Droga Życia – wibracja liczby 7

wibracja liczby 7

Wibracja liczby 7. Każdy z nas urodził się pod konkretną wibracją Drogi Życia. Obliczamy ją dodając wszystkie liczby w dacie urodzenia (dzień, miesiąc, rok). To ona wskazuje na nasze przeznaczenie. Pokazuje to, kim jesteśmy w chwili urodzenia i jakie posiadamy wrodzone cechy, a także z czym nam się przyjdzie zmierzyć oraz co przepracować. Liczba ta będzie towarzyszyła nam przez całe życia – warto ją znać i wiedzieć co symbolizuje. Opisuje nas na podobnym poziomie co znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy – jest bazą na której opieramy się przy interpretacji numerologicznej.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia.

Na przykład: 22.03.1971 = 2 + 2 + 0 + 3 + 1 + 9 + 7 + 1 = 25 = 2+ 5 = 7

Wynikiem jest liczba 7, na którą ma wpływ wibracja podliczby 25. Dziś skupmy się na liczbie głównej, Wibracji 7.

DROGA ŻYCIA – WIBRACJA LICZBY 7

Filozof – droga ku zrozumieniu.

wibracja liczby 7Magiczna liczba 7 to symbol człowieka, który stojąc na ziemi ma wzrok wlepiony w niebo. Szuka tego, co nieznane. Zagłębia się w poszukiwaniu duchowości. Liczba ta wskazuje na wewnętrzną głębię. To więź, która łączy człowieka ze Wszechświatem.

Ci, którzy noszą w Drodze Życia liczbę 7, są natchnieni. W ich oczach można  często dostrzec starą i doświadczoną duszę. Chcą poznać wszystko to, co tajemnicze i nieznane. Zazwyczaj wyróżniają się intuicją i zdolnościami parapsychicznymi. Od małego są filozofami skupionymi na sprawach duchowych. Odkładają na bok materię i fizyczność, skupiają się na wnętrzu. To sprawia, że często w grupie innych liczb są samotnikami.

Siódemki żywią się wiedzą. Pochłaniają książki, namiętnie się uczą, słuchają z uwagą i praktykują wszystko to, co poznały w teorii. Rozumują w sposób analityczny, w związku z czym wiedza, którą zgłębiają, jest przez nich zbadana i sprawdzona na wszystkie sposoby. Nie przyjmują do wiadomości prawd ani faktów, dopóki same tego nie sprawdzą. 7 są ciekawe, ale nie ciekawskie. Obserwują uważnie otoczenie, sytuacje i ludzi, z którym obcują. Nie ustają w poszukiwaniu swojej prawdy i na własną rękę skupiają się na szukaniu przyczyny… wszystkiego.

Droga Życia 7 charakteryzuje się indywidualnością i niezależnością. Przez całe życie 7 pozostają wierne swoim ideałom i walczą o nie do upadłego. Siódemki często mają skrajnie inne zdanie od pozostałych, co sprawia, że często ich podróż przez życie przebiega samotnie. Są powściągliwe, ostrożne i często trzymają dystans. Nie przepadają za odkrywaniem własnych emocji – uciekają od świata zewnętrznego. Samotność  nie jest dla nich przekleństwem, to błogosławieństwo, którego szukają.  Dzięki temu mogą podróżować we własne wnętrze i ubogacać się medytując, rozmyślając i rozwiązując zagadki Wszechświata.

Są powściągliwe i introwertyczne. Wyróżniają się głębią intelektualną i niezwykłą godnością osobistą. Przez otoczenie mają przyklejoną łatkę z napisem „dziwak”. Trudno je zrozumieć, bo ciężko się z nimi komunikować. Spośród całej skali numerologicznej, to zdecydowanie najbardziej tajemnicza liczba.

Osoby noszące tą wibrację mogą sprawiać wrażenie oziębłych i wyniosłych. Często wyglądają na zarozumiałe, pyszne i przemądrzałe. Jest to jednak przebranie, które nakładają na czas trwania walki z rzeczywistością – łatwiej im żyć, przybierając pewną pozę, aby ukryć prawdziwe emocje i ochronić prywatność. Mimo tego, że same „grają” na scenie życia, z łatwością potrafią prześwietlić innych. Są w stanie wyselekcjonować ich prawdziwe emocje. Same dają się poznać jedynie tym osobom, które mają podobną wrażliwość co one i jest to proces – zazwyczaj –  długotrwały.

Dlatego 7 łatwiej jest żyć w swoim własnym świecie, który jest odgrodzony szklanym murem od rzeczywistości. Są nieśmiałe, ciche i samotne. Zdarza się, że posiadają skłonności do mistycyzmu, filozofowania i kontemplacji. Interesują się starożytnymi cywilizacjami, religiami świata i wiedzą tajemną. Uciekają w duchowość i analizowanie istnienia duszy i człowieka. Zawsze “coś” studiują i “coś” badają, a ich niezwykła wiedza jest powszechnie ceniona, przez co nierzadko cieszą się popularnością. Ta z kolei nie jest dla nich źródłem dumy, a uciążliwością, bo 7 nie pociągają dobra materialne i sława.

Jeśli podróżują, to wybierają się do miejsc spokojnych i odosobnionych. Omijają duże aglomeracje i skupiska ludzi. Wybierają towarzystwo bliskich przyjaciół, którzy są wibracyjnie na tym samym poziomie. Takie warunki mogą nieco otworzyć Siódemkę, ale musimy zważać na to, że stworzenie tych warunków (w których 7 czuje się swobodnie) jest niebywale trudne. Na ogół są bardzo wybredne w doborze przyjaciół i z trudem dopuszczają do siebie nowe osoby. Jeśli jednak znajdą przyjaciela, są mu wierne i oddane.

Perfekcja, która trzyma się z dala od złego gustu i idzie pod prąd. Wibracja 7 pragnie tego, co najlepsze i najdoskonalsze. Często wyznacza sobie normy postępowania i ideały niemożliwe do zrealizowania, a to prowadzi do frustracji i niezadowolenia z życia. Często kończy się również głębokimi kompleksami.

Sukces jest pisany Siódemkom, jeśli tylko nauczą się wykorzystywać zdolności i talenty, które posiadają dla dobra ogółu, a nie zaspokajania własnego ego. Aby się odkryć, potrzebują ciszy i izolacji. Uzyskanie pełnej równowagi i spokoju, pomoże im odnaleźć drogę do własnego ja i dzielić się nim z innymi.

W negatywie: Jeśli Siódemka nie przystosuje się do życia w rzeczywistości, zacznie uciekać na wszelkie możliwe sposoby: odpłynie w świat iluzji, seksu, alkoholu i narkotyków. Wszystko po to, aby być  wyżej i dotrzeć głębiej w doznaniach. Wady Siódemek to: pesymizm, egocentryzm, autorytatywność, dominacja, mroczność, melancholia, sarkazm, mrukliwość, popadanie w kompleksy, nieufność oraz egoizm, złośliwość i krytykanctwo. Mają też skłonność do popadania w depresję.

W pracy, 7 poradzą sobie tam, gdzie liczy się dobra jakość i skuteczne działanie. Ich ideałem jest perfekcja i rzetelność w każdej dziedzinie. Na gruncie zawodowym Siódemki cieszą się pełnym zaufaniem. Są podziwiane za ich kulturę osobistą i wiedzę. Mimo tego, powinny pracować na własny rachunek, bo nie przepadają za tym, aby ktoś wydawał im polecenia. Po pracy, Siódemka musi się naładować w ciszy i spokoju, oddając się swoim pasjom.

Wibracja liczby 7 to najmniej materialna wibracja w całym szeregu liczb. Pieniądze mają dla 7 znaczenie tylko wtedy, gdy mogą im zapewnić dobre życie, ponieważ są wybredne i mają dobry gust. Nie gonią za sławą czy bogactwem ponieważ są zbyt zajęte doskonaleniem intelektualnym i duchowym. Co ciekawe, bardzo często sława i bogactwo przychodzą same, jako efekt uboczny samorozwoju.

Siódemkom ciężko jest znaleźć szczęście i stabilizację w związkach. Ze względu na swoje wycofanie, zagłębianie się w siebie i zakładanie maski ochronnej, ciężko jest im stworzyć „drużynę”. Odpowiednim partnerem dla 7 będzie inna Siódemka, a także Czwórka i Dziewiątka.

POWOŁANIE: poszukiwanie wartości duchowych przy jednoczesnym otwarciu się na innych. Życiowym celem Siódemek powinno być dzielenie się wiedzą, do której dotarły.

wibracja liczby 7 – Cechy szczególne:

  • wiedza
  • kontemplacja
  • dystans
  • intelekt
  • sekret
  • wiara
  • zwycięstwo nad samym sobą
  • dystans
  • koncentracja

Opis pozostałych liczb znajdziesz tutaj: akademiaducha.pl/kategoria/artykuly/numerologia/

Nadine Lu

 

Źródła:
http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/wibracja-drogi-zycia-izis/
https://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=98&t=221
http://www.mistycznabrama.net/numerologia/49-droga-ycia-7.html
Editha Wust, Sabine Schieferle, “Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”
Zdjęcia: unspash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram