Droga Życia – wibracja liczby 3

Każdy z nas urodził się pod konkretną wibracją Drogi Życia. Obliczamy ją dodając wszystkie liczby w dacie urodzenia (dzień, miesiąc, rok). To ona wskazuje na nasze przeznaczenie. Pokazuje to, kim jesteśmy w chwili urodzenia i jakie posiadamy wrodzone cechy, a także z czym nam się przyjdzie zmierzyć oraz co przepracować. Liczba ta będzie towarzyszyła nam przez całe życia – warto ją znać i wiedzieć co symbolizuje. Opisuje nas na podobnym poziomie co znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy – jest bazą na której opieramy się przy interpretacji numerologicznej. Dzisiaj liczba 3.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia.

Na przykład: 03.07.1991= 0 + 3+ 0+ 7 + 1 + 9+ 9 + 1 = 30 = 3+0 = 3

Wynikiem jest liczba 3, na którą ma wpływ wibracja podliczby 30. Dziś skupmy się na liczbie głównej, Wibracji 3.

DROGA ŻYCIA – 3

Artysta, twórca, zdobywca, inspirator.

liczba 3Liczba 3 mówi o łączeniu i uzupełnianiu się przeciwieństw.

Trójki uczą się na błędach i przeciwnościach losu. Intuicyjnie wiedzą, że czasem trzeba przejść przez coś nieprzyjemnego, złego i niepożądanego, aby dojść do czegoś dobrego – celu, który sobie obrały.

Wibracja ta sprzyja twórczości i życiu towarzyskiemu. Urodzone gwiazdy – skupiają na sobie uwagę innych. Ich artystyczna natura sprawia, że tańczą, śpiewają, malują i wyrażają się z powodzeniem w każdy inny artystyczny sposób. Trójka jest typowym ekstrawertykiem, nie akceptuje rutyny i stagnacji. Czar i urok Trójek sprawiają, że  w naturalny sposób potrafią manipulować innymi – wiele im się wybacza. Przy czym zdarza im się tracić sporo energii w angażowanie się w nieistotne sprawy, które na pierwszy rzut oka są dla nich sprawą życia i śmierci.

Trójki są artystami – obdarzone licznymi talentami i zainteresowania. Bazują na kreatywności. Posiadają chłonny i błyskotliwy umysł. Wyrażają się w oryginalny i niepowtarzalny sposób. Oddają się całościowo sztuce – przepadają we wszystkim, w czym mogą pokazać siebie. Tańczą całym sobą, malują duszą, a nie pędzlem, grają na instrumentach porywając publiczność.

Osoby spod tej wibracji wybierają lekkie, łatwe i beztroskie życie, zdarza się im też ciągnąć kilka srok za ogon. Mają łatwość w osiąganiu celów, a sprzyjające warunki mogą skłaniać do lenistwa. Mogą żyć w iluzji którą tworzą w swojej głowie.

Wibracja Trójki to magnetyzm i intuicja. Cieszą je pochlebstwa i komplementy. Wibracja ta opiera się na wdzięku i magii – osoby wibrujące w ten sposób są czarujące. Te wszystkie cechy składają się na to, że nie mogą opędzić się od ludzi. Łatwo nawiązują kontakty, są powszechnie lubiane i podziwiane. Lubią błyszczeć i olśniewać.

Trójka jest niezwykle elokwentna, co czasami – niestety – przybiera formę gadulstwa. Zalewa rozmówców morzem słów, zupełnie nie licząc się z innymi, i zdarza się dość często, że nie mają nic ważnego do powiedzenia.

W relacjach damsko-męskich, wibracja 3 jest bardzo romantyczna. Jest lojalnym partnerem, a przy tym  miłością i szacunkiem darzy swoich byłych partnerów. W jej świecie, historie miłosne nigdy nie są zamykane do końca. W kontaktach międzyludzkich Trójki odgrywają różne role – w relacjach czują się jak na scenie.

Trójka może sprawdzić się jako sprzedawca. Oprócz tego może być świetnym konferansjerem, projektantem, muzykiem, śpiewakiem, modelem, aktorem, komikiem i artystą na różnych scenach. Trójki chcą aby świat wyglądał lepiej, dlatego mogą spełnić się również jako kosmetolog, angażując się we fryzjerstwo czy modę.

Trójki wyróżniają się z tłumu dzięki poczuciu humoru. Pozytywnie wibrująca Trójka jest mądra, sprytna, zabawna i bywa duszą towarzystwa. Powinna jednak uważać na to, jakimi ludźmi się otacza i skracać niezrównoważone znajomości. Charakteryzuje się uśmiechem, przyjemnym tonem głosu i intrygującym spojrzeniem. Negatywnie wibrujące Trójki mogą skupiać się na plotkach i mogą mieć problem z dochowaniem tajemnicy. Składa obietnice bez pokrycia, szasta pieniędzmi, plotkuje, a nawet kłamie. Wszystko to po  to, aby przez chwilę zrobić wrażenie na otoczeniu i spodobać się ludziom. Zdarza się, że są przechwalający się na lewo i prawo pozerami.

POWOŁANIE: Znalezienie sposobu na wyrażanie siebie, ekspresja i komunikacja, nabywanie zdolności adaptacyjnych.

Cechy szczególne:

  • Komunikatywność, otwartość.
  • Kreatywność i wyobraźnia.
  • Spełnianie w kilku dziedzinach.
  • Zamiłowanie do sztuki.
  • Estetyka.
  • Rozkojarzenie, roztrzepanie.
  • Próżność.

Opis pozostałych licz znajdziesz w dziale z artykułami o numerologii: akademiaducha.pl/kategoria/artykuly/numerologia

Nadine Lu

 

Źródło:
http://www.mistycznabrama.net/numerologia/45-droga-ycia-3.html
http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/wibracja-drogi-zycia-izis/
http://visuddha.blog.onet.pl/2008/07/30/liczba-drogi-zycia-1-4/
Editha Wust, Sabine Schieferle, “Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”
Zdjęcia: unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram