Jaką wibracją jesteś? Mistrzowska 11

Czy jesteś mistrzowską wibracją? Czy masz do zrobienia coś szczególnego w tym życiu, a jeśli tak, to co? I przede wszystkim – jak sprawdzić, czy nosisz w swoim portrecie mistrzowską liczbę?

Mistrzowskie liczby to kolejno: 11, 22, 33 i 44, które w ostatecznym wyniku dają: 2, 4, 6 i 8. Osoba urodzona pod mistrzowską wibracją, mniej lub bardziej świadomie wybiera, czy żyje wibrując na częstotliwości mistrzowskiej czy nie – mistrzowska wibracja ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność i nie każdy jest w stanie ją udźwignąć na danym etapie życia.

Najpopularniejszą metodą sprawdzenia czy jest się mistrzowską wibracją, jest sprawdzenie swojej drogi życia. Drogę życia liczymy sumując datę urodzenia, na przykład:

25.11.1990 = 2+5+1+1+1+9+9+0 = 28 = 2+8 = 10 = 1+0 = 1 – co daje nam drogę życia w wibracji 1.

Liczb mistrzowskich nie redukujemy, tak jak w przypadku:

13.03.1984  = 1+3+0+3+1+9+8+4 = 29 = 2+9 = 11 – co daje nam drogę życia w wibracji 11.

Osoba urodzona pod wpływem wibracji mistrzowskiej z założenia jest wyżej na szczeblu ewolucji (patrz: cykl ewolucji karmicznej), ponieważ ma za sobą wiele rozwijających doświadczeń karmicznych. Już na wstępie obdarzona jest świadomością i światłem wewnętrznym, co ułatwia jej pracę nad rozwojem swojej duszy i osiąganie celów życiowych.

Osoby posiadające wibrację mistrzowską w swoim portrecie mają umiejętność odnalezienia się w życiu dzięki respektowaniu praw wszechświata.  Zazwyczaj są na tyle otwarci, że ich intuicja pracuje na najwyższych obrotach (patrz: jak wyostrzyć intuicję) oraz mają dar jasnowidzenia. Często są to osoby oświecone lub na drodze do oświecenia. Chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Urodzeni pod wpływem mistrzowskich wibracji to przywódcy duchowi, posiadający mądrość i siłę, dzięki której osiągają zaszczyty i przywileje w każdej dziedzinie, jakiej zamierzają się poświęcić.

Osoby, które łączą wysokie wibracje mają podobne przeznaczenie: ich zadaniem jest prowadzenie ponadprzeciętnego życia. Często czują, że są pod stałą opieką siły wyższej, przytrafiają im się serie niefortunnych zdarzeń, które w ostatecznym rozrachunku prowadzą do dobrego – zdarzeń, które odgrywają kluczową rolę w ich życiu.

Sprawdź, co oznacza wibracja mistrzowskiej 22
Sprawdź, co oznacza wibracja mistrzowskiej 33

mistrzowska 11

Mistrzowska Liczba 11

Liczba proroków i męczenników

Osoby urodzone pod liczbą 11 mają przed sobą nie lada wyzwanie: muszą żyć zgodnie z surowymi zasadami moralnymi, a ich całe życie opiera się na służbie innym. Osobę z wibracją 11 nie sposób przeoczyć – zawsze wybija się z tłumu, a jej wysokie wibracje są widoczne już z daleka. Jej duchowość oraz niezwykły umysł rzucają się w oczy już przy pierwszym kontakcie. Każda osoba z wibracją 11 ma zdolność jasnego myślenia, odwagę, empatię. Jedenastki są silne i działają intuicyjnie. Cechuje je szlachetność oraz kierowanie się ideałami. To urodzeni szczęściarze – mają predyspozycje do pakowania się w kłopoty, ale ostatecznie zawsze spadają na 4 łapy.

Mistrzowskie 11 są marzycielami, którzy są gotowi do poświęceń w imię swoich pragnień. Często są prekursorami nowych kierunków społecznych. Obdarzone są charyzmą i mają łatwość w przewodzeniu tłumem. W chwilach sukcesów zachowują skromność i umiarkowanie, nie szczycą się bogactwem i zaszczytami.

11 to wibracja nauczyciela, uduchowionego, osoby rozwiniętej w kierunku mediumicznym.  To często dyplomata, który ma zdolności do jasnowidzenia i jasnosłyszenia. Mistrzostwo jedenastki powstaje po wcieleniu kapłana najniższej hierarchii, bez względu na system religijny. Wskazuje na życie, w którym pielęgnowane było połączenie z energią Źródła. Mistrzostwo 11 jest służbą drugiemu człowiekowi. W tym życiu, od 11 oczekuje zachowania etycznego, rozwijania wiedzy i samodyscypliny.

Wielkoduszność, oryginalność, twórczość, kreatywność, pomysłowość. Najczęściej są to poeci, wizjonerzy, humaniści i mistycy. Chętnie się uczą i zdobywają wiedzę. Szczególnie są wyczuleni na sekrety ludzkiego życia. Jedenastki są też dobrymi mówcami, kaznodziejami i misjonarzami. Dzięki nadzwyczajnej intuicji oraz zdolnościom parapsychologicznym, mają szansę zostać profesjonalistami w każdej dziedzinie wiedzy tajemnej. Osiągają wyznaczone sobie cele, zarówno na płaszczyźnie materialnej, jak i duchowej. Często muszą wspinać się od nowa po drabinie sukcesów – osoby te tracą pieniądze i od nowa muszą na nie pracować. Jeśli tylko nie zmarnują swoich umiejętności i przeznaczenia, przed nimi jest sława i bogactwo. Wszystko co osiągają jedenastki, ma dla nich znaczenie tylko dlatego, że dzięki temu mogą przysłużyć się ludzkości.

Pozytywnie wibrujące 11 są pełne wewnętrznej harmonii, natomiast negatywnie wibrująca jedenastka stanie się wiecznym marzycielem, materialistą lub niegroźnym dziwakiem. Egocentryzm, snobizm, poczucie bycia pępkiem świata, nerwowość, zapalczywość i skrajna, emocjonalna huśtawka. Negatywna wibracja sprawia, że osoba zamyka się w sobie. Pozytywnie wibrująca mistrzowska liczba, to idealny balans między podświadomością, a światem materialnym.

Kwestie miłosne mistrzowskich 11 są dość jasne – mistrzowie są wymagającymi, ale wiernymi i kochającymi partnerami. Bardzo często szukają ideału, dlatego zanim się zwiążą, upewniają się, że właśnie z tą osobą chcą stworzyć bliską relację. Osoba z mistrzowską wibracją ceni sobie oddanie, namiętność, poczucie bezpieczeństwa i wierność.

Nadine Lu

 

Źródła:
wrozenie24.com/numerologia/znaczenie-liczby-11/
http://solaris-rozwojosobisty.pl/wibracje-mistrzowskie-malgorzata-walicka/
“Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”, Editha Wust, Sabine Schieferle
Grafika: unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

9 myśli nt. „Jaką wibracją jesteś? Mistrzowska 11

 1. Sławomir

  Liczbę mistrzowską można wyliczyć z daty urodzenia, ale można ją też otrzymać w darze. Tak , tak.
  Żyjesz sobie i w pewnym momencie dostajesz taką liczbę mistrzowską np; 11. Wtedy masz trochę więcej jak pewność , że masz coś do zrobienia, choćby dla samego siebie. Dostać coś to jedna strona medalu, inna to wspiąć się do tego mistrzostwa . Pozdrawiam .

  Odpowiedz
  1. Nadine Lu

   Tak, liczba mistrzowska może również patronować któremuś z cykli lub pojawić się w wyzwaniu w portrecie numerologicznym czy w wyliczeniu z imion i nazwiska. 🙂 Jesli więc czujesz się choć trochę 11stką to więcej niż prawdopodobne, że liczba gdzieś w portrecie się ukrywa. Pozdrawiam!

   Odpowiedz
   1. IZABELA

    WITAM. CZUJĘ OD DAWNA A PODŚWIADOMIE PEWNIE OD ZAWSZE ,ŻE JESTEM 11- STKĄ . NIE WIEM NATOMIAST CZY TĄ POZYTYWNĄ. MAM PYTANIE – CZY NEGATYWNE SCHEMATY W DZIECIŃSTWIE , MŁODOŚCI , POCZUCIE CIĄGŁEGO WYOBCOWANIA – TAK JAKBY NIKT NIE ROZUMIAŁ MOICH UCZUĆ , MYŚLI , PODEJŚCIA DO ŻYCIA MOŻE MIEĆ WPŁYW – MAM 57 LAT- MOGŁO SPRAWIĆ , ŻE MOJE WIBRACJE SĄ NISKIE? OD KILKU LAT SZUKAM ODPOWIEDZI I JAK JUŻ WYDAJE SIĘ , ŻE JE OTRZYMUJE TO ZNOWU WYDARZA SIĘ COŚ CO JEST DLA MNIE OGROMNYM WYZWANIEM A WRĘCZ ZACZYNAM OD POCZĄTKU. I TAK PRZEZ CAŁE ŻYCIE. OSTATNIO WRĘCZ MOGŁABYM OKREŚLIĆ TO JAKO OGROMNY DÓŁ Z KTÓREGO NIE MOGĘ WJŚĆ. ALE OCZYWIŚCIE -WIEM Z DOŚWIADCZENIA- ŻE WYJDĘ. MAM MĘTLIK W GLOWIE, DUSZY. POZDRAWIAM I.M

    Odpowiedz
 2. Weronika

  Witam, mam pytanie. A co do liczb takich jak 44, 55 i 66. Słyszałam coś ze sa takie liczby mistrzowskie, ale czy zdążają się w portrecie np w drodze życia?

  Odpowiedz
  1. Nadine Lu

   Tak, liczby od 55 w górę (66, 77, 88, 99) zdarzają się w portretach numerologicznych, ale trzeba poszukać głębiej. W drodze życia najczęściej zdarzają się liczby 11, 22, 33 i 44.

   Odpowiedz
  2. Danuta

   Mam w DŻ 11, w IPZ 11, w IIPZ 22, w III PZ33… Gdzieś wyczytałam, już nie pamiętam gdzie, że jeżeli w wyzwaniach pojawiają się liczby mistrzowskie należy je sumować do liczby pojedynczej, czy to prawda? Pozdrawiam.

   Odpowiedz
   1. Nadine Lu

    Nie słyszałam o czymś takim, w PZ jak najbardziej może pojawić się mistrzowstwo. Polecam dodatkowo sprawdzać zredukowane liczby bo nie każdy czuje się gotowy na mistrzostwo -‘kazda 11 jest 2, ale nie każda 2 jedenastką. 🙂 pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram