Jaką wibracją jesteś? Mistrzowska 22

Czy jesteś mistrzowską wibracją? Czy masz do zrobienia coś szczególnego w tym życiu, a jeśli tak to co? I przede wszystkim – jak sprawdzić, czy nosisz w swoim portrecie mistrzowską liczbę?

Mistrzowskie liczby to kolejno: 11, 22, 33 i 44, które w ostatecznym wyniku dają: 2, 4, 6 i 8. Osoba urodzona pod mistrzowską wibracją mniej lub bardziej świadomie wybiera, czy żyje wibrując na częstotliwości mistrzowskiej czy nie – mistrzowska wibracja ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność i nie każdy jest w stanie ją udźwignąć na danym etapie życia.

Najpopularniejszą metodą sprawdzenia czy jest się mistrzowską wibracją, jest sprawdzenie swojej drogi życia. Drogę życia liczymy sumując datę urodzenia, na przykład:

25.11.1990 = 2+5+1+1+1+9+9+0 = 28 = 2+8 = 10 = 1+0= 1 – co daje nam drogę życia w wibracji 1.

Liczb mistrzowskich nie redukujemy, tak jak w przypadku:

02.03.1970  = 2 + 3 + 1 + 9 +7 = 22  – co daje nam drogę życia w wibracji 22.

Osoba urodzona pod wpływem wibracji mistrzowskiej z założenia jest wyżej na szczeblu ewolucji (patrz: cykl ewolucji karmicznej), ponieważ ma za sobą wiele rozwijających doświadczeń karmicznych. Już na wstępie obdarzona jest świadomością i światłem wewnętrznym, co ułatwia jej pracę nad rozwojem swojej duszy i osiąganie celów życiowych.

Osoby posiadające wibrację mistrzowską w swoim portrecie mają umiejętność odnalezienia się w życiu dzięki respektowaniu praw wszechświata.  Zazwyczaj są na tyle otwarci, że ich intuicja pracuje na najwyższych obrotach (patrz: jak wyostrzyć intuicję) oraz mają dar jasnowidzenia. Często są to osoby oświecone lub na drodze do oświecenia. Chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Urodzeni pod wpływem mistrzowskich wibracji to przywódcy duchowi, posiadający mądrość i siłę, dzięki której osiągają zaszczyty i przywileje w każdej dziedzinie, jakiej zamierzają się poświęcić.

Osoby, które łączą wysokie wibracje mają podobne przeznaczenie: ich zadaniem jest prowadzenie ponadprzeciętnego życia. Często czują, że są pod stałą opieką siły wyższej, przytrafiają im się serie niefortunnych zdarzeń, które w ostatecznym rozrachunku prowadzą do dobrego – zdarzeń, które odgrywają kluczową rolę w ich życiu.

Sprawdź, co oznacza wibracja mistrzowskiej 11
Sprawdź, co oznacza wibracja mistrzowskiej 33

mistrzowska 22

Mistrzowska liczba 22

Mistrzostwo ciała

Numerologiczna 22 służy fizycznemu i umysłowemu mistrzostwu ciała – duża część sportowców jest właśnie spod wibracji liczby 22. To mieszanka energii, aktywności oraz inteligencji. Jak w każdym przypadku, tak samo liczba 22 może być doświadczona dwojako – pozytywnie, co wspiera osiąganie sukcesów lub negatywnie, co nierzadko kończy się serią niefortunnych zdarzeń. Mistrzowie spod wibracji 22 w głębi serca są dobrymi osobami, nawet, jeśli zboczą na złą drogę i będą realizować się w negatywie – ciężko będzie im się odnaleźć na tej ścieżce, zawsze będą mieć wątpliwości. Jeśli zboczy ze swojej ścieżki, może popaść w niezdrowy egoizm, egocentryzm, pracoholizm i materializm. Towarzyszyć temu może poczucie osamotnienia, poczucie przegranej, depresja.

Ludzie o tej mistrzowskiej wibracji są stworzeni po to, aby pracować na rzecz innych – pomagają pokrzywdzonym i potrzebującym. Kreatywność, pracowitość, bystrość, przebojowość – każda przeszkoda to dla nich wyzwanie, a nie problem. Dzięki pozytywnemu podejściu do kłód pod nogami, często odnoszą sukcesy, także pod względem materialnym.

Osoby wibrujące pod 22 są bardzo silne energetycznie. To urodzeni liderzy, przywódcy z powołania, naturalni kierownicy. Mogą zachłysnąć się władzą i zgubić umiar, co negatywnie wpłynie na ich wizerunek.

Zdecydowanie łatwiej jest im zajmować kluczowe stanowiska w świecie finansów, polityki, przemysłu czy sztuki. W każdej dziedzinie mogą się wybić, jeśli tylko pokonają przeszkody/wyzwania na swojej drodze. Nie ma właściwie dziedziny, w której nie byłyby zdolne odnieść sukcesu, ponieważ niczym czołg pokonują przeszkody stojące na ich drodze do pragnień.

W przeciwieństwie do 11 i 33, 22 oraz 44 to pogodzenie takich ambicji jak władza, sława i bogactwo z wielkodusznością i altruizmem. Jedyny taki koktajl wibracji, który umie pogodzić ducha z materią – władza materialna uprawiana w zgodzie z wyższymi celami duchowymi. Liczba 22 (siła i materializm) powstała z połączenia dwóch 11 – liczby ducha i wyższych ideałów. W poprzednich wcieleniach, dusza miała do czynienia z budowaniem nowości: nowych rzeczy, porządków i spraw, nowych idei i myśli.

Tworzenie wielkich planów i list celów to motor napędowy 22. Osoby te posiadają talent, nierzadko geniusz. Charakteryzują się głębokim myśleniem perspektywicznym oraz pracą nad złożonymi, rozbudowanymi projektami prowadzonymi na szeroką skalę. Jeśli możliwie jak najwcześniej odkryją swoją misję w życiu, to lepiej dla świata, bo ich praca zawsze wiążę się z dobrem innych.

Osoby te obdarzone zostały niezwykłą charyzmą i zdolnością do rządzenia. To ludzie sukcesu – najczęściej wspinają się na najwyższe szczeble drabiny społecznej, zdobywają nagrody, wyróżnienia, bogactwo, tworzą nowe społeczności, ruchy, a nawet imperia. Istnieje prawdopodobieństwo, że mistrzowskie 22 zbyt mocno wejdzie w materię – za wszystkie sukcesy powinny być wdzięczne tym, z którymi współpracują oraz pracować z wdzięcznością dla Źródła. Największą pułapką jest ich nieposkromiona ambicja i działanie skierowane na uzyskanie korzyści osobistych – zdarza się im iść po trupach do celu.

22 wibrująca w negatywie to próżność. Jest w stanie nadużywać własnego stanowiska i władzy oraz nie zawaha się przed tym, żeby zniszczyć każdego, kto stanie na jej drodze. Osoby te mogą być podłe, nikczemne i okrutne. Zaplątują się w codzienność i żyją w ciągłym strachu przed porażką. To nie pozwala im się w pełni cieszyć życiem.

Postęp – to hasło przewodnie osób z pod tej wibracji. Robią oni wszystko, aby stworzyć siłą rozpędu postęp społeczny, duchowy czy materialny. Dążą do harmonii, zarówno w świecie zewnętrznym, jak i do swojej własnej równowagi. Zależy im na tym, aby osiągnąć wewnętrzny spokój. Tylko wtedy są zdolne wypełniać swoje karmiczne zobowiązania. Wibracja ta uruchamia nowe sposoby rozumienia świata i poczucie życiowej misji.

Nadine Lu

 

Źródła:
http://wrozenie24.com/numerologia/znaczenie-liczby-22/
solaris-rozwojosobisty.pl/wibracje-mistrzowskie-malgorzata-walicka/
“Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”, Editha Wust, Sabine Schieferle
Zdjęcia: https://unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Jaką wibracją jesteś? Mistrzowska 22

  1. Beata Marta

    Dlugo pytalam sie kim jestem,az przyszedl sprawdzian zostalam sama z 4 corkami i wtedy wyszlo ze mnie to wszystko o czym piszecie.
    Poszlam za glosem intuicji,dzieci wyrosly,jestem z nich dumna i choc dzis mam 58lat nadal pelna jestem marzen i wiary w to ze nadal bede pracowac dla dobra ludzi. Nie mam na mysli nikogo szczegolnego poprostu wiem ze juz za chwile pojawi sie kolejna szansa na to bym moja energie dala potrzebujacym. Za wszystko czego doznalam z calego serca i Duszy jestem wdzieczna ZRODLU. Pozdrawiam wszystkie 22 i wierze ze razem pracujemy dla dobra calego wszechswiata:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram