Jak Wenus w Strzelcu i Koziorożcu wpłynie na twoje życie i relacje miłosne

Wenus

Wenus, planeta kobiecości, miłości i pieniędzy. Wpływa na uczucie jakie żywimy do drugiej osoby i do siebie samego. Te obszary są na tyle szerokie i istotne, że każdy z nas ma z nimi prędzej czy później do czynienia. Nie da się przejść przez życie ignorując Wenus.

Naturalny dom planety miłości to dom 2 i 7 oraz znaki Byka i Wagi. To w nich czuje się najpewniej i najbezpieczniej – każda zmiana znaku powoduje zawirowania, przygody, nagłe zwroty akcji czy sukcesy. W zależności od tego, w jakim znaku się znajduje, możemy poczuć, jak te obszary naszego życia zmieniają się zarówno pod względem nowej perspektywy, intensywności odczuć lub potrzeb jakie nam się klarują.

Od 1 listopada do 20 grudnia, będziemy mieli przyjemność lub nieprzyjemność odczuwać Wenus w jej nienaturalnych znakach – w Strzelcu i w Koziorożcu. Co dla nas przyniesie ten czas? Jak się przygotować? I jak będziemy odczuwać wpływ tej miłosnej planety?

Uwaga! Wenus nie retrograduje w 2019 roku. Oznacza to, że wszelkie decyzje, jakie podejmujemy w tym roku, muszą być podjęte z rozwagą i po głębokim przemyśleniu, ponieważ nie będzie szansy do nich wrócić.

Źródło: unsplash.com

Wenus wchodzi do znaku Strzelca

1 listopada Wenus wszedł do znaku Strzelca, a tam… ahoj przygodo! Z romantycznego Skorpiona planeta miłości przepływa do uniwersalnej miłości Strzelca. Żegnaj zawiłość i złożoność uniesień miłosnych! Witaj proste podejście do miłości!

Planeta miłości spotyka się z niezależnością i dobrą zabawą. Będziemy szukać swobody wyrażania siebie, pójdziemy w pogoni za wolnością, pozwolimy się sobie zakochać i poczuć motyle w brzuchu. Będziemy szukać nowości, ekscytacji, dreszczyku emocji, radości i śmiechu. Będziemy doświadczać najgłębiej i najmocniej jak to możliwe. Przekroczenie granicy Strzelca to również symboliczne przekroczenie granic w naszym życiu. Podejdźmy do tego jak do kolejnego rozdziału, czystej kartki i zupełnie nowego etapu w życiu. Pozwólmy sobie na to, aby zanurzyć się w niewiadomym, odkryć to co szykuje dla nas życie.

Jeśli masz poczucie zastoju i wrażenie, że coś powinno się zmienić, to właśnie jest ten dobry moment, w którym powinieneś pozwolić energiom działać. Nadejdzie nowa perspektywa, kolejne szufladki w głowie mogą się otworzyć, znikąd przyjdą rozwiązania problemów. Wenus w podróży przez znak Strzelca poniekąd zmusza nas do tego, abyśmy szukali nowych kierunków i nabrali odwagi do eksplorowania świata.

Wenus wchodzi do znaku Koziorożca

26 listopada natomiast, planeta Wenus przejdzie do znaku Koziorożca, gdzie wytyczy nowe granice, sprawdzi stare i ustali, które warto zachować, a które wymagają modernizacji. Możesz mieć wrażenie, że twój związek zrobił się bardziej poważny, sprawy się wyklarowały, a ty czujesz odpowiedzialność za siebie, za partnera i za waszą relację, a być może w niedalekiej przyszłości i za swoją rodzinę. To uczucie będzie tak silne, że możesz czuć się nim przytłoczony. Wytrzymaj to! To cała Wenus w Koziorożcu!

Oprócz poczucia odpowiedzialności za relację, poczujesz potrzebę zaopiekowania się sobą i wzięcia odpowiedzialności również za siebie. W czasie, gdy Wenus będzie płynąć przez znak Koziorożca, warto zastanowić się nad tym, co tak naprawdę robimy dla siebie, z pełną miłością i oddaniem. Jako osoba, z którą jesteśmy związani do końca życia, powinniśmy dbać o siebie i o to, aby okazywać sobie miłość. Bo miłość, którą dajemy sami sobie zostaje przekształcona w miłość, którą otrzymujemy od innych.

Strzelec pozwala kreatywnie podejść do tematu relacji i miłości własnej, natomiast Koziorożec pozwala skupić się na tym, aby poczuć problem w głębi serca.


Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają na warsztaty on-line: Rytuał Integracji z Wenus – *Przebudzenie Piękna *

Rytuał Integracji


DOBRA RADA

Bez względu na to, w jakim znaku urzęduje Wenus i jak chwilowo oddziałuje na ciebie energia tej planety, pozwól sobie na otwarte serce i otwartą głowę. Bo tylko jeśli otworzysz się na drugiego człowieka, zdejmiesz płaszcz oczekiwań i pozwolisz się poznać takim jakim jesteś, bez zakładania scenariuszy i planowania przyszłości, poczujesz drugiego człowieka i poczujesz miłość, która przychodzi łatwo, szybko i często bezszelestnie… jeśli tylko nie zamykamy jej przed nosem drzwi. Dlatego otwórz się na uczucie miłości, najpiękniejsze uczucie tego świata (zaraz obok wdzięczności).

Opuść swoją strefę komfortu, pozwól sobie na doświadczanie nowych uczuć, sytuacji czy wzruszeń. Jeśli pozytywnie się naładujesz, to przyciągniesz do siebie pozytywnych ludzi, a co za tym idzie, przyciągniesz więcej miłości, w różnych postaciach!

Może cię również zainteresować artykuł: Listopadowy Księżyc 2019 – sprawdź co niesie za sobą pełnia i nów!

Nadine Lu

Źródła:
consciousreminder.com/2019/11/14/venus-is-going-out-of-bounds-heres-how-to-use-the-over-the-top-energies
cosmopolitan.com/sex-love/a29644636/venus-in-sagittarius/ astromatrix.org/Forecasts/Venus-in-Capricorn-November-2019
yourtango.com/2019329131/what-venus-moving-into-sagittarius-means-for-your-zodiac-signs-love-horoscope-and-relationships-until-november-25-according-astrology
astrologia.com.pl/znaczenie-planety-wenus/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram