Droga Życia – wibracja liczby 6

wibracja liczby 6

Wibracja liczby 6. Każdy z nas urodził się pod konkretną wibracją Drogi Życia. Obliczamy ją dodając wszystkie liczby w dacie urodzenia (dzień, miesiąc, rok). To ona wskazuje na nasze przeznaczenie. Pokazuje to, kim jesteśmy w chwili urodzenia i jakie posiadamy wrodzone cechy, a także z czym nam się przyjdzie zmierzyć oraz co przepracować. Liczba ta będzie towarzyszyła nam przez całe życia – warto ją znać i wiedzieć co symbolizuje. Opisuje nas na podobnym poziomie co znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy – jest bazą na której opieramy się przy interpretacji numerologicznej.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia.

Na przykład: 16.06.1991 = 1+ 6+ 0+ 6+ 1 + 9 + 9 +1 = 33 = 3 + 3 = 6

Wynikiem jest liczba 6, na którą ma wpływ wibracja podliczby 33. Liczba 33 jest liczbą mistrzowską, która ma specjalne zadanie – możesz przeczytać więcej tutaj. Nie każda Wibracja 6 z liczby 33 wibruje na mistrzowskich częstotliwościach. Warto zapoznać się z opisem zarówno mistrzowskiej 33 jak i 6.

Dziś skupmy się na liczbie głównej, Wibracji 6.

DROGA ŻYCIA: Wibracja liczby 6

NAUCZYCIEL – miłość, sztuka, rodzina, harmonia.

wibracja liczby 6Sześć to heksagram – symetria i harmonia, dwa połączone trójkąty. Miłość, sztuka, harmonia i perfekcja. 6 to liczba, która wyraża się w dwóch elementach: powietrzu i ziemi.

Osoby urodzone z drogi życia pod liczbą 6 odznaczają się humanitaryzmem i opanowaniem. Są godne zaufania, szlachetne i łagodne. Pragną dobra innych i szczególną uwagę zwracają na to, aby dobrze wiodło się przyjaciołom i rodzinie. Dla dobra bliskich rezygnują z własnych dążeń i zainteresowań. Z tego powodu, w momencie gdy czują, że poczucie bezpieczeństwa jest zagrożone, stają się osobami zdolnymi do czynów, które na powrót przyniosą spokój i harmonię. Nie warto z nimi zadzierać, bo sieją lęk i grozę wśród wrogów.

6 łatwo polubić – jeśli nie zajdzie się im za skórę, są łagodne, zrównoważone, delikatne i przyjazne. Jeśli zdecydują się zaufać to ufają na 100%. Szóstki uwielbiają otaczać się ludźmi – organizują spotkania w gronie przyjaciół i często robią przyjęcia i posiadówki, aby pielęgnować relacje z najbliższymi.

Osoby o wibracji 6 mają silną potrzebę piękna i harmonii, co przekłada się na tworzenie wygodnego i estetycznego życia. Dążą do tego, aby ulepszać warunki życia sobie i bliskim. Szóstki biorą na siebie obowiązki rodzinne, ale nie przeszkadza im to – wręcz odczuwają przyjemność z wypełniania ich.

Są czułe i kochające, ale jednocześnie same potrzebują miłości i opieki. W ich życiu niezwykle ważne są uczucia i poczucie bycia w związku. Są wrażliwe, czułe, romantyczne i mają w sobie coś z idealisty. 6 to urodzeni doradcy. Mają zdolność do analitycznego myślenia. Są to osoby poważne, godne zaufania, skrupulatne, uporządkowane i niezwykle dokładne. Poczucie kontroli jest dla nich na tyle ważne, że byle błahostka wyprowadza je z równowagi.

Osoby o tej wibracji mają konserwatywny i tradycyjny światopogląd, a przy tym są romantyczne, sentymentalne i podatne na wzruszenia. Najczęściej są to osoby wrażliwe, a przy tym bezbronne i nieprzygotowanie do walki z szarą rzeczywistością.

Najważniejsze dla Szóstek jest to, aby mieć się o kogo troszczyć – muszą mieć kogoś, nad kim mogą rozkładać swój parasol bezpieczeństwa. To urodzeni opiekunowie, którzy spełniają się poprzez opiekę nad innymi. Niestety, często nie znają umiaru i ich opiekuńczość jest męcząca i uciążliwa dla tych, którzy są na nią skazani. Szóstki są wesołymi rozmówcami, co często zahacza o zwykłe gadulstwo a ostatecznie i plotkarstwo.

Celem życia Szóstki jest rodzina, dlatego też nie zwraca ona uwagi na swój rozwój i karierę zawodową. Jeśli takowy występuje to tylko i wyłącznie z dedykacją dla poprawienia statusu całej rodziny i dla dobra innych. 6 jest na tyle mocno zaangażowana w tworzenie domu i rodziny, że jest w stanie zmarnować swoje zdolności  i predyspozycje, byleby uzyskać idealny obraz swojej rodziny i jej życia. Szóstki są hojne, jeśli chodzi o czas, radę czy pomoc, ale jeśli w grę wchodzą finanse, to zamykają portfel.

W negatywie – Szóstki mają tendencję do odgrywania roli władcy: charakteryzuje ich brak ideałów, nieobowiązkowość, lenistwo, niestałość, a przy tym wyolbrzymianie trudności i zajmowanie się sprawami nieistotnymi, a bardzo często również tymi, które są wykreowane w ich głowach (tworzenie czarnych scenariuszy). Jeżeli nie wypracują zrównoważonego podejścia do życia, wtedy mogą zostać ofiarą zaburzeń psychicznych i emocjonalnych. Poprzez dążenie do kontroli, mają skłonność do chorobliwej zazdrości, podejrzliwości i wtykania nosa w nie swoje sprawy.

6 traktują miłość bardzo poważnie. Nie ustają w poszukiwaniu wielkiej miłości. W fazie poszukiwań mogą sprawiać wrażenie niestałych w uczuciach, ale w momencie gdy znajdą to, czego szukają, dążą do stworzenia trwałego związku. Chcą tworzyć rodzinę i udane małżeństwo – wiedzą, że kiedy same są szczęśliwe i spełnione, wtedy mogą dać szczęście innym.

Idealnym partnerem dla Szóstki jest osoba o takiej samej wibracji. Dla 6 ważne jest podobieństwo partnera – styl bycia, charakter, cele i marzenia. Szczęście mogą znaleźć też u boku Dwójki, które są podobne pod względem dążenia do życiowej stabilizacji.

POWOŁANIE: Uzyskanie równowagi w dawaniu i braniu, przy jednoczesnym pielęgnowaniu harmonii wewnętrznej.

Cechy szczególne:

  • zmysł piękna
  • sztuka
  • miłość
  • służba
  • autorytet
  • harmonia
  • udane małżeństwo
  • kochająca się rodzina
  • altruizm

Opis pozostałych liczb znajdziesz tutaj: akademiaducha.pl/kategoria/artykuly/numerologia/

Nadine Lu

 

Źródła:
http://www.mistycznabrama.net/numerologia/48-droga-ycia-6.html
http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/wibracja-drogi-zycia-izis/
https://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=98&t=222
Editha Wust, Sabine Schieferle, “Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”
Zdjęcia: unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram