Warsztaty Wrocław: Uświadomienie MOCY i Zrozumienie Organizmu

W weekend 24-25 marca 2018 zapraszamy na warsztaty we Wrocławiu, które poprowadzi Wiedźma Anja Anna.
Tematem wykładów będą: Uświadomienie Mocy oraz Zrozumienie Organizmu.
Czekają nas dwa dni, okraszone Wiedzą i Magią.
Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

DZIEŃ 1 – 24.03.2018

*** UŚWIADOMIENIE MOCY ***

Wiesz, że wiele potrafisz – ale nie masz pojęcia co z tym zrobić. Masz w sobie fragmenty Wiedzy z wielu dziedzin – ale zdają się wcale nie łączyć. Potrafisz pomóc komuś, ale nie masz koncepcji na to, w jaki sposób poprawić jakość swojego życia i wszystkiego, co się na nie składa. Widzisz, zbieranie wiedzy w Magii, Ezoteryce, Alchemii, a właściwie wypadałoby uznać, że w każdej Sztuce Wysokiej, przypomina zbieranie puzzli. Biegasz od zajęć do zajęć, od artykułu do artykułu, słuchasz różnych osób, które niekiedy kłócą się poglądami jak dzieciaki w przedszkolu… I znosisz te wszystkie puzzle na jeden stół. Na jeden ołtarz. I dopiero, gdy zbierzesz kilka tysięcy elementów, zaczyna być dla Ciebie jasne, co jest na okładce i jak je ułożyć.

To typowy proces – często dopiero po kilkudziesięciu latach potrafimy, drogą przez różne metody, próby i doświadczenia, na jakiś konkretny kierunek działania w energiach. Tymczasem jest możliwość, by zacząć od zupełnie innej strony. I – również zgodnie z Naturą i ze wszystkim, co odczuwamy w sobie w obszarze Wolnej Woli – zbudować Oś Rozwoju, na której – wokół głównego stylu działania, który wybierzemy – oprzemy całą swoją praktykę. To gwarantuje skuteczność i daje każdemu Czyniącemu solidne podstawy do budowania swojej coraz wyższej formy w Sztukach, które postanowił uprawiać.

To pozwala również poczuć się mocniej w życiu, zyskać przełożenie intencji na manifestacje oraz, przede wszystkim, stać się Arcydziełem Swojej Duszy. W planie zajęć między innymi:
* Czym szukać w sobie Dawnej Mocy?
* Jak przywrócić Starą Wiedzę?
* Jakie codzienne ćwiczenia eskalujące Moc Osobistą wykonywać?
* Czym ćwiczyć percepcję?
* Podsumowanie tego, co już wiesz i co w sobie posiadasz
* Ustanowienie Osi Rozwoju (warto powtarzać tę technikę co roku, można to robić w oparciu o notatki z tych zajęć)
* Zaplanowanie Roku w Czynieniu – jak ułożyć swoje działania, by przebiegły harmonijnie i z największym przełożeniem na Rzeczywistość (w planie między innymi wyjaśnienie działań zgodnych z fazami Księżyca i Słońca).
* Momenty Mocy – jak je stworzyć?

Całość dopełniona jest oczywiście Rytuałem Anielskim, którego głębokie działanie na planie Ciała, Umysłu i Ducha wprowadzi zdobyte rzez Ciebie informacje w obszar praktyki. Co bezpośrednio przekłada się na to, że z niebieskiej barwy informacji i czerwonego koloru praktyki po tym zderzeniu powstanie fioletowa fuzja. A więc osiągniesz częstotliwość doświadczenia i umiejętności. Rytuał przebiegnie przy akompaniamencie muzyki wibracyjnej – dlatego też prosimy o wzięcie maty, koca, ewentualnie poduszki. To jest Twoja Ceremonia – poznasz podczas niej Zwierzęta Mocy, zaprzyjaźnisz się z energiami Żywiołów, zobaczysz Siebie w działaniu! Niech więc ta chwila będzie dla Ciebie idealna.

DZIEŃ 2 – 25.03.2018

*** Zrozumienie organizmu *** 

Jak sprawić aby Ciało, Umysł i Duch transformowały w jak najlepszą formę

Z miesiąca na miesiąc zyskujemy coraz więcej Wiedzy – ucenniamy się w informacje o dietach i ćwiczeniach dla Umysłu, zdobywamy wiadomości na temat wzrastania duchowego, zapamiętujemy genialne podsumowania, cytaty, przepisy, zabawy percepcyjne… Ale to wszystko zdaje się… NIE DZIAŁAĆ! Jeśli patrzysz w lustro i widzisz w jego odbiciu tę samą osobę, która nie radzi sobie ze swoją wagą, która nie umie przełożyć wiedzy ezoterycznej na praktyczny efekt, która nie czuje się mocniej w życiu z powodu tego, co osiągnęła duchowo, czas przyjrzeć się procesom przenoszenia informacji i kodowania rozwiązań na drodze Ciało-Umysł-Duch i wprowadzić działania, które – przede wszystkim – przełożą się na natychmiastową SKUTECZNOŚĆ Wolnej Woli.
Jak?

Przede wszystkim poprzez ZROZUMIENIE.
Nasze Ciało funkcjonuje na innej częstotliwości niż Umysł, a Umysł – na innej niż Duch. Ale przenikają się one wraz z każdym uderzeniem Serca i każdym oddechem. Istnieje wiele ćwiczeń i metod, które pozwalają na przywołanie całej uważności w obszar Ciała, jak i również wiele sposobów na to, by relokować całą swoją Moc w określony “departament” siebie. Lub po prostu by nigdy jej nie tracić!
Na tych zajęciach dowiesz się, jaką rolę w Tobie jako w jedności posiada Mózg, jakiego rodzaju procesy przebiegają nieustannie w Twoim Ciele, powodując harmonię lub dysharmonię oraz ku czemu dążymy, biorąc pod uwagę zapis w Kryształowych Matrycach. Dowiesz się, jak pracować nad otwarciem pełnego potencjału, czyli nad aktywowaniem 12-niciowego (12-czakralnego) DNA oraz którędy prowadzić swoje codzienne praktyki, by każde zajęcie, którego się podejmiesz, było wzmocnieniem dla procesu.


W programie zajęć między innymi:

* Dlaczego tyjemy bądź chudniemy niezgodnie z Wolą? Tempo organizmu a tempo mentalne,
* Substancje, minierały, rośliny – jak z nimi pracować?
* Ćwiczenia percepcyjne centrujące – by Ciało, Umysł i Duch połączyły się w jeden CUD,
* Optymalizacja Nawyków, deprogramowanie negatywów
* Podstawowe działania z zakresu eskalowania Mocy Osobistej
* Teoria dezintegracji pozytywnej, avatarowanie w celu oddalenia, wypracowanie własnego punktu obserwacji siebie,
* Zapoznanie z technikami postrzegania aury i rozumienia energii,
* Podstawowe drogi uzdrowienia (plus wejście w praktykę podczas Rytuału Anielskiego)

To, czego zamierzam Cię nauczyć, jest tak proste, że aż trudne. Na warsztatach pracować będziemy w trzech etapach. Zajęcia podsumowuje Rytuał Anielski, którego energia podsumuje i scali w nas zdobytą Wiedzę, a także przyczyni się do natychmiastowego wdrożenia tego, co Ty – tak, właśnie Ty – uznasz za ważne i jednoczące dla swojego Ciała, Umysłu i Ducha. Podzczas Rytuału Anielskiego mamy do czynienia z powstaniem połączenia pomiędzy naszą sferą a sferą Istot Wyższych, które nazywamy Przestrzenią Cudu. W momencie, gdy dokonujemy Rytuału, wszystko, co zapisane w Twoim sercu jako intencje, pragnienia, ważności, marzenia i potrzeby jest perfekcyjnie słyszalne przez każdy atom Wszechświata. Jest wyeksponowane, w najwyższej możliwej do osiągnięcia dla Ciebie energii. Jeśli jesteś otwarty, możesz obserwować wizyjnie tę transformację, możesz kompletnie uczestniczyć w tym, co się w czasie Rytuału w Tobie dzieje. Jeśli nie – doświadczasz tych przemian w Ciele bądź, w stanie głębokiego relaksu, otrzymujesz wskazówki do dalszej pracy nad sobą i do znalezienia się na Szczycie Życia.

Rytuał przebiegnie w energiach Archanioła Rafaela, Archanioła Gabriela oraz Archanioła Metatrona. Czas, w którym wykonamy Rytuał, jest przez każdego postrzegany inaczej – nie stresuj się więc, że nie zdążysz poprosić o to, cod la Ciebie ważne. Spisz swoje intencje (list intencyjny) i połóż go na ołtarzu, wnosząc tym samym swoje pragnienia i kierunki w Rytuał. Energia nie ma limitu – jedyne ograniczenia tworzymy sami. Jeśli masz 100 próśb zamiast jednej, efekt uboczny jest tylko jeden – będziesz dłużej pisał.
Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!!!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Miejsce:
WROCŁAW (szczegółowy adres wkrótce)

DZIEŃ 1 – 24.03.2018 (sobota) godz. 14:00 – 20:00
DZIEŃ 2 – 25.03.2018 (niedziela) godz. 14:00 – 20:00

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapisy na warsztaty oraz konsultacje i informacje szczegółowe: 
ewelina@akademiaducha.pl 

Istnieje również możliwość uczestniczenia on-line (WEBINAR)!

*****

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *