Webinar: I Świątynia Magii i Muzyki *Zwycięstwo Światła*

WEBINAR

*** I ŚWIĄTYNIA MAGII I MUZYKI ***
Zwycięstwo Światła!

Jeśli nie masz możliwości uczestniczyć w I Świątynię Magii i Muzyki fizycznie zapraszamy on-line!

Możesz skorzystać z wybranych dni, bądź zamówić pakiet, aby być z nami przez wszystkie 5 dni.

Linki do webinarów:

Dzień 1 – 01.05.2019 (środa): www.ekademia.pl/kurs/SwiatyniaMagiiMuzyki1

Dzień 2 – 02.05.2019 (czwartek): www.ekademia.pl/kurs/SwiatyniaMagiiMuzyki2

Dzień 3 – 03.05.2019 (piątek): www.ekademia.pl/kurs/SwiatyniaMagiiMuzyki3

Dzień 4 – 04.05.2019 (sobota): www.ekademia.pl/kurs/SwiatyniaMagiiMuzyki4

Dzień 5 – 05.05.2019 (niedziela): www.ekademia.pl/kurs/SwiatyniaMagiiMuzyki5

Pakiet promocyjny, wszystkie 5 dni (01-05.05.2019):
www.ekademia.pl/kurs/SwiatyniaMagiiMuzykiPakiet

***

Nasze Świątynię Magii i Dźwięku w Gabrielni okazały się wielkim sukcesem! Cykl warsztatów w naszym ukochanym Miejscu Mocy, ukierunkowało naszą energię w stronę osobistej Radości i Wolności i Zwycięstwa. Kto doświadczył Gabrielniowego Cudu Przemiany, ten wie, ile Piękna i Magii narodziło się na naszych oczach. To Wasza gotowość i płynąca z serca Miłość pozwoliły każdemu z nas zasiąść na tronie swojego życia i od tej pory konsekwentnie z niezachwianą pewnością stawać się Arcydziełem Swojej Duszy. Oczywiście do Gabrielni będziemy wracać 🙂

Tym razem mamy wielką przyjemność zaprosić Was na pierwszą Świątynię Magii i Muzyki!

Rozpoczynamy nowy cykl warsztatów. Tym razem będziemy wspólnie świętować na Mazurach, w naszym nowym Miejscu Mocy, które już przetestowaliśmy i serdecznie Was do niego zapraszamy. Spędzimy pięć cudowny wiosennych dni, które naładują nasze akumulatory na najbliższe miesiące. Będą to pierwsze długie warsztaty wyjazdowe w tym roku, dlatego nie może Was na nich zabraknąć!

***

Gdy Magia płynie przez Ciebie, stajesz się nią, a Twoje komórki – zestrukturyzowane wysoką, jasną energią – wibrują o niej jeszcze przez jakiś czas, przybierając formę podyktowaną poprzez energię. Tak samo działa Muzyka – gdy jej słuchasz, przenika się ona z każdym atomem Ciebie, kształtując Cię i zostawiając w nim swoją energię oraz echo brzmienia. Dlatego też postanowiliśmy podążyć za naturalnym nurtem łączenia się tych Sztuk. Muzyka i Magia mają wzmacniającą się, wzajemnie ewoluująca jakość. W których osiągają ekwilibrium w swojej formie.

Współczesna Magia to często kompozycja, która powstaje przy zderzeniu nowych potrzeb ze starymi metodami. Niekiedy w tym zderzeniu ginie Sztuka i Skuteczność, gdy nieumiejętne działanie, adaptujące dawne sposoby kształtowania Rzeczywistości, rozbija się o doczesność celów. Powstają więc koślawe twory rytualne, które łączą w sobie wzywanie starych Bogów do znalezienia miejsca na parkingu albo odniesienia do Odyna, gdy świeżo upieczony Czyniący chce poprosić o sprzyjanie w otrzymaniu podwyżki. Gdy dochodzi do kolizji tego, co dawne, z tym, co aktualne i pilne, często takie działanie nie przynosi upragnionego rezultatu.

Co więc zrobić, by sięgnąć po dawną Moc i uruchomić ją do ruchu w kierunku przyszłych planów?
Odpowiedź jest w nas.
W każdym chodzącym po Ziemi Człowieku.
Mamy ją wpisaną w siebie od tysięcy pokoleń.
Tętni w nas Muzyką, przebiega w określonym rytmie, synchronizuje nasze wewnętrzne dźwięki z całą słyszalną warstwą przekazu Natury. Pozwala nam wejść na zbieżną z tym, co w nas najważniejsze, i co od zawsze stanowiło dla nas powód, by sięgać po pomoc sił nadprzyrodzonych.

Pomiędzy Magią a Muzyką istnieje tylko jedna rzecz. Znak równości. Jak dwie kładki, przerzucone pomiędzy krainami, przechodzimy płynnie od Dźwięku do Zrozumienia, od Rytmu i Pulsu do Poczucia. Muzyka jest wyjątkowo stabilizującą praktyką dla wszystkich Czyniących, pozwala bowiem osadzić w realnym, materialnym świecie każde podjęte w energii działanie. Zatwierdza, rodząc wewnętrzną potrzebę do postaci formy słyszalnej i zauważalnej dla innych. Jest jak głos, którym Dusza komunikuje swoje intencje i pozwala, by przeniknęły się z tkanką Wszechświata.

W jaki więc sposób włączyć Muzykę w swoją praktykę ołtarzową lub rytualną? Jak odnaleźć te melodie i piosenki, które będą najodpowiedniejsze do czynienia? Jak pracować na co dzień z dźwiękami i skąd w człowieku tak wielkie zapotrzebowanie na budowanie siebie w oparciu o ten bodziec zewnętrzny?

Kochani, zapraszamy z całego Serca na warsztaty, podczas których zrozumiecie, dlaczego warto otworzyć się na elementy dźwiękowe w swoim Czynieniu.

Dowiecie się jak przy pomocy Magii i Muzyki dotrzeć Najwyżej i Najgłębiej, jak na daną chwilę mamy możliwość dotrzeć swoją Świadomością i jak uczynić z niej narzędzie przywołujące do pełnej spójności Ciała, Umysłu i Ducha.

***

Oto co dla Was przygotowała Wiedźma Anja Anna

5 Dni. 5 Nocy.

5 Dni wypełnionych Wiedzą, Rozpoznaniem, Przejawieniem, Poezją i Magią Anielską oraz 5 Nocy, od brzegu do brzegu tętniących dźwiękami bębnów, szamańskim transem i głęboko zakorzenionej w naszej Naturze pierwotną Magią Żywiołów.

Liczba 5 jako Wolność, Przemiana, Dynamika, Decyzja, Entuzjazm oraz ODWAGA związana jest ze Zwierzęciem Mocy Koń i odpowiada w naszym Życiu za każdą Zmianę oraz Prędkość, której ta Zmiana wymaga i którą wyzwala. Dlatego też, w tak szczególnym MIEJSCU* i tak szczególnym CZASIE**, podczas pierwszych 5 dni 5-go miesiąca Roku, wydarzyć może się dosłownie WSZYSTKO, CZEGO DUSZA ZAPRAGNIE.

Czy zatem wiesz, czego pragniesz na poziomie Duszy i przyjedziesz połączyć się w Mocy z wybitnymi Czyniącymi, by zmanifestować to sobie w Świecie i sobą Światu, czy też przyjedziesz z Decyzją o Gotowości na Przemianę i wszystko wydarzy się zgodnie z Twoim własnym Rytmem, głęboko wspieranym przez eksplozję wiosennej witalności – miej pewność, że odbędzie się w opiece energii Anielskich i Archanielskich oraz z najgłębszym szamańskim Rozpoznaniem, jakiego jesteś gotów w sobie dokonać.

A wszystko po to, by stworzyć perfekcyjne do Twojej Przemiany w Świetle warunki.
Dlaczego tak bardzo ich potrzebujesz?
Ponieważ codzienność najczęściej nie daje odpowiednio sprzyjającej Przestrzeni, by prze-myśleć oraz prze-czuć, a następnie ustanowić istniejącym to, co uważasz osobiście za Zwycięstwo Światła. Wedle anielskiej definicji “Zwycięstwo Światła następuje wówczas, gdy każdy atom Dobra w Tobie się cieszy.” Kiedy więc nastąpi ono dla Ciebie? Czym będzie się charakteryzowało? I w końcu – czy jest w Tobie gotowość, by doznać kompletnego Przerodzenia w Świetle w najwyższą formę siebie? Czy to już Możliwość, by Twoje wątpliwości ustąpiły Miejsca i Czasu kompletnej, niezachwianej Pewności tego, kim jesteś, o czym chodzisz po Ziemi i o czym oddychasz? Jeśli jest w Tobie gotowość na ten proces, bądź z nami fizycznie bądź zdalnie i wejdź w nurt Przemiany na każdym poziomie Twojej egzystencji. Przemiany, która nie tylko otworzy Niebo nad Tobą i da Ci wejrzenie w Przyszłość, ale skontaktuje z najgłębszą Mocą Przodków i ze Starą Wiedzą, która brzmi w Tobie od początku istnienia Twojego JESTEM i która nareszcie znalazła drogę, by zintegrować się z tym, co wiesz i potrafisz dzisiaj!

W ciągu tych pięciu dni i pięciu nocy intensywnego procesu możesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach i Rytuałach, możesz również wybrać poszczególne aktywności. To nie jest maraton wytrzymałości. To wszelka Możliwość i Szansa, by się rozwinąć w każdy ze sposobów, o który zawnioskowała Twoja Dusza. Będą z nami eksperci wielu dziedzin – astrologii, jogi, uzdrawiania, masażu, Mistrzowie czytania Kart oraz wróżący z języków runicznych. Będzie z nami stara energia Słowiańska i świete pismo – Głagolica, z którym możecie poczuć kontakt i zapytać o wszystko, co chcecie wiedzieć. Będą praktycy kuchni frekwencyjnej, zielarze i Artyści Magii. Będą Muzycy i Muzycy i Zwycięzcy. Będzie cała Akademia Ducha, która w tych szczególnych dniach połączy Moc w jednym, najważniejszym dla ludzkiej Duszy kierunku. A imię jego ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA.
Oto, którędy będziemy do niego dochodzić i jakimi drogami proponujemy je osiągnąć:

DZIEŃ PIERWSZY – 01.05.2019
DEFINICJE, IMIONA, NAZWY, SŁOWA, OKREŚLENIA – czyli czym jest Zwycięstwo Światła dla Ciebie?

W tym dniu, zaraz po naszym dynamicznym, rytualnym przywitaniu i stworzeniu Pierwszego, startowego Kręgu Muzyki, odpowiemy sobie na pytanie, jak każdy z nas definiuje takie zjawisko, jak Światło. Co określane jest tym imieniem w każdym języku, którym się posługujemy? Jakie jest znaczenie tego słowa? W tym, co przygotowaliśmy dla Was pierwszego dnia Rytuału Zwycięstwa Światła, znajdziecie między innymi Wiedzę na temat:

* Wolna Wola i Wolność – czym są, jak z nimi pracować?
* Światło – jak definiowane jest w kulturze, jakie są powszechne kierunki rozumienia tego pojęcia, co oznacza, gdy wymawiasz je Ty?
* Światło – rozpoznanie w Energii i w Materii
* Jaka jest frekwencja Światła, które planujesz w sobie obudzić? Jeśli tworzylibyśmy je jako potrawę lub perfumy, jakich emocji, uczuć i wydarzeń użylibyśmy w tym przepisie?
* Miłość, Magia i Muzyka – wyjaśnienie definicji oraz przebudzenie pierwszej Umiejętności – TELEPATII we wspólnym procesie rytualnym
* Nauka opowiadania Dźwiękiem i komunikowania siebie Rytmem, Melodią i Tańcem
* Zwycięstwo – co dla Ciebie oznacza? Definicja częstotliwości Zwycięstwa w oparciu o Doświadczenia z Przeszłości i Nadzieje Przyszłości, stworzenie stabilnego obrazu substancji Zwycięstwa w każdym uczestniku – praca osobista oraz w grupach
* Definicja Fenixa, Przerodzenia, Przemiany, Rezurekcji
* Ćwiczenia percepcyjne podstawowe i zaawansowane
* Rytuał Anielski w energiach Archanioła Michaela, by oczyścić Przeszłość i przetransformować wszystkie energie w kierunku zwycięskim, nauka rytualna wygrywania procesów proponowanych przez Rzeczywistość
* Rytuał Szamański i trans rytualny, połączenie z najgłębszą Prawdą Żywiołów w nas; odczucie własnej, pierwotnej Mocy.

***

DZIEŃ DRUGI – 02.05.2019
TY – TWOJE PRZYGOTOWANIE DO PROCESU, WŁASNA ŚWIADOMOŚĆ SIEBIE, NARZĘDZIA DO PRACY NAD SOBĄ

* Twoje Imię, Nazwisko, Miejsce Pochodzenia – odnajdź i rozpoznaj wibrację siebie i bądź w możliwości ją zmienić, jeśli postanowisz!
* CV do Wszechświata – Twój portret w energiach
* Codzienna praktyka fizyczna, mentalna i spirytualna do nieustannego wznoszenia się w energii i bezpiecznego ukorzeniania jej w Rzeczywistości
* Dedykowanie energetyczne czynności i procesów, prace z falami energii, które powodujemy i które powodują nami w sensie globalnym
* Odzyskiwanie Czasu który już wydaliśmy poprzez konwersję jego impaktów; transformacje efektów energii puszczonej w ruch poprzez podniesienie jej Wyższym Zrozumieniem do rangi narzędzia Duszy i wykorzystanie w Rytuale (jeśli wydałeś swój Czas na zajęcia, których teraz byś nie preferował bądź był to Czas niezadedykowany na wsparcie żadnego z Twoich procesów, można przekierować go rytualnie, tworząc z niego symbol – na przykład granie w gry jako symbol wzrastania, wygrywania, uczenia się i wspinaczki w kierunku stania się najbardziej skutecznym sobą)
* PRZECZYTAJ swoje Życie – nazwy, którymi się otaczasz, a więc zaklęcia, które tworzysz
* Nauka manifestowania Słowem – czyli jak wypowiadać intencje, żeby Wszechświat zrozumiał, iż należy o nich zaistnieć i doprowadzić do ich spełnienia?
* Ćwiczenia percepcyjne podstawowe i zaawansowane
* Rytuał Anielski w energiach Aniołów Siedmiu Boskich Promieni oraz Twojego Anioła Stróża – tym razem zapraszamy do polatania w kosmicznych Przestworzach w rytm gongów, mis i instrumentów wibracyjych; ten Rytuał będzie dla Ciebie, o Tobie, w Tobie. Da Ci rozpoznanie tego, co do tej pory nie pozwalało Ci na pełną integrację w Świetle i da narzędzie do tego, by każdą z tych Przeszkód i Blokad rozpuścić. Pamiętaj! W każdym momencie Rytuału to TWOJA DECYZJA, bez jakich traum jesteś w stanie dalej iść przez Życie, a które są dla Ciebie jeszcze procesem w trwaniu i których nie jesteś gotów zostawić. jeśli powierzysz proces uzdrowienia Aniołom i Archaniołom, Twoje Życie stanie się wolne od takich wibracji, lecz nastąpi potrzeba, by w miejsce tworzonych przez nie Energii zaprosić nowe oddziaływania wspierające dla Twojego Celu. Proces Rytualny przebiegnie przy dźwiękach mis i gongów oraz instrumentów o głębokiej koherencji z ludzkim organizmem, oczyszczanie Życia rozpocznie się bowiem od oczyszczania tego co zapamiętały tkanki.
* Rytuał Szamański i Noc Szamańska – uwolnienie się w Muzyce i w Magii

***

DZIEŃ TRZECI – 03.05.2019
INTEGRACJA – ZAWOŁAJ SIEBIE… DO SIEBIE!!! ZBIÓRKA!!!

* Jak tworzymy Siebie? Jak budujemy Organizm, piszemy Psychikę, wzrastamy Duszą?
* Co Dusza zapamięta z każdego ludzkiego Życia? Eternicje i Infinicje – wartości ponadczasowe i ponadprzestrzenne
* Co powoduje dezintegrację i jak tego uniknąć?
* Uczucie “zgubienia” części siebie – jak odnaleźć kontakt z Talentem, Darem i Pasją?
* Przepracowanie w procesie rytualnym zjawiska Długu po obydwu stronach procesu
* Ćwiczenia percepcyjne podstawowe i zaawansowane
* Stara Wiedza – czym jest i co da nam połączenie się z jej wartością?
* Metody pracy nad połączeniami Starej Wiedzy i Nowych Umiejętności
* Integracja w kierunku Zwycięstwa Światła
* Nauka uczenia się poprzez pole energetyczne – umiejętność EMANACJI i przyjmowania informacji, które są nam potrzebne w procesie
* Rytuał Anielski i Archanielski w energiach Archanioła Metatrona, Sandalfona i Zadkiela – proces kompletnego ujrzenia siebie w Świetle i WYSŁUCHANIA oraz ROZPOZNANIA najgłębszej, najwyższej i najważniejszej melodii Duszy – Przyczyny Duszy oraz tego, o czym brzmi nasze Życie – a więc |Celu Duszy w tej inkarnacji, nauka rytualna bycia w kontakcie… ze sobą!!!
* Noc Szamańska – integracja z dźwiękiem bębnów i transem rytualnym, nauka grania poszczególnymi cechami, zaklęciami, frekwencjami, umiejętnościami, nauka emanowania całościowego i selektywnego w praktyce

***

DZIEŃ CZWARTY – 04.05.2019
“JAKO W GÓRZE, TAK I NA DOLE, JAKO WEWNĄTRZ, TAK I NA ZEWNĄTRZ” – spojrzenie Alchemiczne na Rzeczywistość

* Rzeczywistość to… Ty! Spraw, by codzienne czynności pracowały dla Ciebie i przybliżały do Celu!
* Nauka łączenia Rytuałów z codziennymi rutynami – praktyczna Magia dla każdego!
* Impakty – co zasiejesz, zbierał będziesz, czyli jak puszczać w obieg energię, by pracowała dla Ciebie i wspierała Cię w kierunku osiągnięcia Pełnego Światła Siebie
* Jak sprawić, by wszystko wokół było dla Ciebie pomocą i wsparciem? Nauka korzystania z symboli, kolorów, dźwięków i każdego elementu otaczającej Rzeczywistości i integracja ich do własnej Magii
* Jesteś Rytuałem, który Dusza prowadzi w intencji tego, co wpisane w jej Przyczynę – jak pracować z Przyczyną i Celem Duszy?
* Przywołanie Sojuszników i Przyjaciół, Bratnich Dusz i Bliźniaczych Płomieni oraz Anielskich Sojuszników – zrób to sam! POTRAFISZ!!! (Twój autorski Rytuał, możliwa praca w grupach)
* Ćwiczenia percepcyjne podstawowe i zaawansowane
* Pytania i odpowiedzi – otwarta dyskusja o tym, co pojawi się w Was jako potrzeba uzupełnienia, rozmowa przy 2 świecach – czarnej i białej, by to, co potrzebujemy oczyścić, zostało przetransformowane
* Nauka podstawowej pracy z narzędziami rytualnymi – Świece, Pismo, Zaklęcia, Afirmacje, Głos, Przedmioty Rytualne
* Reguły Ścieżki, Umowy Percepcyjne, Oświadczenia Woli – bazowe dokumenty w Magii, pomoc w przygotowaniach do sporządzania
* Rytuał Anielski i Archanielski oraz praca z ELOHIMAMI – pierwotnym Źródłem pływu energii Boskiej ku ludziom, Muzyka grana do Wnętrza i na Zewnątrz, nauka korzystania z Muzyki jak z narzędzia Rytualnego (praktyka)
* Szamańska Noc – przepracowanie w procesie transu i tańca każdego z elementów Istnienia, który do tej pory podważał twoją możliwość istnienia w pełnym Świetle, praca ze Zwierzętami Mocy i Żywiołami, które Cię budują i które Cię otaczają

***

DZIEŃ PIĄTY – 05.05.2019
JESTEŚ CUDEM – spójrz na siebie w JEDNOŚCI. Oto Stałeś Się!

* Twoje CV do Wszechświata – na co pragniesz wymienić swój Czas, by wibrował najwyżej, jak potrafisz? Zatrudnij się w wymarzonym… ŻYCIU!!!
* Twoje spojrzenie jako pierwsze ze wszystkich – jak widzisz siebie, jak widzą Cię inni? MANIFESTUJ ZWYCIĘSTWO!
* Odpowiedzialność za energię, którą rodzisz w Świecie
* Jak zasilać proces stawania się najwyższą formą siebie, by nie spadać z wibracji? Metody codzienne i rytualne
* Co zasilasz, a czemu nie dajesz energii? Rozpoznanie i konwersja energii wibrującej poniżej Celu
* Uzupełnianie frekwencji, czyli ja Rytuał tworzy się… sam!
* Nauka zaufania Duszy w prowadzeniu do Celu – wzmocnienie intuicji
* Celebracje, rocznice, Czas Mocy i Miejsca Mocy – czyli jak tworzyć energię potrzebną w procesie
* Ćwiczenia percepcyjne podstawowe i zaawansowane… oraz zadania domowe do pracy nad sobą!!!
* Domknięcie procesu Szamańskiego w Rytuale Muzyki i Magii
* Rytuał Archanielski w energiach Czakry Serca i pełna integracja w Świetle, Klucze i Wskazówki do dalszej pracy nad stawaniem się Zwycięstwem Światła, a więc, bezpośrednio – Arcydziełem Duszy.

Kochani. W programie nie ma powitań i pożegnań. Jesteśmy podróżnikami przez swoje Życia. Każdemu się zdarzamy w takiej ilości i w takiej formie, na jaką jest przygotowany i o jaką prosi, jaka jest dla niego ważna. Dlatego też z miejsca zastrzegamy, że nikt nie ma obowiązku bycia na wszystkich zajęciach od początku do końca. Możliwe, że podejdziecie do zajęć pilnie i zrobicie świetne notatki. Możliwe również, że poczujecie większą ochotę do tańca, a notatki dostaniecie od tych, którzy wykazali się większą pilnością w procesie, co nie oznacza wcale lepszego jego przejścia, a jedynie inny, niż wybraliście Wy. Wszystko jest możliwe – wypełnijmy więc się wzajemnie lśnieniem naszych Doświadczeń i niech się stanie nam w Świecie i nami Światu Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!!!

*https://www.facebook.com/AlivestAlive/posts/2113611878686697
** https://www.facebook.com/AlivestAlive/posts/2113639555350596

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

INFORMACJE ORGANIACYJNE:

Dzień 1,2,3,4 (01 – 04.05.2019)
Godz.: 16:00 – 20:00

Dzień 5 (05.05.2019)
Godz.: 13:00 – 19:00

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

UWAGA! Godziny trwania wydarzenia oraz mogą ulegać zmianie ze względu na charakterystykę rytuałów, potrzebę grupy i pogodę 😉

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *