Jaką wibracją jesteś? Mistrzowska 33

Czy jesteś mistrzowską wibracją? Czy masz do zrobienia coś szczególnego w tym życiu, a jeśli tak to co? I przede wszystkim – jak sprawdzić, czy nosisz w swoim portrecie mistrzowską liczbę?

Mistrzowskie liczby to kolejno: 11, 22, 33 i 44, które w ostatecznym wyniku dają: 2, 4, 6 i 8. Osoba urodzona pod mistrzowską wibracją mniej lub bardziej świadomie wybiera, czy żyje wibrując na częstotliwości mistrzowskiej czy nie – mistrzowska wibracja ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność i nie każdy jest w stanie ją udźwignąć na danym etapie życia.

Najpopularniejszą metodą sprawdzenia czy jest się mistrzowską wibracją, jest sprawdzenie swojej drogi życia. Drogę życia liczymy sumując datę urodzenia, na przykład:

25.11.1990 = 2+5+1+1+1+9+9+0 = 28 = 2+8 = 10 = 1+0= 1 – co daje nam drogę życia w wibracji 1.

Liczb mistrzowskich nie redukujemy, tak jak w przypadku:

26.11.1994  = 2 + 6 + 1 + 1+ 1 + 9 + 9 +4 = 33 – co daje nam drogę życia w wibracji 33.

Osoba urodzona pod wpływem wibracji mistrzowskiej z założenia jest wyżej na szczeblu ewolucji (patrz: cykl ewolucji karmicznej), ponieważ ma za sobą wiele rozwijających doświadczeń karmicznych. Już na wstępie obdarzona jest świadomością i światłem wewnętrznym, co ułatwia jej pracę nad rozwojem swojej duszy i osiąganie celów życiowych.

Osoby posiadające wibrację mistrzowską w swoim portrecie mają umiejętność odnalezienia się w życiu dzięki respektowaniu praw wszechświata. Zazwyczaj są na tyle otwarci, że ich intuicja pracuje na najwyższych obrotach (patrz: jak wyostrzyć intuicję) oraz mają dar jasnowidzenia. Często są to osoby oświecone lub na drodze do oświecenia. Chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Urodzeni pod wpływem mistrzowskich wibracji to przywódcy duchowi, posiadający mądrość i siłę, dzięki której osiągają zaszczyty i przywileje w każdej dziedzinie, jakiej zamierzają się poświęcić.

Osoby, które łączą wysokie wibracje mają podobne przeznaczenie: ich zadaniem jest prowadzenie ponadprzeciętnego życia. Często czują, że są pod stałą opieką siły wyższej, przytrafiają im się serie niefortunnych zdarzeń, które w ostatecznym rozrachunku prowadzą do dobrego – zdarzeń, które odgrywają kluczową rolę w ich życiu.

Sprawdź, co oznacza wibracja mistrzowskiej 11
Sprawdź, co oznacza wibracja mistrzowskiej 22

mistrzowska 33

Mistrzowska Liczba 33

Liczba pokoju

Liczba mistrzowska 33 odnosi się do osób spokojnych, delikatnych i łagodnych. Przyświeca tym, którzy są zrównoważeni i dążą do harmonii zarówno na zewnątrz jak i w środku.  Potrzeba utrzymania balansu sprowadza się do szukania akceptacji i akceptowania innych osób lub okoliczności. Trzydziestki trójki szukają spełnienia na wielu płaszczyznach, ale w każdym przypadku chcą go osiągnąć i utrzymać jedynie pokojowymi metodami. Szlachetność, humanitaryzm, empatia i zrozumienie to coś, czym odznacza się ta mistrzowska wibracja. Mistrzowie niosą pomoc i otaczają opieką innych, dbają o dom, rodzinę i otoczenie.

Wibracja ta opiera się przede wszystkim na mocno rozwiniętej sferze duchowej, którą okazujemy poprzez empatię, współczucie i intuicję. Tak mocno rozwinięta duchowość sprawia, że trzydziestki trójki mają sztywny kręgosłup moralny, ich intencje są zawsze czyste i nie ma w nich ani krzty egoizmu. Możemy przyrównać takie osoby do aniołów, którzy roztaczają swoje opiekuńcze skrzydła nad najbliższymi. Dzięki temu, idealnym zawodem wykonywanym przez mistrzów z tej częstotliwości to prace opiekuńcze, które polegają na wsparciu duchowym, czyli położna, pielęgniarka, psycholog, lekarz. Praca tego typu daje im spełnienie – poczucie bycia potrzebnym jest u nich bardzo wysoko punktowane.  Trzydziestki trójki mają też szansę stać się charyzmatycznymi mówcami, pisarzami oraz poetami, dzięki czemu zaspokajają potrzebę przekazywania mądrości i duchowego światła.

To łagodność, harmonia, wyciszenie, zrównoważenie, uziemianie złych emocji oraz zamienianie niekomfortowych uczuć na te pozytywne. Z tego też względu, dokoła mistrzowskich 33 zawsze pojawiają się osoby nieszczęśliwe, smutne, załamane i pozbawione nadziei, aby mistrz pomógł im odzyskać spokój ducha i osiągnąć harmonię. Trzydziestki trójki panują nad emocjami, są delikatne, łagodne, życzliwe i przyjacielskie, są szczere i uczciwe, zawsze mówią prawdę.

Osoby dobre, skromne i pracowite, cieszące się uznaniem. W negatywie grozi im przerost formy nad treścią – kiedy zachłysnął się podziwem innych i nakarmią swoją próżność. 33 wibrujące w negatywie szukają poklasku i uznania oraz prowadzą życie na pokaz, aby przysporzyć sobie jeszcze więcej słów podziwu.  Osoby z taką wibracją powinny strzec się nieszczerych komplementów – pragną pochwał, dlatego ciężko im rozróżnić te, które opierają się na manipulacji.

Liczba 33 jest odzwierciedleniem ideału miłości uniwersalnej. Oznacza ona oddanie, poświęcenie, współodczuwanie, służenie ideałom. Wszystkie mistrzowskie liczby są symbolem wewnętrznego światła i są odzwierciedleniem najpiękniejszych, uszlachetnionych cech liczb podstawowych. W przypadku liczby 33 mamy do czynienia z połączeniem osobowości i umysłu jednostki. Ta wyjątkowo subtelna harmonia jest haczykiem na ludzi zagubionych. Przyciągają do siebie tych, którzy potrzebują pomocy oraz tych, którzy również są spod wibracji doskonałych, aby wspólnie kierować się w stronę mistrzostwa.

Mistrzowie spod 33 mają wyostrzoną intuicję i rozwinięte zdolności twórcze. Są wrażliwymi estetami, co sprawia, że ich dzieła są wyjątkowe i nieprzeciętnie piękne. Wyrażają siebie i swoje emocje malując, rzeźbiąc, pisząc lub w jakikolwiek inny sposób, w którym można się zatracić.

Istotna dla nich jest rodzina i jej dobro przedkładają ponad swoje własne potrzeby. Kochają mocno i na swój sposób, często uszczęśliwiając innych na siłę. Ciężko im wyważyć uczucia, bo okazują je całym sobą.

Wszystko co robią w życiu, jest podporządkowane nakazom i zakazom z kategorii etyczno-moralnych. Wymagają od innych wiele, ale najwięcej od siebie samych.

Nadine Lu

 

Źródła:
www.wrozenie24.com/numerologia/znaczenie-liczby-33/
http://olaris-rozwojosobisty.pl/wibracje-mistrzowskie-malgorzata-walicka/
“Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”, Editha Wust, Sabine Schieferle
Zdjecia: https://unsplash.com/

 

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram