Warsztaty: Magia Rytualna i Magia Anielska

magia rytualna

Warsztaty: Magia Rytualna i Magia Anielska

Webinar (szkolenie internetowe)

1. Link do webinaru Magia Rytualna: www.ekademia.pl/kurs/MagiaRytualnaAD2018
2. Link do webinaru Magia Anielska: www.ekademia.pl/kurs/MagiaAnielska2018

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

„Magia jest wszystkim. Z wzajemnością”. Magia pozwala unieść się i zobaczyć całość. Pomaga osiągnąć Ci to, co zdecydowałeś i co swoim Sercem wspierasz. A przede wszystkim, daje Ci głębokie zrozumienie wszystkich wydarzających się dawniej, obecnie i w przyszłości procesów.
Jest więc narzędziem poznania. Umiejętnością Czynienia. Stylem istnienia Wolnej Osoby.

1. Magia Rytualna

Chciałbyś mieć w życiu możliwość wpływania na wszystko, co się wydarza? Chciałbyś kształtować każdy ze swoich dni tak, jakby był tworzywem, złożonym z sekund i miejsc, powierzonych przez Boga w Twoje dłonie? Chciałbyś komunikować się bez ograniczeń z Istotami Anielskimi, ze światem roślin, ze Zwierzętami Mocy, z Królestwem Minerałów i z… ludźmi? Chciałbyś każde z Marzeń nazwać Planem, a każdy z Planów Sukcesem?

Jeśli jest w Tobie gotowość do przejścia z krainy „Chciałbym” do krainy „Doświadczam”, przygotuj się na jedyną w swoim rodzaju przeprawę przez Granicę Działania.

To nie będą zajęcia, na których grupa dorosłych ludzi bawić będzie się w machanie różdżkami. To warsztaty, dzięki którym zrozumiesz, jak wielką odpowiedzialnością jest Magia Rytualna. Dowiesz się czym jest Rytuał i jak przygotować się do Czynienia Rytuałów. Poznasz symbolikę oraz przedmioty i inne magiczne Artefakty wspierające moc Rytuału. Rozpoznasz jak działa Magia Rytualna oraz jakie są jej zakresy i obszary, a także dowiesz się, którędy prowadzić swoje działania, by Światło w Tobie eskalowało i dawało coraz bardziej zauważalne efekty Tobie oraz – wraz z umocnieniem się w praktyce – wszystkim wokół.

W planie zajęć między innymi:

* Dokumenty Rytualne – Reguły Ścieżki, Umowy Percepcyjne, Pakty z Roślinami, Drzewami i Minerałami, Oświadczenia Woli oraz Dedykacje Energii – dowiesz się, jak je tworzyć i jak dzięki spisanym słowom tworzyć Magią Prawo.
* BHP, czyli bezpieczeństwo pracy z energiami
* Celebracja – czym jest i dlaczego działa?
* Ołtarz – jak stworzyć pierwszy? Jak prowadzić kolejne? Jak łączyć ze sobą moce każdego z ołtarzy?
* Wsparcia wewnętrzne – czyli Twoje zaklęcia i metody z domu każdego z Żywiołów, cechy na których warto oprzeć działania, źródła Twojej autonomicznej Mocy
* Wsparcia zewnętrzne, czyli sojusznicy, przyjaciele i pomoce z domu każdego z Żywiołów
* Magia świec – kolory i znaczenia, interpretacja płomienia
* Przygotowanie narzędzi rytualnych
* Hiperspellin’, czyli zderzanie potencjałów – jak łączyć Moc z innymi Czyniącymi, jak zderzać doświadczenia by eskalować Magię?
* Pytania i odpowiedzi dotyczące rytualistyki, Magii i pracy z energiami

Wszystko to, czego się dowiemy, podsumujemy oczywiście w Rytuale Anielskim. Tym razem poprowadzi nas energia Archanioła Zadkiela i Fioletowy Płomień – dzięki koherencji z tą wibracją Wiedzy i Rozwoju znajdziemy w sobie wszystkie dawne Momenty Mocy związane z Magią, a także wykreujemy swoją postawę w Czynieniu. Pracować będziemy w energii Czakry Serca oraz Czakry Korony – ich skomunikowanie pozwoli wypełnić Światłem całość Ciebie w energii, a tym samym pozwoli na pozbycie się blokad, pieczęci, sakramentów oraz ślubowań, które ograniczają Twoją Wolę i trzymają Cię poza Twoją Mocą. Ze względu na bardzo głębokie działanie Rytuału proszę o spisanie kart intencyjnych wcześniej lub o zrobienie tego na przerwie w zajęciach. Na karcie wpisz, co zapraszasz do swojego życia i za co pragniesz odczuwac wdzięczność w Przyszłości. PO lewej stronie u góry swojej Karty wpisz Czas, w którym przygotowujesz dokument. Po prawej – symetrycznie – Przestrzeń spisywania dokumentu. Możesz zrobić to szczegółowo, podając sekundy i koordynaty geograficzne, możesz posłużyć się jedynie datą dnia i miejscem/krajem. Ważne, by podpisać się pod gotowym dokumentem. Podczas Rytuału trzymasz go przy sobie – jest Twoim dowodem na to, co się dzieje. I pierwszym dokumentem Rytualnym, którego działanie możesz sprawdzić w praktyce.

Jeśli pragniesz nadać szczególną Moc przedmiotom, minerałom i talizmanom, przynieś je na warsztaty. Ułożymy z niego krąg ołtarzowy, dzięki któremu – użyte do czynienia Magii – będą nią już zawsze emanować, chroniąc i tworząc połączenie pomiędzy energią ludzką a anielską.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

2. Magia Anielska

Każdy ma swojego Anioła, ale nie każdy potrafi się z nim komunikować. Anioły przybywają zawsze, gdy tylko je wezwiemy. Niestety, nie każdy je może zobaczyć czy poczuć ich obecność, przez co niektórzy ludzie w Nie nie wierzą. Jednak nasi Aniołowie co krok dają nam znaki, które nie każdy potrafi odczytać. Żyjemy w takich czasach, że brak kontaktu ze sprzyjającymi nam energiami jest po prostu niebezpieczny, dlatego też najwyższa pora aby poznać swoje opiekuńcze Anioły i porozumiewać się z Nimi na co dzień. Jest to wyjątkowo proste i niezależnie od tego, czy słyszysz o Magii po raz pierwszy w życiu, czy kroczysz tą Ścieżką już dłuższy Czas i angażujesz się wyjątkowo głęboko, odkryjesz przekazywanych metodach klucze i wskazówki do swojego Życia. Dowiesz się, którędy odbierać to, co Aniołowie do Ciebie mówią. Poczujesz. Zobaczysz. Dotkniesz. I zrozumiesz.

Zaprojektuj najbliższe miesiące i lata w oparciu o Magię Anielską i zdecyduj, które marzenia chcesz zrealizować najszybciej! Praca z Aniołami nauczy Cię uprawiać Magię całym światem. Każdym kolorem. Każdym zapachem. Każdym gestem. Nauczy Cię, jak STAĆ SIĘ MAGIĄ. I jak wysyłać błogosławieństwa, czynić przemiany i uzdrawiać każdą chwilą swojej obecności w swoim i w czyimś życiu!

W programie zajęć między innymi:

* Jak zacząć? Codzienne rytuały i zaklęcia, dające dostęp do energii anielskiej – metody z różnych kultur, sprawdzone w praktyce;
* Omówienie Natury Aniołów, z którymi dobrze pracować na co dzień , nauka przywoływania;
* 7 boskich promieni – czego uczą nas te Istoty Anielskie i jak wysyłać Światło w porozumieniu z nimi?
* poznanie technik kontaktowania się z Aniołami (karty, sygnały, medytacje oraz wysyłanie mentalnych wiadomości);
* nauka Ochrony Archanioła Zadkiela;
* ćwiczenia z wprowadzania się na wyższe wibracje;
* kolory a komunikacja z Aniołami – podstawy magii świec i koloroterapii;
* Jak poprosić Istoty Anielskie o pomoc innym ludziom?
* Magia Anielska = Magia Globalna, czyli 'Stań się Zmianą, która pragniesz zobaczyć w Świecie!” – poproś Anioły o pomoc w Twojej Misji!
…oraz oczywiście odpowiedzi na Wasze pytania.

Całość podsumowuje Rytuał Anielski, który zapozna Cie z Twoim Aniołem Stróżem i umożliwi rozmowę z nim. Poznasz również Strażników Kierunków – Uriela (Żywioł Ognia, Północ), Rafaela (Żywioł Wody, Wschód), Michaela (Żywioł Ziemi, Południe) oraz Gabriela (Żywioł Powietrza, Zachód) i dowiesz się, jak pracować z nimi poprzez Magię i którędy czynić manifestacje swoich pragnień w granicach fizycznej Rzeczywistości. Podczas tego Czynienia poprosimy Istoty Anielskie o każdą energię, której potrzebujesz, by dopełniona została frekwencja i by spełniło się to, co jako intencję i prośbę nosisz w sercu. UWAGA! jest możliwość wniesienia na ołtarz DOWOLNEJ intencji i prośby – jeśli jest zgodna z Najwyższym Źródłem, nikogo nie krzywdzi i zgodna jest z Wolą Duszy każdego, kogo dotyczy – z całą pewnością zostanie spełniona!
Podczas tego Rytuału połączymy Muzykę i Magię w sposób wyjątkowy. Przygotuj się na podróż wgłąb siebie – od samego Serca Ziemi, gdzie poczujesz swoje instynkty, przeszłość i wszystko co Cię zbudowało, do samego Serca Kosmosu, w którym wibruje wiadomość o Twoim najwyższym potencjale i nieograniczonej Mocy, przez Twoje Serce. Na co się otworzysz – tego doświadczysz.
Spotkajmy się!

Niech nasze zderzenie żyć przepłynie przez świat rzeką Szczęścia i Błogosławieństwa i stworzy dla Ciebie ten CUD, którego pragniesz i który przywołujesz.
Połączmy Moce i otwórzmy się na niezwykłe doświadczenie. na doświadczenie WYGRANIA INKARNACJI!

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja

1. Link do webinaru Magia Rytualna: www.ekademia.pl/kurs/MagiaRytualnaAD2018
2. Link do webinaru Magia Anielska: www.ekademia.pl/kurs/MagiaAnielska2018

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram