenistwem. A nawet spuszczę widowiskowy w*****ol Twojej słabej wersji, by Twoja najmocniejsza wersja przypomniała sobie, gdzie leży właściwa granica Fight Clubu. Jeśli jest w Tobie gotowość na to, by zacząć Nowe Życie po tym weekendzie – zapraszam! Jeśli nie – sprawdź, gdzie mamy warsztaty. I omijaj ten budynek do końca weekendu!

Rozumiem, że takie zajęcia trafiają się raz na inkarnację. Nie planuję robić ich częściej. Niech pojawią się wyłącznie ci, którzy ich potrzebują. Jeśli to Ty ich potrzebujesz, ale nie masz możliwości wymiany materii za nie – skontaktuj się z nami na maila wymiana@akademiaducha.pl, w temacie wpisując Londyn. Jeśli ja mam pracować dla Ciebie przez 8 godzin, zaoferuj, co Ty możesz zrobić w takim czasie dla nas. To proste. I nie, tym razem brak pieniędzy nie będzie wymówką.
Koniec bycia ślimunem i leniurem!
Jesteś energią.
Jesteś Człowiekiem.
Jesteś Cudem.
Świat Cię potrzebuje!
Pokażę Ci, którędy działać, by owocem było najpiękniejsze Życie, na jakie sobie pozwolisz.

W programie zajęć między innymi:

Sobota 20.10.2018:
1. Moc Osobista – jak ją budować? 10 prostych zasad.
2. Manifestacje, czyli lśnij sobą jak najwyżej! Metody.
3. Codzienne ćwiczenia dające Ci kontakt… z Tobą! Ciało, Umysł, Duch, Jedność!
4. Droga do własnej Mocy wiedzie przez… Odkryj!
5. Przywoływanie Mocy Czasu
6. Przywoływanie Mocy Miejsca
7. Przywoływanie Światła Mocy
8. Magia jako Klucz Dostępu do całości, którą jesteś
9 Alchemia jako Wskazówka do Zrozumienia Twojego Celu
10. Rytuał Anielski

Niedziela 21.10.2018:
1. Jak eskalować własną Moc poprzez jej izolację (wyszczególnienie) i zderzanie (łączenie)? Hiperspelling w praktyce.
2. Jak zaplanować miesiąc, by każdego dnia być uzupełnionym i kształconym w Mocy (różne drogi, indywidualne drogowskazy dla uczestników)
3. Jak pracować z Energiami, by Moc rewitalizowana była automatycznie?
4. Dedykacje – jak dedykować Energię, by wróciła Mocą?
5. Jak odnaleźć motywację do realizacji Talentów i Darów?
6. Czynniki osłabiające Moc – jak ich unikać… bądź konwertować je?
7. Proste czary i patenty na codzienne diagnozowanie poziomu swojej Energii i poprawę efektów
8. Twoja Moc z dawnych inkarnacji – czym jest Stara Wiedza i jak ją zawołać?
9. Cel Duszy vs Przyczyna Duszy – wyjaśnienie różnic… i wskazanie Drogi!
10. Rytuał Anielski
11. Niespodzianka.

Tym razem możecie liczyć na to, że w naszych warsztatach udział Muzyki będzie nieco większy. Nie tylko ze względu na moje prywatne koherencje – lecz z powodu Crew Akademii Ducha – WINGS UK – które z pewnością zadba o to, by równowaga pomiędzy Wiedzą a Praktyką została zachowana. Tym razem nie nastawiajcie się na siedzenie na krzesełkach i bawienie się telefonami. Poprosimy Was, byście zostawili telefony przy wejściu. W każdej chwili będziecie mieli do nich dostęp, możecie nagrać całe warsztaty i zrobić z nimi co tylko Wam się podoba. Ale przez chwilę bądźcie poza polem oddziaływania urządzeń elektronicznych. I poza możliwością robienia zdjęć – po Rytuale odzyskacie ją znowu.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania – oczywiście śmiało! Jeśli gracie na instrumentach, weźcie je ze sobą! Jeśli nie gracie, ale tak się składa że macie – tez weźcie! Pokażemy Wam drogę pomiędzy Magią i Muzyką, dzięki czemu wszystko, co będziemy robić, stanie się dla Was bardziej namacalne i możliwe do wykorzystania w Waszym życiu codziennym.
O wszystkie szczegóły pytajcie organizatorów.
Jestem szczęśliwa wiedząc, jak wielką Moc wyzwolimy tego dnia w świecie! I w TOBIE!!!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

P.S. Z racji tego, że to dla mnie wyjątkowo szczególny Czas, tym razem nie udzielam konsultacji. Jedyną formą kontaktu jest spotkanie na warsztatach. Oczywiście będzie możliwość zadania pytania lub dwóch. Ale pamiętajcie – podczas spotkań osób jest sporo, o rzeczy ogólne pytajcie więc na forum, o prywatne – osobiście. Po zajęciach sobotnich istnieje możliwość spędzenia z nami trochę więcej Czasu – całość warsztatów przeniesie się zapewne w plener bądź gdziekolwiek, gdzie można potańczyć i wyzwolić w sobie Ogień. Nie obiecuję podobnego Czasu po zajęciach w niedzielę, wszystko zależy od Czynnika X, za który nie ręczę i którego nie próbuję nasze witchować zawczasu. W związku z tym, jeśli macie temat, za którym należy szamańsko potańczyć całym Życiem, jestem na to gotowa, koordynujcie się z organizatorami i widzimy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!!! Podwójnie. 🙂
Anja, Anna

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Miejsce: Londyn
151 Talgarth Rd, Hammersmith, London W14 9DA

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
DZIEŃ 1 – 20.10.2018 (sobota), godz. 15:00 – 22:00
DZIEŃ 2 – 21.10.2018 (niedziela), godz. 15:00 – 22:00

Zapisy i informacje szczegółowe: akademiaduchalondyn@gmail.com 

*****

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram