Droga Życia – wibracja liczby 5

droga życia

Droga życia – Każdy z nas urodził się pod konkretną wibracją tejże drogi. Obliczamy ją dodając wszystkie liczby w dacie urodzenia (dzień, miesiąc, rok). To ona wskazuje na nasze przeznaczenie. Pokazuje to, kim jesteśmy w chwili urodzenia i jakie posiadamy wrodzone cechy, a także z czym nam się przyjdzie zmierzyć oraz co przepracować. Liczba ta będzie towarzyszyła nam przez całe życia – warto ją znać i wiedzieć co symbolizuje. Opisuje nas na podobnym poziomie co znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy – jest bazą na której opieramy się przy interpretacji numerologicznej.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia.

Na przykład: 27.12.1982 = 2 + 7 + 1 + 2 +1 + 9 + 8 +2 = 32 = 3+ 2= 5

Wynikiem jest liczba 5, na którą ma wpływ wibracja podliczby 32. Dziś skupmy się na liczbie głównej, Wibracji 1.

DROGA ŻYCIA 5

Wędrowiec – doświadczenia, zmiany, wolność.

droga życiaPięć to liczba środka, punkt zwrotny. W systemie dziewięciu liczb znajduje się w centralnym punkcie, tuż przed nią mamy pierwsze cztery, a za nią, cztery kolejne. Z punktu widzenia numerologii, pięć to moment akceptacji siebie (1) w drodze do innych (9).

Osoby o tej wibracji obdarzone są nieprzeciętną inteligencją, zdolnościami twórczymi, bogatą wyobraźnią oraz przenikliwym umysłem. Dodatkowo są też aktywne, żywe, zmienne i najbardziej chaotyczne ze wszystkich liczb.

Idzie za tym oryginalność, niecierpliwość i impulsywność w działaniu i myśleniu.  Są w pełnej gotowości, aby doświadczać i poznawać to, co nieznane i niezwykle. Pociąga je wszystko, co kojarzy się z wolnością i zmianą. Żyją teraźniejszością i patrzą w przyszłość. Piątki mają niezwykłą zdolność przyswajania nowych informacji. Jednocześnie są rozproszone a ich uwaga skierowana jest jednocześnie na kilka spraw, skąd bierze się syndrom słomianego zapału.

Piątki są bezpośrednie i spontaniczne. Nie można im przy tym odmówić romantyzmu. Sprawiają wrażenie pewnych siebie, co często jest maską – bo w środku kryją nieśmiałą i niepewną siebie osobę. Mimo tego są pełne entuzjazmu, kochają życie i podążają za przygodami. Jeśli ktoś biegnie z rozpostartymi rękami i krzyczy, że jest panem świata, to właśnie wibracja numer 5 – szare, nudne życie jest dla nich wegetacją, a piątki potrzebują wyzwań. Często są to niepoprawni ryzykanci, którzy nie traktują życia poważnie.

Piątki są często pobudzone i nadwrażliwe. Kierują się instynktownymi reakcjami, które nie sposób przewidzieć. Płynnie przechodzą od wyżyn szczęścia na najgłębsze depresje, mimo tego, że nie istnieje ku temu żaden racjonalny powód. Wszystkie emocje i uczucia odczuwają intensywnie, dzięki czemu rozpoznają wszystkie odcienie życia, co często umyka innym, bardziej stabilnym wibracjom.

Piątki posiadają duszę wędrowca i silne poczucie niezależności. Nie istnieją łańcuchy, którymi można ograniczyć wolność osób o tej wibracji. Żyją podróżami, zwiedzaniem odległych i nieznanych miejsc. Wraz z miejscem, lubią też zmieniać swoje plany, światopogląd, a nawet często i drogę życiową. Dzieje się tak dlatego, że mają ogromną wyobraźnię i są podatni na bodźce z zewnątrz. Wykorzystują sytuacje, w myśl zasady, że życie podsuwa im nowe szanse pod nos.

Piątki mają szlachetny charakter i nie potrafią trzymać w sobie żalu. Są wrażliwe na piękno, sprawy intelektualne i sztukę. Pragną rozwijać się duchowo, pragną wielkich rzeczy, ale nie potrafią poświęcić się niczemu całkowicie. Wchodzą we wszystko to, co stanie na ich drodze, ale nie angażują się emocjonalnie ani w sytuacje ani w relacje.  Są raczej zimne i obojętne – cenią sobie zdolność racjonalnego myślenia.

Zwykle przyjazne ludziom, miłe, sympatyczne, bez problemu adoptują się do zmian otoczenia. Z łatwością znajdują się w centrum zainteresowania. Jeśli mają poczucie samorealizacji, są szczęśliwe.

Osoby urodzone pod wpływem tej wibracji wiodą życie pełne przygód, ciekawych historii i wariactw.  Jest ono zdecydowanie ciekawsze niż życie przedstawicieli pozostałych wibracji.

W negatywie: jeśli piątki nie wykorzystają w pozytywny sposób swojej energii  mogą stać się pasywne i wiecznie niezadowolone. Ich brak samospełnienia może prowadzić do agresji. Natura piątek nie znosi rutyny i ucieka od monotonii. Brak bodźców lub przeciążenie pracą i obowiązkami sprawia, że jest nieszczęśliwa. Jeśli nie będzie panować nad impulsami, wtedy nie będzie miała możliwości wykorzystania swoich licznych zalet i będzie miała poczucie porażki.

Piątkom zaleca się, aby opanowały swą wrodzoną niecierpliwość i niespokojność. Powinny poświęcać swoją energię i zdolności w kierunku pracy w wybranej dziedzinie. Zajęcia, w których 5 będzie spełniona to te, które pozwalają na zmiany, ruch, bazowanie na wyobraźni i inicjatywie. Monotonne 8 godzin w biurze zdecydowanie nie jest dla nich. Osoby o tej wibracji nie czują mocnego połączenia z pieniądzem – doceniają jego wartości, ale nie jest on ich życiowym celem.

Najszczęśliwszy związek wibracja numer 5 stworzy z inną Piątką która ma równie awanturniczy i gwałtowny charakter. Piątki zdecydowanie bardziej cenią sobie miłość, radość i rozrywki niż zacisze domowego ogniska. Związek ten będzie burzliwy, szalony, a przy tym szczęśliwy. Szczęście mogą znaleźć również z Trójką, gdyż obie te Liczby są do siebie podobne pod względem entuzjazmu i intensywności życia.

POWOŁANIE: nauczenie się korzystania ze swojej wolności bez ranienia innych, akceptacja zmian, które daje życie bez inicjowania kolejnych.

Cechy szczególne:

  • przygoda
  • wolność
  • siła życia
  • zmiany
  • poznanie
  • odkrywanie
  • niezależność
  • miłość
  • seks

Droga życia – opis znaczenia pozostałych liczb znajdziesz w dziale numerologii: kliknij tutaj.

Nadine Lu

 

Źródło:
http://www.mistycznabrama.net/numerologia/47-droga-ycia-5.html
olaris-rozwojosobisty.pl/wibracja-drogi-zycia-izis/
https://kartylosu.pl/viewtopic.php?t=223
Editha Wust, Sabine Schieferle, “Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”
Zdjęcia: unsplash.com

 

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram