Droga Życia – wibracja liczby 8

8

Każdy z nas urodził się pod konkretną wibracją Drogi Życia. Obliczamy ją dodając wszystkie liczby w dacie urodzenia (dzień, miesiąc, rok). To ona wskazuje na nasze przeznaczenie. Pokazuje to, kim jesteśmy w chwili urodzenia i jakie posiadamy wrodzone cechy, a także z czym nam się przyjdzie zmierzyć oraz co przepracować. Liczba ta będzie towarzyszyła nam przez całe życia – warto ją znać i wiedzieć co symbolizuje. Opisuje nas na podobnym poziomie co znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy – jest bazą na której opieramy się przy interpretacji numerologicznej. Dzisiaj wibracja liczby 8. 

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia.

Na przykład: 12.08.1986 = 1 + 2 + 0 + 8 + 1 + 9 + 8 + 6 = 35 = 3 + 5 = 8

Wynikiem jest liczba 8, na którą ma wpływ wibracja podliczby 35. Liczba 8 może wibrować również z mistrzowskiej 44, która ma specjalne zadanie – możesz przeczytać więcej tutaj. Nie każda Wibracja 8 z liczby 44 wibruje na mistrzowskich częstotliwościach. Warto zapoznać się z opisem zarówno mistrzowskiej 44 jak i 8.

Dziś skupmy się na liczbie głównej, Wibracji 8.

DROGA ŻYCIA 8

Żniwiarz – władza, pieniądze, realizacja

8Symbol siły materialnej, która służy realizacji celów. Wskazuje na nagrodę, która czeka na człowieka po wysiłku, jaki został włożony w realizację zadania.  8 to najpotężniejsza wibracja i działa wyjątkowo silnie w Portrecie Numerologicznym. Dla osób, które urodzone są w Drodze Życia 8, jej wibracja oddziałuje w taki sposób, że robi za turbodoładowanie – dodaje energii, bojowości, ambicji, zdolności oraz pewności siebie.

Ósemki posiadają silną osobowość: mają skrajne poglądy, zdecydowany charakter i odwagę. Mają zakorzenione silne poczucie własnej wartości i ufają swojej intuicji. Są przy tym świadome własnych predyspozycji i potrafią je wykorzystać – wkładają we wszystko determinację, serce i nie boją się ryzyka. 8 związana jest z władzą, sławą, siłą, determinacją i sukcesem. To liczba, która przyświeca wszystkim, którzy mieszczą się w model „od zera do milionera”. Wszystkie problemy są dla Ósemek wyzwaniami, a do tego podchodzą do nich z należytym uporem i wytrwałością – to sprawia, że idą przed siebie i zawsze osiągają sukces.

8 są praktycznymi optymistami. Są obdarzone zdrowym rozsądkiem i logicznym myśleniem. Dla nich wszystko jest albo czarne albo białe – kierują się zasadą ”wszystko albo  nic” oraz „teraz albo nigdy”. Nie lubią bylejakości i przeciętności. Podziwiają ludzi sukcesu i wzorują się na nich. Są zdyscyplinowane i odważne. We wszystko, czym postanawiają się zająć, są w pełni zaangażowane, wykazują się pasją i determinacją, a także silną koncentracją. Aktywność pokazują zarówno na tle fizycznym jak i umysłowym. Charakteryzują się uczciwością, niezależnością, szczerością. Brzydzą się kłamstwa i hipokryzji. Biorą pełną odpowiedzialność za swoje słowa i czyny.

Osoby z tej Drogi Życia są urodzonymi przywódcami. Mają zdolności organizatorskie, a przy tym spełniają się jako liderzy. Ich osobowość sprawia, że podwładni chętnie i z przyjemnością współpracują.  Być może ma na to wpływ dar przekonywania – Ósemki szybko stają się osobami wpływowymi, które cieszą się szacunkiem i autorytetem.

Ósemki są pełne wiary i zapału. Spryt, roztropność, nieugiętość, gotowość do ciągłej walki, ambicje, zaangażowanie – to pozwala osiągać sukcesy w każdej, wybranej dziedzinie. Oprócz pozytywnych cech, bardzo często noszą w sobie upór i zawziętość, co sprawia, że tracą obiektywizm i mają poczucie, że zawsze mają rację. Ciężko im się przyznać do błędów, łatwo stawiają siebie w pozycji „boga”. Taka postawa może prowadzić do autodestrukcji.

W negatywie: Ósemkom może zaszkodzić nadmiar ambicji. Osoby o tej wibracji mogą przepaść w materializmie – przywiązują zbyt dużą wagę do pieniądza. Są skupieni na sukcesie, pozycji, prestiżu i dobrach materialnych, dzięki czemu popadają w tryb „po trupach do celu”. Zdarza się, że nie potrafią cieszyć się tym, co mają – a mają! – i  pragną więcej.  Ich pragnienia nie mają dna. Mogą też popaść w pracoholizm, co odbije się na ich zdrowiu i samopoczuciu – może to przynieść frustrację, a wtedy bliska droga do porażki. Dodatkowo, cały czas chcą zmian – zmieniają wszystko i wszystkich. Inni widzą Ósemki jako osoby zbyt wymagające i wiecznie niezadowolone. Najgorsze Ósemki są egoistyczne, złośliwe, nieufne, chciwe, mściwe i okrutne, nadużywają władzy, są nietolerancyjne i zawzięte. Nie znają litości ani współczucia, są zimne i wyrachowane.

Ogromna siła, jaką charakteryzuje się ta wibracja sprawia, że osoby urodzone pod jej wpływem potrafią wiele wytrzymać i zazwyczaj panują nad sobą. Jeśli jednak komuś uda się je sprowokować wtedy wybuchają jak dynamit – nagle, gwałtownie i zostawiając po sobie spustoszenie. Wibracja liczby 8 to przedostatnia wibracja, w związku z czym charakteryzuje się  dwoma rodzajami temperamentów. Pod jej wpływem są osoby o niesłychanie rozwiniętej zdolności do samokontroli oraz te, które kompletnie nie potrafią nad sobą panować.

8 mają honor i godność, szukają ideałów.  Mogą być osobami wielkodusznymi i uprzejmymi, jeśli towarzysze przypadną im do gustu. W przeciwnym wypadku, sprawiają wrażenie szorstkich i zamkniętych w sobie.

Jeśli chodzi o karierę – Ósemki potrafią przekuć w złoto wszystko, czym się zainteresują: osiągają każdy cel, jaki sobie wyznaczą. Najszybszy sukces czeka ich w finansach, polityce i biznesie – wszędzie tam, gdzie potrzeba planu i konsekwentnego działania. 8 potrafią żyć w napięciu (a ono towarzyszy im każdego dnia) dzięki sile fizyczne i stabilnej, wytrzymałej psychice.

8 wskazuje na mentalność – daje to jasny umysł i zdolność do postrzegania wszystkich aspektów danej sprawy. Mają również zdolności handlowe: instynkt i intuicja pozwala im wybrać przedsięwzięcia, w jakie powinny się zaangażować.

W sprawach finansowych mają wielki talent, a zdobywanie pieniędzy przychodzi im zaskakująco łatwo. W porównaniu do pozostałych wibracji, Ósemki są na ogół większymi materialistami. Ich plany życiowe mają na celu polepszenie sytuacji materialnej i społecznej. Ósemki działają z myślą o przyszłości. Osoby tej wibracji gromadzą olbrzymie fortuny, które zawdzięczają własnej pracy. Osiągają to, o czym marzą, a marzą zazwyczaj o zdobyciu sławy i majątku.  8 powinny mieć się na baczności, aby nie przesadzić z zachłannością. Bywa ona przyczyną porażek i utraty pozycji, o którą walczyły z taką zawziętością. 8 mają właściwość, że tuż po zdobyciu jednego szczytu, idą na następny.

8 mają majątek, a przy tym są hojne (nie mylić z „rozrzutne”). Chętnie pomagają finansowo oraz wspierają akcje charytatywne.

W kontaktach z innymi są zaborcze. Nie mają wielkiej grupy przyjaciół – raz, że nie wszyscy im odpowiadają, a dwa, że mają niewiele czasu na rozwijanie nowych znajomości, a dodatkowo nieświadomie starają się podporządkowywać sobie przyjaciół. Mimo tego sami są dobrymi i lojalnymi przyjaciółmi – najczęściej dla tych, z którymi przyjaźnią się od dzieciństwa. Wśród wrogów budzą popłoch.

W życiu miłosnym, Ósemki nie mogą opędzić się od osób nimi zainteresowanych. Słabsze wibracje może ciągnąć do porywczych, ciekawych i pełnych życia Ósemek – deklarują nawet chęć podporządkowania się. W relacjach, osoby pod wibracją 8 również kierują się zasadą wszystko albo nic. Dają namiętność albo obojętność – i nie wynika to z braku miłości a z pełnego zaangażowania się w problem, nad którym aktualnie pracują. W związku natomiast szukają prawdziwej miłości – a to może zapewnić im spokojna Dwójka i rodzinna Szóstka. Sprawdzi się również w relacji z Czwórką, Siódemką i Dziewiątką.

POWOŁANIE: zrozumieć prawdziwą wartość pieniądza, znaleźć swoje miejsce w rzeczywistości materialnej, ujarzmienie swojego temperamentu i ambicji.

Cechy szczególne:

 • władza
 • pieniądze
 • realizacja
 • przywództwo
 • mistycyzm
 • sukces
 • zmysł do interesów
 • prestiż
 • ewolucja duchowa

Nadine Lu

 

Źródła:
http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/wibracja-drogi-zycia-izis/
https://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=98&t=220
http://www.mistycznabrama.net/numerologia/50-droga-ycia-8.html
Editha Wust, Sabine Schieferle, “Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”
Zdjęcia: unspash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Droga Życia – wibracja liczby 8

 1. Automulti

  Witam. Nurtuje mnie pytanie związane z wibracjami. Czy jest możliwe, że ona jest niewłaściwa lub nieaktywna? Moja wibracje to właśnie 8 a jestem tego totalnym zaprzeczeniem. Cokolwiek nie wymyślę nie tworzy pieniądza. Jak to jest z tymi wibracjami?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram