Droga Życia – wibracja liczby 2

Każdy z nas urodził się pod konkretną wibracją Drogi Życia. Obliczamy ją dodając wszystkie liczby w dacie urodzenia (dzień, miesiąc, rok). To ona wskazuje na nasze przeznaczenie. Pokazuje to, kim jesteśmy w chwili urodzenia i jakie posiadamy wrodzone cechy, a także z czym nam się przyjdzie zmierzyć oraz co przepracować. Liczba ta będzie towarzyszyła nam przez całe życia – warto ją znać i wiedzieć co symbolizuje. Opisuje nas na podobnym poziomie co znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy – jest bazą na której opieramy się przy interpretacji numerologicznej. Dziś wibracja liczby 2

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia.

Na przykład: 13.04.1983 = 1+ 3 + 0 + 4 + 1 + 9 + 8 +3 = 29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2

Wynikiem jest liczba 2, na którą ma wpływ wibracja podliczby 11 i 29. Liczba 11 jest liczbą mistrzowską, która ma specjalne zadanie – możesz przeczytać więcej tutaj. Nie każda Wibracja 2 z liczby 11 wibruje na mistrzowskich częstotliwościach. Warto zapoznać się z opisem zarówno mistrzowskiej 11 jak i 2.

Dziś skupmy się na liczbie głównej, Wibracji 2.

DROGA ŻYCIA 2

Współpraca, opieka, partnerstwo.

wibracja liczby 2Liczba 2 to symbol łączenia się i uzupełniania przeciwieństw, w tym relacji międzyludzkich – w związkach między kobietą i mężczyzną. Szczególnie na tej płaszczyźnie pokazuje się wzajemne branie i dawanie.

Wibracja numer 2 oznacza zdolność do współpracy. Dwójki to osoby ciepłe, wrażliwe i łagodne. Klasyczna dwójka nie lubi się wyróżniać – zdecydowanie bardziej woli dogadywanie się niż rywalizację. Realizuje się w pracy zespołowej. Potrafi pracować w grupie i podtrzymywać ducha zespołu, a  także koncentrować wysiłki w imię wspólnego celu. 2 to przyjaźń, skromność i życzliwość. Osoby spod tej wibracji są lojalne i potrafią słuchać. Potrafią też pomagać innym i służą radą. Mimo, że dwójka dobrze sobie radzi z samotnością, to jej powołaniem jest partnerstwo – ma potrzebę kochania i bycia kochaną.

Dwójki dbają o harmonię i spokój. Żyją w świecie wewnętrznym, mają swój własny świat i pielęgnują swoją wyobraźnię. Często przejawiają talent literacki.

Dwójka zrealizuje się jako psycholog. Odnosi sukcesy i spełnia się w zawodach związanych z medycyną i nauczaniem, a także w pomocy charytatywnej. Dwójki mają wewnętrzną potrzebę służenia innym, co przekłada się na bezbłędne wykonywanie poleceń lidera.

Wibracja 2 przyświeca osobom obdarzonym talentami. Ze wszystkich liczb to Dwójki są najbardziej taktowne, usłużne i miłe. Osoby te potrafią docenić wszystko to, co jest subtelne, delikatne, piękne duchowe i intelektualne. Nie godzą się na łamanie zasad moralnych i niesprawiedliwość. Najczęściej Dwójki to osoby wykształcone, interesujące się sztuką i rozwijające intelekt. Posiadają umysł analityczny: zanim podejmą jakąś decyzję, zbierają informacje na dany temat, a potem działają umiejętnie, niczym dyplomata. Są ostrożne w podejmowaniu decyzji, często szukają oparcia i aprobaty otoczenia. Nie angażują się na 100% w nic, dopóki nie upewnią się, że stoją na bezpiecznym gruncie.

Umiarkowanie i mądrość, a także rozwaga i rozsądek, które wykazują w krytycznych momentach, gwarantują tej liczbie szacunek i wszechobecny podziw.

Droga Życia 2 jest charakterystyczna dla wartościowych osób, które mimo tego, co sobą reprezentują, mają zaniżone poczucie własnej wartości. Duży wpływ ma na to perfekcjonizm, którego dwójki sobie nie odpuszczają. Emocjonalność dwójek wymaga pracy nad wewnętrzną równowagą, aby nie wybuchać bez powodu. W tym celu warto pracować nad wyciszeniem i oczyszczaniem emocjonalnym.

W negatywnie Dwójki mogą charakteryzować się nieumiejętnością dokonywania wyborów, pasywnością życiową i lenistwem. W tej odsłonie wibracji są zakompleksione i sentymentalne. Dodatkowo pokazują nadmierną uległość, podejrzliwość oraz mogą przejmować się sprawami, które nie mają większego znaczenia, ale sprawiają, że otoczenie może ich oceniać. Osoby te mogą pokazywać patologiczną wręcz chęć podobania się, co może skutkować posuwaniem się w kierunku kłamstwa tylko po to, aby nie zrazić się opinii publicznej.

Wibracja 2 doskonale sprawdza się w negocjacjach – zdecydowanie przemawia do nich fakt, że podczas negocjacji można uniknąć walki. Dwójki kierują się w życiu głosem serca i emocjami.

POWOŁANIE: Nauka współpracy, nawiązywanie konstruktywnego dialogu, osiągnięcie równowagi życiowej.

Cechy szczególne:

  • Życzliwość, wrażliwość i cierpliwość.
  • Satysfakcjonujące relacje z innymi – miłość i przyjaźń.
  • Wszechstronny rozwój.
  • Niepewność, dwoistość, duża nerwowość.
  • Strach przed krytyką.

Opis pozostałych liczba znajdziesz tutaj: akademiaducha.pl/kategoria/artykuly/numerologia

Nadine Lu

 

Źródła:
http://www.mistycznabrama.net/numerologia/44-droga-ycia-2.html
http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/wibracja-drogi-zycia-izis/
http://visuddha.blog.onet.pl/2008/07/30/liczba-drogi-zycia-1-4/
Editha Wust, Sabine Schieferle, “Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”
Zdjęcia: unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram