Webinar: Pakty Planetarne

Pakty Planetarne

*PAKTY PLANETARNE*

(webinar)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/PaktyPlanetarne

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

Zaproszenie od Wiedźmy Anji Anny:

Jak bardzo ważna jest relacja z Siłami Kosmosu wie każdy – niezależnie, czy czynnie uprawia Magię, czy też uczestniczy w projekcie Rzeczywistość korzystając z zupełnie innego pryzmatu – każdy Człowiek na Ziemi podlega wpływom planetarnym.
I w Życiu każdego z nas styl tych oddziaływań jest wiadomy już w chwili, gdy bierzemy pierwszy oddech w tym Uniwersum. To, co zapisane w gwiazdach nad naszymi głowami możemy zgłębić studiując własny kosmogram urodzeniowy – osobiście bądź z pomocą astrologa. Ale czy to, co postanowione wraz z naszą pierwszą chwilą na Ziemi, jest nieodwołalne i niezmienne?

I tak, i nie.

Każdy Człowiek na Świecie ma bowiem wybór, czy weźmie swój los w swoje ręce, czy też biernie spływał będzie wraz z nurtem Czasu. Każdy potencjał, obecny w Twoim Życiu, możesz przejść na wysokim, korzystnym dla siebie poziomie zaangażowania i zrozumienia, lub też być jego biernym uczestnikiem i świadkiem. Planety, których Moc przenika się z Czasem i Przestrzenią Ziemi, mają wpływ na wydarzenia w Twoim Życiu. Ale to Ty – tak, właśnie Ty – masz największy wpływ na siebie!

Dzięki pierwiastkowi Wolnej Woli masz prawo zadecydować, w jaki sposób Twoje relacje z ich energią będą miały koherencję z tkanką Twojej Rzeczywistości. Jako Osoba Wolna możesz wejść w specjalny, bazujący na Twojej Świadomości sojusz z Planetami, który nosi imię Paktów Planetarnych. Na ich Mocy decydujesz, co dajesz z siebie energii danego Ciała Niebieskiego (bo mowa również o Słońcu i Księżycu, które wszakże planetami nie są) i o co prosisz w zamian.
Jeśli oddasz Wenus każdy moment tworzenia makijażu, poproś o to, by zawsze ukazywała Twoją urodę w pełnym lśnieniu.
Jeśli oddasz Marsowi każdy trening lub praktykę fizyczną, poproś o prędkość i intensywność oraz geniusz w walce zawsze, gdy będą Ci potrzebne.
Jeśli poprosisz Jowisza o to, by jego sprzyjający pływ przywołał bogactwo do Twojego Życia, pamiętaj, że Jowisz to również Planeta Wiedzy i Mądrości, podaruj mu więc swój Czas, gdy je pogłębiasz!

Jak to zrobić?
Możesz wziąć arkusz papieru czerpanego i na każdym z nich, kolorem korespondującym z energią danej planety spisać własnoręcznie pakt, w dzień i w godzinę danej planety. Możesz również wziąć udział w Rytuale, który dla Ciebie przygotowaliśmy – z pomocą Czyniących, których darzę ogromnym Respektem, połączyliśmy Siły by stworzyć Rytuał, w którym większość z nas dokonała własnych paktów planetarnych. Po kilku tygodniach sprawdzania, jak energia Rytuału wpływa na nas i nasze Życie, postanowiliśmy udostępnić Wam możliwość wzięcia w nim udziału osobiście.
Jesteśmy bowiem wysoko ukontentowani – by nie użyć bardziej entuzjastycznych lecz mniej poetycko-dyplomatycznych słów.

Jeśli więc nie jesteś osobą, która ma ochotę spisać Pakty Planetarne odręcznie bądź masz je już spisane, ale pragniesz je zatwierdzić Rytuałem i przemnożyć przez jego efekt – połącz się z nami w Działaniu i zoptymalizuj sposób, w jaki Ty i Wszechświat przepływacie przez siebie wzajemnie.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Zapraszamy!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/PaktyPlanetarne

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowymi. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *