Webinar – Rytuał Wiary w Siebie *Zgłośnij Światło w Sobie*

*RYTUAŁ WIARY W SIEBIE*

(webinar)

Link do webinaru:  www.ekademia.pl/kurs/RYTUALWIARYWSIEBIE

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

Jeśli nie wierzysz w siebie, nie wierzysz w Boga.
Dlaczego?
Ponieważ jeśli nie dostrzegasz go w sobie, skąd pomysł, że jesteś w stanie obserwować jego istnienie gdziekolwiek na zewnątrz?

Każdy z nas miał w Życiu momenty absolutnego zwątpienia. Nierzadko, zapadając się w nie, przeżywaliśmy długie miesiące bądź lata depresji. Niekiedy – z braku sił lub pomysłu na to, którędy wyjść z tego impasu, osiedlaliśmy się w stanach swojej niższej wartości i niejako godziliśmy na to, by nigdy nie osiągnąć maksimum, po które – z naturalnej swojej potrzeby i zadania w świecie – mamy możliwość sięgać z każdej sekundzie pobytu na Ziemi.
Gdy nie widzimy w sobie Światła, nie mamy szansy manifestować się nim w Życiu innych – wszystko bowiem co robimy jest wówczas wielkim wołaniem o nie. I mimo tego, iż wydaje nam się, że realizujemy się dość pożytecznie – Świat sprawia wrażenie niechętnego wobec naszych dobrych chęci, a ludzie nie postrzegają naszej pomocy jednoznacznie pozytywnie. Gdy element Światła jest tym brakującym, wszystko, co czynisz, woła go ze Świata. Wszystko, co robisz, próbuje go przywołać i objawić. Gdy nie masz Światła w sobie, nie widzisz go w innych – nie jesteś bowiem w stanie dostrzec tego, czego sam nie posiadasz. I tak błędne koło się zamyka. Krąg, w którym nie czujesz ani Nadziei, ani Szansy na to, że coś się zmieni. Krąg, w którym jesteś odizolowany od piękna i wspaniałości Świata, bo nie pozwalasz sobie ich doświadczać.

Dlatego STOP!!!

Spójrz na siebie tak, jak widzą Cię Aniołowie i Archaniołowie.

Jesteś Wodą.

Pierwiastkiem Życia. Czasem Istnienia. Substancją Odrodzenia. I od Ciebie i tylko od Ciebie zależy, czym wypełnisz krople swojego Czasu i czym przepłyniesz w Życie innych. To nie jest kwestia warunków. To nie jest kwestia okoliczności. To TYLKO I WYŁĄCZNIE kwestia Twojego Wyboru.
“Wierzyć” oznacza “wiarą dać Życie”. Tak samo w języku angielskim – To Believe means to Be Alive. Uwierzyć oznacza użyciowić, a więc uczynić żywym, za pomocą Wiary.

Jeśli więc nie wierzysz w siebie, nie dajesz Życia swoim Marzeniom. Swoim decyzjom. Sobie. Nie dajesz Życia niczemu, co zawiera pierwiastki Ciebie – wszystko więc co robisz jest daremne i puste, bo nawet jeśli wysiłek jest znaczny, to Wiara – tak, WIARA – potrzebna by zobaczyć realizację i pełen Sukces nie pojawi się z zewnątrz. To zawsze sprawa wewnętrzna – to w Tobie kiełkuje pierwsze nasionko, a wraz z Tobą rozkwita i wydaje owoce w każdym Twoim Czynieniu. Wiarą siebie czynisz i tworzysz siebie – atom po atomie. Stanowisz siebie. Jeśli patrząc w lustro widzisz kogoś, kto dokona tego, czego pragnie Twoje Serce, nie ma takiej siły w Świecie, która mogłaby Cię powstrzymać.
Dlatego Wiara w siebie jest tak ważna. Gdy wypełnia twoje gesty i słowa, manifestujesz na bieżąco takie Życie, jakiego pragniesz! Gdy wypełnia Cię Wiara w siebie samego, masz kompletną pewność, że usłyszysz głos swojej Intuicji i odnajdziesz Odwagę, by za nim podążyć!

Rytuał Wiary w Siebie zgłaśnia w Tobie Światło. Jego zadaniem jest ukazanie Ci Ciebie w pełnym Blasku i w pełnej Możliwości. Oczyszcza obraz – często bowiem nie umiemy przyjąć tego, że jesteśmy Cudem, ponieważ w naszej codziennej Rzeczywistości nie widzimy możliwości, by mieć na siebie taką optykę. Dzięki przejściu przez proces rytualny i osiągnięcie Zrozumienia w dziedzinie Wiary otrzymasz szansę na kompletnie Nowe Życie. Nowy start.

Już nie na istnienie dla kogoś, albo w jakimś Celu, który jest Ci narzucony zewnętrznie bądź od wewnątrz tylko po to, by spowodować zapełnianie Czasu czymś pożytecznym. Otrzymasz szansę na Nowe Życie, w którym odkryjesz siebie. Poznasz siebie. Pokochasz siebie. Zaprzyjaźnisz się ze sobą. Życie, w którym zrozumiesz, jak wiele zależy od Ciebie i jak wiele możesz zrobić, jeśli tylko jest w Tobie Wiara i jeśli tylko dokonujesz Wyboru, by coś zostało dokonane.

Wiara w siebie jest podstawą do odkrycia w sobie Mocy i kształtowania jej.
Jeśli więc planujesz wziąć odpowiedzialność za siebie i pozwolić sobie odkryć, jak pięknie potrafisz rozkwitnąć w Życiu bez konieczności polegania na pomocy z zewnątrz – bądź. Połączmy się w Czynieniu i niech wydarzy się to, co najważniejszego i najpiękniejszego może stać się w wyniku takiego połączenia Sił! Niech Magia otworzy Ci oczy na to, jak wspaniałym Cudem Boga jesteś!

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Zapraszamy!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja
Data: 07.04.2019
Godzina: startujemy o 20:00
Link do webinaru: http://www.ekademia.pl/kurs/RYTUALWIARYWSIEBIE

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowymi. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *