Warsztaty w New Jersey – Wygraj tę Inkarnację – Moc Osobista

W Weekend 04-05.11.2017 Magia zagości w New Jersey.
Wiedźma Anja Anna poprowadzi warsztaty, których tematem 
będzie Nauka Szczęścia -Wygraj tę Inkarnacje oraz Moc Osobista.
Czekają nas dwa dni, okraszone Wiedzą i Magią. 
Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

DZIEŃ 1 – 04.11 (sobota)

Nauka szczęścia. Wygraj tę inkarnację!
Czym jest szczęście? Czym szczęście jest dla Ciebie? Czy szczęścia można się nauczyć?

Według psychologii szczęściem nazywamy emocję, spowodowaną doświadczeniem ocenianym przez doświadczającego jako pozytywne, takie które wywołuje radość. Wynika z tego, że szczęście, a raczej odczuwanie szczęścia zależy od podejścia. To, co powoduje go u jednej osoby, może wcale nie być powodem do jego odczuwania dla kogoś innego. Więc, jeśli zapytasz, czym jest owo szczęście, to możesz być pewien, że dla każdego będzie ono czymś innym. Dla ciebie może być to uśmiech dziecka, a dla kogoś innego imponująca liczba zer na koncie. Szczęścia nie można zmierzyć. Nie można go też złapać w siatkę na motyle i zakręcić w słoiku. To tak nie działa. Jest jednak dobra wiadomość, szczęścia można się nauczyć!

W dzisiejszym świecie zorientowanym na konsumpcjonizm pojęcie szczęścia wydaje się powierzchowne. Świat, który zatracił się w szaleństwie dnia doczesnego, z dużą łatwością generuje emocje, które koło najmniejszej radości nawet nie stały. Spójrz jakie to proste, to tak jakbyś miał nieograniczoną możliwość wyboru, spośród kilkudziesięciu prawdopodobnych scenariuszy, a dokonywał codziennie tych samych, automatycznych decyzji. Niczym automat, który gra zawsze tę samą melodię. Czy nie wydaje Ci się, że to swoisty rodzaj niewoli? To tak jakbyś był skazany zawsze na tą samą pogodę. Zobacz, jakie to proste, zobacz jak łatwo sterować tobą jak marionetką. Wystarczy, że ktoś powie Ci coś przykrego, a ty już czujesz się podle. Natomiast komplement nawet w najbardziej błahej sprawie może spowodować, że przez resztę dnia będziesz tryskał optymizmem. Widzisz tę prostą zależność? Jakie to reakcje w tobie wywołuje? Czy byłbyś gotów, na to, aby porzucić swoje dotychczasowe uwarunkowania i wyjść poza schemat powielany przez nieświadomych śpiących ziemskich podróżników?
Skoro czytasz te słowa, to zapewne jesteś w gronie tych, którzy decyzję o swoim szczęściu, a tym samym o swoim życiu oraz jego jakości już podjęły. Przyznaj to w końcu z całą swoją odwagą i z podniesioną głową: nie chcę być już dłużej niewolnikiem nastrojów i emocji innych ludzi. Nie chcę być skazany poprzez swoją nieświadomość na działanie destrukcyjnych sił, które do tej pory w moim życiu zadawały ból mojej istocie. Wiem, kim jestem. Wiem, że moje życie i szczęście zależy tylko ode mnie. I jako śmiały niezależny twórca jestem w stanie kierować samodzielnie moim życiem. Jestem tu po to, aby doświadczyć swojej istoty na najgłębszym poziomie świadomości. Jestem tu po to, aby stać się wolnym człowiekiem. Bo wiem, że to mój obowiązek – obowiązek istoty ludzkiej. Tylko będąc wolnym, mogę być naprawdę szczęśliwy! Wolność równa się szczęście i odwrotnie szczęście równa się wolność! Ta świadomość już na pewnym poziomie czyni Cię wolnym i szczęśliwym, ale jeżeli pragniesz skoczyć level up, to zapraszamy na warsztaty Wiedźmy Anji w New Jersey. Jako inspirator i świadomy twórca swojej rzeczywistości opowie Ci o sposobach oraz technikach, które nauczą Cię odważnie kroczyć przez swój dzień, szczerze zachwycać się jego pięknem oraz czerpać z niego najczystszą radość, jaką tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić. Bądź inteligentny, sięgnij po swoje szczęście, niczym po gazetę w kiosku. Wiedz, że Ci się należy i pamiętaj, za szczęście nie płacisz podatku. Dokonaj wyboru już dziś i wygraj tę inkarnację!

DZIEŃ 2 – 05.11 (niedziela)

Moc Osobista – Obudź ją w sobie i stań się reżyserem swojego życia!

– Czy nie mógłby pan mnie poinformować, którędy powinnam pójść?
– To zależy w dużej mierze od tego, dokąd pragnęłabyś zajść.
– Właściwie wszystko mi jedno.
– W takim razie również wszystko jedno, którędy pójdziesz…

Czy Tobie również jest wszystko jedno? Jeśli tak, to za całą pewnością powinieneś zaprzestać czytania tego tekstu już w tym momencie. Natomiast jeśli jesteś osobą, dla której nigdy nie jest wszystko jedno, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi jakość siebie, a słowo ”byle jak” jest na Twojej liście zakazanych słów, to znalazłeś się w idealnym miejscu. W miejscu, gdzie, stawiając ten decydujący krok — znajdziesz się po drugiej stronie — po stronie DZIAŁANIA. Tam, gdzie wszyscy wielcy i odważni tego świata!
Jeśli pragniesz dowiedzieć się, czym jest Moc Osobista oraz chcesz nauczyć się nad nią pracować, to te warsztaty są specjalnie dla Ciebie! To nasza propozycja dla każdego, kto ma Odwagę przejść przez Granicę Działania i stać się Czyniącym. Niezależnie, czy planujesz realizować się jako Mag, Wojownik Światła, Alchemik, Druid czy Wiedźma — zadbaj o to, by Twoja MOC OSOBISTA, a więc Twoja unikatowa, zbudowana poprzez praktykę wewnętrzną i zewnętrzną JAKOŚĆ była jak najwyższa! A, co za tym idzie, by gwarantowała Ci skuteczność każdego działania, którego się podejmiesz.

Co nazywamy Mocą Osobistą?

Moc osobista to jakość własna każdego człowieka. To ona pozwoli Ci wykonać każdy czar i każde działanie skutecznie. To jest to, co nas różni od innych ludzi – nasza moc osobista, która jest sumą tego, co stanowi o naszej jakości. Jest sumą substancji, które nas wspierają, sumą muzyki, która nam pomaga, sumą tańca, który lubisz uprawiać. Jest to wszystko — każdy element z domu żywiołów, który składa się na istotę zwaną ”Ty”. Jeżeli składowe Twojego dnia codziennego, czyli wszystko, co jesz, czym się otaczasz, ma niską jakość, to Twoja jakość osobista nie może być na tym zbudowana, lub tez nie może być wysoka. Ale uwaga, to niesamowite! Możesz już w tej chwili zadecydować o sobie – przejąć stery i uwolnić kreację! Poznaj sposoby na wzrost swojej mocy osobistej. Naucz się zarządzać sobą w sposób właściwy. Stań się jakością samą w sobie. Stań na szczycie życia! Pozwól, aby światło MOCY przebiegało przez Twój dzień, budząc absolutną inspirację, zachwyt życiem, wdzięczność oraz Miłość i Moc!
By być bardziej pełnym siebie, by mieć w sobie tę całą intensywność, która pozwoli Ci, Twoje światło z wewnątrz wyrażać na zewnątrz i doświadczać pełnych materializacji — zapraszamy w podróż wraz z wiedźmą Anją Anną! Odnajdź swój skarb, który będzie już zawsze Twoim tropem do sukcesu, kluczami i wskazówkami na drogę, która nigdy nie ma końca. To jest kwesta Twojej decyzji, zacznij budować swoją moc osobistą już dzisiaj i wyrusz w odważną podróż, która zarazem jest świadomą drogą. Moc osobista to warunek potrzebny, aby Twoja skuteczność była niezaprzeczalna. Gotowy? Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

Każdy dzień warsztatów zostanie zakończony Rytuałem Anielskim i jest osobnym panelem szkoleniowym, prowadzonym niezależnie.
Istnieje możliwość wzięcia udziału w pojedynczych dniach lub skorzystanie z pełnej oferty dwóch dni warsztatowych.
Gotowy na podróż, która nigdy się nie kończy? Stań się Człowiekiem w pełnej objętości tego słowa. Stań się odpowiedzialny za każdy z gestów i każde ze słów. Stań się pomocą dla potrzebujących, cierpliwością dla zagubionych i przewodnikiem dla szukających. Jeśli jesteś gotów — ZAPRASZAMY. Ten świat już długo czekał na Ciebie w Twojej pełnej formie. Jeśli czujesz, że czasy lenistwa i demotywacji się dla Ciebie kończą — dowiedz się, jak z punktu, w którym jesteś, dotrzeć na Szczyt Życia. Załóż wygodne buty i pamiętaj — jesteś tu, bo masz coś do zrobienia. Odnajdź to coś i bądź przygotowany, by wypełnić swoją Misję najlepiej jak to możliwe!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Dzień 1 – Sobota 04.11.2017, godzina 2 pm – 8 pm
Dzień 2 – Niedziela 05.11.2017, godzina 1 pm. – 7 pm 

Miejsce: 
Meditation Center
8998 Route 18, &Spring Valley Rd, Suite 214, Old Bridge , NJ 08857, USA

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 

Zapisy na warsztaty oraz konsultacje i informacje szczegółowe: usa@akademiaducha.pl

*****

UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – Zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *