Warsztaty Mistyczne – Kew Garden, Londyn

Warsztaty Mistyczne

“My optic is mystic”, czyli jak dostrzegać Magię, obserwując Rzeczywistość?

Zapraszam Cię na nadzwyczajne spotkanie w jednym z najpotężniejszych ogrodów, jakie poznałam. Nauczmy się, jak prosić drzewa o wsparcie i jak powierzyć im dowolną sprawę. Jak napełnić się Mocą każdego z ziół i barwą każdego z kwiatów, które zawołają Cię i z którymi się przenikniesz. Dowiemy się, jak stać się jednością z wzrastającą z każdym dniem mocą Wiosny i jak połączyć puls swojego życia z rytmem Natury. Poznamy najbardziej skuteczne zaklęcia i formuły, wołające do naszego życia każdą pomoc Wszechświata, której nam potrzeba. Poznamy… siebie. Od wewnątrz. Od nowa. Od zawsze do zawsze.

Weź ze sobą torebki, słoiczki, woreczki na zioła, próbki Wody i ziemi. Weź notes i coś do pisania, w celu stworzenia kilku zaklęć i zakopania ich tam, gdzie od tej pory działać będą dla Ciebie. Weź pytania, które nosisz w Sercu, i gotowość na odpowiedzi, którymi jesteś w stanie je zastąpić. Weź intencje, spisane bądź zapamiętane. Weź aparat, by uwieczniać Magię wszystkiego, czego doświadczysz. Weź przedmioty magiczne, jeśli z nimi pracujesz – minerały, talizmany, różdżki oraz wszystko, co przynosi Ci szczęście. Weź dzieciaki, jeśli nie będą przeszkadzać grupie – jeśli będą, park jest wielki! Zawsze mogą dostać zadanie od Wiedźmy i wrócić, gdy je wypełnią! 😉

Nasz spacer podsumowany zostanie wyjątkowym Rytuałem, w międzyczasie pokażę Wam kilka medytacji w których z pewnością się zakochacie. Jeśli macie w sobie dążenie do metafizyki, patrzycie na tkankę świata poprzez filozofię, realizujecie się w Magii lub gotowi jesteście zanurzyć się w jego Alchemii aż po brzegi molekuł, widzimy się!

Spełnij się w Magii, i pozwól jej spełnić się w Tobie!
Widzimy się na pierwszych tego typu zajęciach praktycznych. Po aktywnej stronie Granicy Działania!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Biletem wstępu na zajęcia jest bilet wstępu do Królewskich Ogrodów Botanicznych Kew. Oraz niespodzianka – przynieś ze sobą prezent. Taki, który po zajęciach wręczysz dowolnej osobie z grupy… lub sobie! Czas nauczyć się otrzymywać, kochani! W praktyce, bo z teorią różnie Wam idzie.

Proszę nie traktować tego spotkania jak okazji do darmowych konsultacji – nie spędzę tam 40 godzin, żeby każdy zdołał zapytać się o wszystkich kuzynów. Spędzę tam kilka godzin, by odpowiedzieć Wam na pytania wpisane w ludzką Naturę oraz by dać Wam alchemiczne Klucze i Wskazówki do Waszej podróży przez Rzeczywistość. Jeśli macie pytanie, które możecie wypowiedzieć na głos, a odpowiedź przyda się grupie – śmiało! Przygotujcie się do zadania go.

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Miejsce: Londyn, Krolewskie Ogrody Botaniczne Kew
Data: 22.04.2018
Godzina: 14:00-19:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapisy oraz informacje szczegółowe: akademiaduchalondyn@gmail.com 

*****

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?
Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *