Jaką wibracją jesteś? Mistrzowska 44

Czy jesteś mistrzowską wibracją? Czy masz do zrobienia coś szczególnego w tym życiu, a jeśli tak to co? I przede wszystkim – jak sprawdzić, czy nosisz w swoim portrecie mistrzowską liczbę?

Mistrzowskie liczby to kolejno: 11, 22, 33 i 44, które w ostatecznym wyniku dają: 2, 4, 6 i 8. Osoba urodzona pod mistrzowską wibracją mniej lub bardziej świadomie wybiera, czy żyje wibrując na częstotliwości mistrzowskiej czy nie – mistrzowska wibracja ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność i nie każdy jest w stanie ją udźwignąć na danym etapie życia.

Najpopularniejszą metodą sprawdzenia czy jest się mistrzowską wibracją, jest sprawdzenie swojej drogi życia. Drogę życia liczymy sumując datę urodzenia, na przykład:

25.11.1990 = 2+5+1+1+1+9+9+0 = 28 = 2+8 = 10 = 1+0= 1 – co daje nam drogę życia w wibracji 1.

Liczb mistrzowskich nie redukujemy, tak jak w przypadku:

18.07.1999 = 1+8+7+1+9+9+9 = 44 – co daje nam drogę życia w wibracji 44.

Osoba urodzona pod wpływem wibracji mistrzowskiej z założenia jest wyżej na szczeblu ewolucji (patrz: cykl ewolucji karmicznej), ponieważ ma za sobą wiele rozwijających doświadczeń karmicznych. Już na wstępie obdarzona jest świadomością i światłem wewnętrznym, co ułatwia jej pracę nad rozwojem swojej duszy i osiąganie celów życiowych.

Osoby posiadające wibrację mistrzowską w swoim portrecie mają umiejętność odnalezienia się w życiu dzięki respektowaniu praw wszechświata. Zazwyczaj są na tyle otwarci, że ich intuicja pracuje na najwyższych obrotach (patrz: jak wyostrzyć intuicję) oraz mają dar jasnowidzenia. Często są to osoby oświecone lub na drodze do oświecenia. Chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Urodzeni pod wpływem mistrzowskich wibracji to przywódcy duchowi, posiadający mądrość i siłę, dzięki której osiągają zaszczyty i przywileje w każdej dziedzinie, jakiej zamierzają się poświęcić.

Osoby, które łączą wysokie wibracje mają podobne przeznaczenie: ich zadaniem jest prowadzenie ponadprzeciętnego życia. Często czują, że są pod stałą opieką siły wyższej, przytrafiają im się serie niefortunnych zdarzeń, które w ostatecznym rozrachunku prowadzą do dobrego – zdarzeń, które odgrywają kluczową rolę w ich życiu.

Sprawdź, co oznacza wibracja mistrzowskiej 11
Sprawdź, co oznacza wibracja mistrzowskiej 22
Sprawdź, co oznacza wibracja mistrzowskiej 33
mistrzowska 44

Mistrzowska Liczba 44

Siła i kontrola

Liczba 44 to najrzadziej spotykana liczba mistrzowska występująca w drodze życia. Związana jest z ogromem pracy, zarówno fizycznej, jak i psychicznej, wymaga niesamowitej odwagi i pomysłowości. Mistrzostwo to, odpowiada za siłę i kontrolę nad własnym życiem.

Osoby urodzone pod liczbą 44 to ludzie sukcesu, obdarzeni wyjątkowym intelektem, często milionerzy, urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą i charyzmatyczni „fuksiarze”. Nosząc wibrację 44 jest się skazanym na sukces – jaką więc misję ma przed sobą osoba z drogi życia 44?

Jeśli chodzi o poziom materialny, czterdziestki czwórki same dochodzą do swojego bogactwa i przychodzi im to nadzwyczaj szybko i łatwo. To wszystko dzięki wyobraźni, szerokiemu, perspektywicznemu myśleniu, wytrwałości, oraz profesjonalnemu i poważnego podejściu do każdego przedsięwzięcia. Dzięki temu, oraz dzięki wrodzonej pracowitości, osoby na tym poziomie wibracyjnym realizują nawet te z pozoru niemożliwe zadania.

Przeznaczeniem osób spod 44 są wielkie czyny, odkrycia i innowacje. Same w sobie są aktywne i ruchliwe, nie lubią rutyny, uciekają od stagnacji i idą przez życie jak burza, urzeczywistniając coraz to bardziej szalone pomysły. Dla nich niepowodzenia to zdobyte doświadczenie – nie przejmują się porażkami tylko zastanawiają się w jaki inny sposób mogą ugryźć problem. To pozwala im na sprawne wyjście z każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji.

Zwykle zajmują wysokie stanowiska i pracują w prestiżowych zawodach. Wibracja ta cieszy się poważaniem, dlatego też wspinanie się po szczeblach kariery jest dla osób spod 44 czymś zupełnie naturalnym. Mistrzowie są odbierani przez środowisko jako osoby wyjątkowe, nad wyraz inteligentne i ciekawe – a to wszystko dzięki dyscyplinie, którą się kierują, oraz wytrwałości.

Są to osoby uczciwe, ostrożne, zorganizowane i uporządkowane – dbają o swoją przestrzeń, bo wiedzą jak odbija się ona na ich życiu. Wierzą w efektywną pracę, sprawiedliwość i karmę. Kierują się intuicją i sercem, dzięki czemu podejmują dobre i słuszne decyzje.

Pracowitość podparta jest wyjątkową energią. To ona sprawia, że mistrzowskie 44 zawsze ma zapał i chęci do działania, a plany i cele realizują się niemal przy okazji. Tak jak w przypadku pozostałych liczb mistrzowskich, 44 również kieruje się zasadami moralnymi, ma serce dla tych, którzy nie mieli tyle szczęścia co ona, oraz ma potrzebę opiekowania się słabszymi i bezbronnymi.

Liczba 44 znajdująca się na głębszych poziomach portretu numerologicznego pozwala właścicielowi portretu oddawać swoje talenty, pasje i zdolności do budowania lepszego świata. Mistrzowie tej wibracji czują się w obowiązku naprawiać świat, stąd działalność społeczna i szeroko pojęta działalność charytatywna.

44 poświęca wiele w imię miłości. Można na nich polegać, są uczciwe i oddane. Mimo tego, partner mistrzowskiej 44 będzie rywalizować nie tylko z adoratorami, ale również pracą oraz misją swojej drugiej połowy.

Ta wibracja ma również swoje odbicie w negatywie – niewykorzystany potencjał lub wykorzystany w negatywny sposób, może przyczynić się do stworzenia materialisty i snoba, który żyje na pokaz. Wspaniałomyślność i poszanowanie zamieniają się w upokarzanie wszystkich, którzy są niżej w hierarchii. Idzie za tym możliwość wykorzystywania słabszych i naiwnych, aroganckie traktowanie innych, zbytnia pewność siebie, która niekoniecznie pokrywa się z obrazem rzeczywistym.

Noszenie w sobie liczby mistrzowskiej to wielka odpowiedzialność – trzeba stanąć na wysokości zadania i odpowiedzieć na wołanie duszy. Droga wybrana przez duszę nie jest łatwa, wymaga wiele pracy i samozaparcia. Jednak satysfakcja, jaką mieć będzie mistrz 44, jest tego warta.

Nadine Lu

 

Źródło:
wrozenie24.com/numerologia/znaczenie-liczby-44/
solaris-rozwojosobisty.pl/wibracje-mistrzowskie-malgorzata-walicka/
“Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”, Editha Wust, Sabine Schieferle
Zdjecia: https://unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Jaką wibracją jesteś? Mistrzowska 44

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram