Droga Życia – wibracja liczby 1

wibracja liczby 1

Każdy z nas urodził się pod konkretną wibracją Drogi Życia. Obliczamy ją dodając wszystkie liczby w dacie urodzenia (dzień, miesiąc, rok). To ona wskazuje na nasze przeznaczenie. Pokazuje to, kim jesteśmy w chwili urodzenia i jakie posiadamy wrodzone cechy, a także z czym nam się przyjdzie zmierzyć oraz co przepracować. Liczba ta będzie towarzyszyła nam przez całe życie – warto ją znać i wiedzieć co symbolizuje. Opisuje nas na podobnym poziomie co znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy – jest bazą na której opieramy się przy interpretacji numerologicznej. Wibracja liczby 1.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia.

Na przykład: 19.02.1978 = 1 + 9+ 0 + 2 + 1 + 9+ 7 + 8 = 37 = 3 + 7 = 10 = 1+ 0 = 1

Wynikiem jest liczba 1, na którą ma wpływ wibracja podliczby 10 i 37. Dziś skupmy się na liczbie głównej, Wibracji 1.

DROGA ŻYCIA 1

Przyczyna wszystkiego – liczba Stworzenia i źródło wszelkiej energii.

wibracja liczby 1Jedynka – pionier, osoba niezależna, która zwykle obdarzona jest dobrym zdrowiem, siłą fizyczną, witalnością i chęcią życia. Twardo stąpa po ziemi, zgodnie z własnym powołaniem. Wibracja ta ułatwia osiąganie sukcesów materialnych i wspomaga awansowanie na ścieżce kariery zawodowej. Wibracja 1 to głód władzy i misja przewodzenia innym. Często łączy się z egoizmem i tak zwanym – dotarciem po trupach do celu. Jedynki rzucają się w oczy – bywają krzykliwe i widoczne już z daleka.

Liczba 1 męczy się rutyną, wybiera aktywność i przygodę. Realizuje wiele śmiałych pomysłów i jest drogowskazem dla innych. Ma predyspozycje do bycia liderem. Całe życie Jedynki polega na nauce bycia sobą i na odkrywaniu drogi swojej duszy. Osoba z Drogą życia 1 ma tendencje do tworzenia obrazu siebie jako osoby innej, lepszej i tym samym nierozumianej przez otoczenie – często właśnie z tego powodu odczuwa szeroko pojętą samotność.

Jedynka zyskuje szacunek i podziw dzięki pomysłom, silnej woli i skuteczności działań. Jest w stanie podjąć wysiłek w kierunku samorealizacji, jeśli tylko poczuje taką potrzebę. Jedynki często są przywódcami duchowymi i nauczycielami z powołania. Zawsze stoją za prawdą. Przyjmują postawę duchowo-materialistyczną. Są praktycznymi idealistami, uprzejmymi, grzecznymi, popularnymi i uczynnymi. Mają siłę, magnetyzm i są postrzegani jako jednostki atrakcyjne.

Droga, którą kroczy Jedynka jest usłana możliwościami, ale jest także pełna pułapek. Osoby niecierpliwe i działające na hiphip-hura mogą często odczuć niesprawiedliwość życia. Dlatego dla Jedynek wskazana jest nauka dysponowania własnymi zasobami oraz współpraca z innymi, zamiast narzucania swojej woli – wtedy świat stoi otworem.

Zazwyczaj żyją na krawędzi, a otoczenie, serie niefortunnych wydarzeń i niesłabnąca nadzieja i wiara w sukces sprawiają, że zawsze lądują na cztery łapy, zgodnie ze swoimi założeniami.

Łatwo przyciągają pieniądze i równie łatwo je wydają. Jedynki przypominają swoim sposobem życia króla – dbają o wysoką jakość życia i swoje otoczenie.

Jedynka jest odważna, ekstrawertywna i pełna entuzjazmu. Jest dumna z siebie i z własnych sukcesów. Jest świadoma faktu, że wyrasta ponad przeciętność i wyróżnia się spośród otoczenia. Ma silny charakter i wiarę w siebie. Charakteryzuje się szlachetnością i uczciwością. Ma przy tym doskonałe poczucie humoru.

W negatywie Jedynka może być zarozumiała. Może jej sprawiać radość manipulowanie innymi i bazowanie na strachu otoczenia. Towarzyszy temu niskie poczucie własnej wartości. Negatywny wpływ tej wibracji oznacza brak zdecydowania w działaniu, lenistwo lub nadmierną uległość wobec otoczenia. Negatywna wibracja ujawnia się również w cechach, takich jak: nietolerancja, egoizm, cynizm, agresywność, chęć dominacji. Jedynka nie potrafi przyznawać się do własnych błędów, a także pragnie wolności, przez co ma trudności z dostosowaniem się do norm społecznych.

POWOŁANIE: Odkrywanie własnej indywidualności, rozpracowywanie własnej emocjonalności, nauka przyjmowania krytyki.

Cechy szczególne:

  • Niezależny rozwój.
  • Swoboda działania.
  • Wolność.
  • Umiejętność kreowania.
  • Umiejętność bycia liderem.
  • Nowatorstwo.
  • Łatwość adaptacji.
  • Dominacja.
  • Izolacja w sferze uczuciowej.

Opis pozostałych liczb znajdziesz tutaj: akademiaducha.pl/kategoria/artykuly/numerologia

Nadine Lu

 

Źródło:
http://www.mistycznabrama.net/numerologia/43-droga-ycia-1.html
http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/wibracja-drogi-zycia-izis/
http://visuddha.blog.onet.pl/2008/07/30/liczba-drogi-zycia-1-4/
Editha Wust, Sabine Schieferle, “Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”
Zdjęcia: unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram