Droga Życia – wibracja liczby 9

wibracja liczby 9

Każdy z nas urodził się pod konkretną wibracją Drogi Życia. Obliczamy ją dodając wszystkie liczby w dacie urodzenia (dzień, miesiąc, rok). To ona wskazuje na nasze przeznaczenie. Pokazuje to, kim jesteśmy w chwili urodzenia i jakie posiadamy wrodzone cechy, a także z czym nam się przyjdzie zmierzyć oraz co przepracować. Liczba ta będzie towarzyszyła nam przez całe życia – warto ją znać i wiedzieć co symbolizuje. Opisuje nas na podobnym poziomie co znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy – jest bazą na której opieramy się przy interpretacji numerologicznej. Dzisiaj wibracja liczby 9. 

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia.

Na przykład: 18.11.1969 = 1 + 8 + 1 + 1 + 1 + 9 + 6 + 9 = 36 = 3 + 6 = 9

Wynikiem jest liczba 9, na którą ma wpływ wibracja podliczby 36. Dziś skupmy się na liczbie głównej, Wibracji 9.

DROGA ŻYCIA 9

Misjonarz – służenie innym, talent, rozmach 

wibracja liczby 99 zamyka skalę numerologiczną i tym samym przedstawia dojrzałość duchową: osiągnięcie najwyższego etapu rozwoju duchowego – tak zwana Stara Dusza – oraz zrozumienie, że miłość jest kluczem do drzwi ludzkiej egzystencji.  9 symbolizuje miłość uniwersalną.

Osoby o tej wibracji wyróżniają się wrażliwością na bodźce zewnętrzne, a także zdolnością jasnowidzenia. Mają wyostrzoną intuicję, z łatwością przenikają dusze. Ich sposób odbierania rzeczywistości sprawia, że chętnie nawiązują kontakt z własnym ja oraz ze Wszechświatem.

Dziewiątki są niezwykle szlachetne i altruistyczne, a także skłonne do poświęceń w imię wyższego celu. Są wyczulone na potrzeby bliźnich i nie potrafią zostawić kogoś w potrzebie. Mają charakter misjonarza i służą innym. Chcą zaprowadzić dobro na świecie.

Dziewiątki mają wrażliwe oko i potrafią uważnie obserwować środowisko oraz ludzi w nim uczestniczących. Są inteligentne, mają rozwiniętą wyobraźnię, lotny umysł, oraz zdolność odnajdywania otwartego okna za każdym razem, gdy mają przed sobą zamknięte drzwi. 9 są pomysłowe i szczegółowe. Skupiają się tylko na tych kategoriach, które są w zasięgu ich zainteresowań. Dziewiątki cenią sobie doskonałość i perfekcję. Są energiczne i aktywne, a przy tym należą do tej grupy osób, które podchodzą sumiennie i z dyscypliną do powierzonych zadań.

Są odważne i szlachetne, bronią praw człowieka. Są empatyczne i z łatwością wczuwają się w sytuację innych. Angażowanie się w działalność dobroczynną jest dla nich naturalne. Inspirują, pokazują co oznacza miłość uniwersalna, a w towarzystwie są tymi, którzy podnoszą na duchu. Sprawiają wrażenie osób miłych i sympatycznych, wzbudzają zaufanie. Jednocześnie w oczach innych są ekstrawaganckie, dziwne i skupione na górnolotnych i „mniej ważnych” (według innych) sprawach.

Droga Życia 9 to niezależność, duma i wolność, której osoby o tej wibracji potrzebują jak ryba wody. 9 nie cierpią być ograniczane – rozkwitają, gdy mają swoje pole manewru, do którego nikt się nie wtrąca. Potrzebują poczucia wolności i robienia tego, na co mają ochotę, w związku z tym, kochają podróże do nowych, egzotycznych i dziewiczych terenów. Do poznawania nowych miejsc i kultur. Nie potrzebują wygód. Wystarczy im jedynie coś do spania i perspektywa wolnego czasu, aby poznać miejsce. Większość 9 preferuje samotny i samodzielny tryb życia. W kontaktach z innymi są zdystansowane i podchodzą z rezerwą. To sprawia, że relacje, które tworzą, zazwyczaj są płytkie i nietrwałe.

9 mają fascynującą osobowość – mają głód wiedzy, a przy tym przeskakują z tematu zainteresowania na kolejny, na długo zanim go wyczerpią. Chcą poznać wszystko, jak najszybciej i jak najwięcej. Kochają ład i porządek, walczą o sprawiedliwość, są szlachetne i uczciwe.

Niestety, osoby urodzone pod liczbą 9 mają skłonność do dominacji. Objawia się to zbyt niskim pochylaniem się nad sprawami rodziny i bliskich, i trzymaniem nad nimi pieczy.

W negatywie: Dziewiątki potrafią dramatyzować i wyolbrzymiać. Zbyt często też odrywają się od ziemi i nurkują w duchowość. Dziewiątki mają dwa oblicza – to drugie jest aroganckie, kłótliwe, i działa impulsywnie. Specjalnie szukają powodów do kłótni, są czepliwe i niezadowolone.  Bywają też szczere aż do bólu, czym mogą sprawić przykrość innym. Osoby o tej wibracji mają rewolucyjne skłonności, idą pod prąd i nie boją się oceny społeczeństwa. Nie przejmują się, jeśli zasady, którymi się kierują, nie są zgodne z zasadami ogółu. Walcząc o swoje ideały są gotowe ujawnić wszelkie nadużycia i manipulacje. Są gotowe do największych poświęceń. 9 są kapryśne, egoistyczne i nadwrażliwe. Bywają fatalistyczne, neurotyczne i nieufne, obwiniają los i innych za swoje nieszczęścia. Dziewiątki powinny swym postępowaniem dawać światło i naukę, pokazywać,  że człowiek jest czymś więcej, niż tylko materią, jest duszą. Tylko ten styl życia sprawi, że odnajdą pełnię egzystencji i szczęście.

Osoby z wibracją 9 osiągają sukces w każdej dziedzinie, która jest spójna z ich osobowością i charakterem. Są szczególnie predysponowane do pracy na rzecz społeczeństwa. Osoby o tej wibracji realizują w swoim życiu najwspanialsze ideały.

Osoby te są bezinteresowne i empatyczne, w związku z czym ludzie szukają w ich ramionach rady i pocieszenia, a one z kolei nie potrafią przejść obok nich obojętnie i zawsze pomogą rozwiązać problem.  9 będą doskonałymi psychiatrami, pediatrami i psychologami, a także pielęgniarzami, misjonarzami i opiekunami społecznymi. Zdarza się, że spełniają się jako przewodnicy duchowi.

Dziewiątki interesują się sztuką  i same często są obdarzone talentami – spełniają się jako pisarze, muzycy, poeci, śpiewacy, malarze, tancerze.

9 nie szukają w życiu dóbr materialnych. Są hojne,  pomocne i wielkoduszne. A mimo tego nie łatwo oszukać je w interesach. Pieniądze przychodzą do nich tak łatwo, jak łatwo dzielą się nimi z innym.  Nie mają problemów finansowych, ale nie zdobywają też grubych milionów. Uważają, że pieniądze są po to, aby zaspokajać podstawowe potrzeby własne i cudze.

Droga Życia o tej wibracji to sentymentalizm, czułość i uczucie – ale Dziewiątki okazują to w swój specyficzny sposób. W okazywaniu uczuć są powściągliwe, pełne rezerwy i nie przepadają za publicznym okazywaniem emocji. Są skrytymi, romantycznymi idealistami, często wydaje im się, że są zakochani. Jeśli już spotkają swą prawdziwą miłość, poświęcają się dla niej całym ciałem i duszą. Ich wybranek musi ich podziwiać i szanować – jeśli na tej linii pojawią się zgrzyty, są zdolne do zerwania i dalszych poszukiwań.

Najlepszy partner dla Dziewiątki? To osoba o tej samej wibracji oraz Siódemka, ponieważ te dwie liczby starają się zagłębić w siebie. Dobrym partnerem może być również 4 – jako osoba zrównoważona i spokojna, zapewniająca stabilizację. Tak samo jak 9, Czwórka szuka równości i sprawiedliwości.

Zazwyczaj Dziewiątki nie są towarzyskie i nie mają zbyt wielu przyjaciół. Ci, którzy zyskają zaufanie i aprobatę 9 są prawdziwymi szczęściarzami,.

POWOŁANIE: otworzyć się na innych, poznać drugiego człowieka, nauczyć się kochać bezwarunkowo.

Cechy szczególne:

  • Impulsywność
  • Duchowość
  • Humanista
  • Wędrowiec
  • Otwartość
  • Misja
  • Obserwacja
  • Intuicja
  • podróże

Opis pozostałych liczb Drogi Życia znajdziesz TUTAJ.

Nadine Lu

 

Źródła:
http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/wibracja-drogi-zycia-izis/
https://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=98&t=219
http://www.mistycznabrama.net/numerologia/51-droga-ycia-9.html
Editha Wust, Sabine Schieferle, “Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”
Zdjęcia: unspash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram