Werchiel – Archanioł inspiracji i życiowego optymizmu

Werchiel

Twoja kreatywność leci w dół? Nie wierzysz we własne możliwości? Szukasz inspiracji i zastanawiasz się nad zmianą swojej drogi życiowej? Poznaj Archanioła o imieniu Werchiel, który z niebiańską przyjemnością pomoże ci na życiowych zakrętach.

To jeden z najpotężniejszych Książąt w Anielskiej Społeczności – Wódź Chóru Tronów, jeden z sześciu Aniołów rządzących Niebiosami.

Archanioł ten opiekuje się ludźmi urodzonym pod znakiem Lwa.
Jego imię w tłumaczeniu z hebrajskiego oznacza dosłownie „Ulica Boga” i rozumiane jest jako bycie drogą, ścieżką i drogowskazem prowadzącym nas do Boga.

Jak Archanioł przejawia się w materii

Planeta: włada Słońcem
Energia anielska: kolor złoto-pomarańczowy
Manifestacja w materii: Anioł ten objawia się ze złotymi skrzydłami, a całą Jego postać otaczają żarzące się, czerwone płomienie
Ukochane kwiaty: słoneczniki i dalie.

Źródło: http://anioly.info/

Werchiel to Anioł słońca i radości

Walczy z niegodziwością i w każdej chwili wspiera nas w momentach zagrożenia. Zgodnie z przesłaniem swojego imienia, pomaga nam odnaleźć się w naszej rzeczywistości, znaleźć drogę do samego siebie. W sposób niezwykle subtelny ukazuje nam nasze prawdziwe powołanie i skłania do zajmowania się rzeczami, które są naprawdę warte naszej uwagi i poświęconego czasu. To Werchiel zainspiruje nas w tych dziedzinach, w których chcemy się specjalizować. Podsunie nam zadania budujące naszą kreatywność, a w chwilach zwątpienia podtrzyma na duchu i doda wiary we własne siły. To właśnie Jemu zawdzięczamy nasze nagłe, niespodziewane, odkrywcze pomysły i rozwiązania, często nie w naszym stylu.
To Archanioł Werchiel jest autorem tzw. szczęśliwych zbiegów okoliczności. Stwarza nam dogodne warunki, żebyśmy mogli realizować własne cele i marzenia. Wystarczy Go usłyszeć i dać się prowadzić, a wszystko się uda.

Werchiel Anioł Ego

Właśnie ten Archanioł zachęca nas do rozwoju i kreatywności. Inspiruje nas do rozwijania swoich talentów i pasji. Naucza radości z osiągnięć naszej codzienności i zawodowych sukcesów. Uczy nas także rozsądnego podejścia do pracy, przypominając, że odpoczynek jest tak samo ważny jak praca i musimy utrzymywać balans między tymi dwoma aspektami.


Jeżeli potrzebujesz Anielskiego wsparcia, to w Sklepie Akademii Ducha znajdziesz Anielskie karty, dzięki którym komunikacja z Aniołami stanie się dużo prostsza. Pomogą ci w zadawaniu pytań i otrzymywaniu odpowiedzi, przyniosą inspirację i pewność własnych wyborów. Kliknij w link lub na zdjęcie, by przejść do sklepu: sklep.akademiaducha.pl/KartyAnielskiearchanioł Werchiel

Dary Archanioła Werchiela

Werchiel przynosi nam wspaniałe dary takie jak intelekt i elokwencję, polot, charyzmę, godność

Werchiel

Źródło: orlicz.eu

i honor. Tym, którzy trafią pod opiekuńcze skrzydła tego Archanioła, nie zabraknie pozytywnego podejścia do życia i uśmiechu. Odczują też na własnej skórze opiekę Werchiela, w postaci przyciągania do siebie właściwych, pozytywnych, pomocnych i zwyczajnie dobrych ludzi.
Archanioł Werchiel pomoże nam także usunąć ból, ten czysto fizyczny, spowodowany dolegliwościami i chorobą, jak również ten wynikający z naszych psychicznych ran. To w Werchielu mamy orędownika, kiedy chcemy odciąć się od przeszłości i zapomnieć o traumach, jakie zgotowało nam życie, co z kolei pozwoli nam na bycie szczęśliwym w Tu i Teraz.
Archanioł Werchiel uznawany jest za władcę nocy i ludzkich snów. Właśnie w snach, subtelnie podsuwa nam rozwiązania naszych problemów życiowych i naprowadza na genialne pomysły.

Wiadomo powszechnie, że Anioły pomagają nam bezinteresownie. Jednak i one mają jednak swoje wymagania wobec swoich podopiecznych. Ma je także i Werchiel. Archanioł Werchiel najchętniej pomaga ludziom życzliwym z natury i przyjaznym innym ludziom. Docenia tych, którzy potrafią się dzielić z bliźnimi i są hojni. Opiekuje się ludźmi, którzy cieszą się swoją codziennością i doceniają dary losy, jakie zsyła im Opatrzność.

Przykładowa modlitwa:

W Imię Najwyższego, proszę Cię Verchielu, napełnij moje serce optymizmem i radością. Wypełnij moje serce miłością i spokojem. Wypełnij mój umysł ukochaniem nauki. Przynieś mi dar elokwencji. Naucz czerpać z darów, jakimi obdarza mnie Bóg. Niech moje życie płynie w bogactwie i szczęściu Bożej Miłości. Amen.

Kochani, a zatem nie czekajcie… Proście o wsparcie i pomoc, a Archanioł Werchiel tak wami pokieruje, że wasze życie stanie się piękne i szczęśliwe.

Przeczytaj również artykuły o innych, cudownych anielskich pomocnikach: akademiaducha.pl/kategoria/artykuly/anioly-artykuly

Marlena Pietruszka

Źródła :
anioly.info/anioly-znakow-zodiaku/verchiel-werchiel-aniol-lwa/
orlicz.eu/roznosci/anioly/werchiel-opiekun-zodiakalnego-lwa/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *