Warsztaty Warszawa: Pełne Połączenie z Własna Mocą*Mapa Marzeń*

Zapraszamy na prawdopodobnie ostatnie w tym roku, warsztaty Wiedźmy Anji  w Warszawie.

Dwa dni przepełnione Magia!

Dzień 1 – Mapa Marzeń

Dzień 2 – *Fioletowa Transformacja* – Pełne Połączenie z Własna Mocą

***

Dzień 1 – 31.09.2019

MAPA MARZEŃ – Stań się Arcydziełem Swojej Duszy

Życie jest Magią i tak należy je traktować – celebrując każdą jego sekundę i zachwycając się każdą lekcją, którą nam przynosi. W końcu każdego dnia zasypiamy cenniejsi o jeden dzień doświadczeń!

Zaprojektuj kolejne miesiące w oparciu o Magię Anielską i zdecyduj, które marzenia chcesz zrealizować w najbliższym czasie!

Czym jest Mapa Marzeń?

Mapa marzeń, zwana także „mapą skarbów” jest niczym innym jak umową z losem. To zamówienie do naszej podświadomości napisane w jej języku, czyli w języku obrazów i emocji. Założeniem mapy jest stworzenie planu na najbliższy rok, a może na życie, za pomocą symboli i archetypów. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziałując na podświadomość. Moc działania mapy marzeń jest ogromna. Technika stwarzania mapy jest dowolna i zależy od Twojej kreatywności. Istotne jest to, aby obrazy na mapie oddawały symbolicznie nasze pragnienia.

31.08 zapraszamy  na Warsztaty, podczas których nauczysz się między innymi:

* Jak odnaleźć Ścieżkę swojej Duszy i jak nią podążać?

* Inwestowania energii, czyli tego, w jaki sposób codzienne czynności mogą pracować na Twój sukces (na przykład w dziedzinie Prosperity lub rozwoju).

* Metod poszerzania percepcji, dzięki którym dowiesz się, jak gimnastykować umysł świadomy oraz jak pracować nad własnymi darami parapsychicznymi.

* Skutecznej Komunikacji z Aniołami, Zwierzętami Mocy i Przewodnikami Duchowymi, dzięki której Nowa Droga będzie łatwiejsza.

* Tworzenia Mapy Marzeń, zaś wszystko zwieńczy Rytuał Anielski, w którym każdy uczestnik warsztatów samodzielnie wyznaczy, na co przeznacza zgromadzoną przez siebie energię oraz gdzie skieruje energię Rytuału.

***

Na warsztaty ZABIERZCIE ZE SOBĄ KOLOROWE CZASOPISMA, które będziemy wykorzystywać do tworzenia mapy marzeń i nożyczki i, jeśli macie, to coś takiego, co chcielibyście umieścić na swojej mapie 😉 Wszystko pozostałe będziemy mieli na miejscu.

***

Dzień 2 – 01.09.2019

Fioletowa Transformacja – Pełne Połączenie z Własna Mocą

Każdy, kto rozwija się duchowo, prędzej lub później spotka się z tematem Fioletowego Płomienia. Energia Wiedzy i Praktyki dopełnia się wzajemnie, tworząc nową, dynamiczną jakość – połączenie substancji o wszelkich gradientach błękitu (Dom Informacji, Wiedza, Fakty) z energią każdej barwy czerwieni (Dom Praktyki, Działanie, Akcja) daje rezultat, zwany Umiejętnością. A więc, stwarza wartość, która jest absolutnie niemożliwa do zgubienia – nawet na przestrzeni tysięcy lat! To, co wraca do Ciebie jako Stara Wiedza, to właśnie te lśnienia Fioletu. Miej więc pewność, że jeśli zintegrujesz je dziś, będą w Tobie żywe już zawzsze. Jeśli słyszałeś kiedykolwiek zdanie mówiące o tym, że jazdy na rowerze się nie zapomina – pamiętaj, że dotyczy to każdej zdobytej przez Ciebie umiejętności.
Wchodząc w zakresy Fioletu poza warunkami Czasu i Przestrzeni, logujesz się bezpośrednio do tego zakresu wartości, w których znajdują się WSZYSTKIE Twoje TALENTY, UMIEJĘTNOŚCI oraz DARY. Dzięki tym zajęciom otrzymasz możliwość działania na całym obszarze tego, co udało Ci się skolekcjonować na przestrzeni wszystkich inkarnacji.

Podczas warsztatów poruszone zostaną następujące tematy:
* Praca z Aniołami Fioletowego Promienia
* Jak pracować z St Germain i Archaniołem Zadkielem?
* Jak połączyć się z własnym Fioletem?
* Równowaga i balans Błękitu i Czerwieni – jak osiągnąć Harmonię w Energii?
* Metody integracji Talentów, Darów i Umiejętności na przestrzeni inkarnacji – PRAKTYKA
* Metody pobudzania dawnych potencjałów – PRAKTYKA
* Ćwiczenia sensoryczne i poszerzające percepcję- PRAKTYKA
* Rytuał Archanielski w energii Archanioła Zadkiela i Metatrona

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data:

Dzień 1 – 31.08.2019

Dzień 2 – 01.09.2019

Godziny:

15:00-21:00 (dzień 1 i dzień 2)

Miejsce:

Strefa 3, Warszawa, ul. AK Parasol 5/7

Prowadząca:

Wiedźma Anja Anna

Zapisy i informacje szczegółowe: ewelina@akademiaducha.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – GWARANCJĄ UDZIAŁU W SPOTKANIU JEST ZAPIS MAILOWY.

***

Istnieje również możliwość uczestniczenia on-line (WEBINAR)!

Link do transmisji on-line:
Dzień 1 – http://www.ekademia.pl/kurs/MapaMarzen2019

Dzień 2 – http://www.ekademia.pl/kurs/FioletowaTransormacja2019

****

UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram