Wibracja Miłości – 528 Hz: w jakim celu stosować?

wibracja miłości

Czy miłość można poczuć? Czy istnieje wibracja miłości, którą można sobie dawkować, którą można się napełnić? Jak wiemy, miłość to najpiękniejsze uczucie, które pomaga nam osiągnąć najwyższe szczęście (szczególnie przydatne w praktykach Prawa Przyciągania, koniecznie zobacz artykuły z tego działu), dlaczego by więc nie korzystać z dobroci tej wibracji?

Częstotliwość  528 Hz

Doktor Leonard Horowitz stwierdził, że częstotliwość 528 Hz to częstotliwość, która jest jedną z najważniejszych i najbardziej istotnych częstotliwości. Co w niej takiego niezwykłego? 528 Hz pomaga nam zachować harmonię. Wibracja miłości – bo tak została nazwana – łączy wibrację serca i duszy ze światem, w tym z całym kosmosem.

Wibracja miłości jest nutą cudów w skali muzycznej Solfeggio. Ta częstotliwość była używana już w starożytności przez kapłanów i uzdrowicieli do tworzenia “cudów”. Wibracja przyciąga miłość, ma zdolność oczyszczania oraz potencjał do czynienia rzeczy wspaniałych i dobrych.

Numerologicznie 528 Hz sprowadza się do wibracji miłości – 6.

5 + 2 + 8 = 15, 15 = 1 + 5, czyli 6.

Szóstka to spirala prowadząca z nieba do ziemi, miłość w czystej postaci. To wibracja, która przynosi piękne zmiany – głębokie, boskie skutki działań. Miłość to również cud, a cała wibracja jest ściśle powiązana z reperowaniem DNA.

Wibracyjnie oczyszczone woda

Częstotliwość 528 Hz była zastosowana do oczyszczenia zatrutej wody w Zatoce Meksykańskiej po wycieku ropy. Zanieczyszczony obszar był potraktowany częstotliwością 528 Hz w pierwszej fazie przez 4 godziny, następnie oczyszczony. W dalszej kolejności proces został powtórzony. Okazało się, że po zabiegu wibracją, flora i fauna podwodna były bardziej aktywne i żywe, a woda czysta. Po kilkukrotnym przebadaniu próbek, zostało stwierdzone, że woda bez wątpienia nie jest już zanieczyszczona.

Metoda wykorzystania częstotliwości dźwiękowych i radiowych niemal całkowicie wyeliminowała olej i toksyny. Podczas kolejnej, 24 godzinnej sesji, wszystkie szkodliwe substancje zostały zneutralizowane.

Jeśli więc jesteśmy w stanie wibracyjnie oczyścić wodę, to czy wibracja, którą potraktujemy nasz organizm/nasze ciało będzie tak samo pozytywnie na nas wpływać? Tak, ponieważ w większości składamy się z cząsteczek wody, które są podatne na wibracje. Wielokrotnie sprawdzano jak wydźwięk odpowiednich słów oraz wibracji działa na cząsteczki wody, a te, w zależności od tego, czy wibracja ma wydźwięk pozytywny czy negatywny, układają się w piękne, regularne wzory, lub brzydkie, wybrakowane kształty.

Jak stosować częstotliwość Miłości?

Wystarczy, że będziesz słuchać częstotliwości, która jest dostępna między innymi na bazie stonowanej muzyki, gongów, kamertonów czy mis tybetańskich.

Serwowanie sobie wibracji miłości (528 Hz) nie tylko pomaga tobie, ale również otoczeniu. Wsłuchując się w wibrację, tworzysz falę dobrej energii, która zmienia w twoim otoczeniu, a w końcu w życiu, wszystko to co negatywne i destruktywne na pozytywne i budujące. Kiedy rezonujesz z wibracją miłości, wtedy sam stajesz się miłością.

Inne częstotliwości, które warto włączyć do swojej codzienności

We wszechświecie wszystko składa się z energii, a energia wibruje. Oprócz wibracji miłości (528 Hz) mamy również inne częstotliwości, które warto znać i stosować:

  • 936 Hz – połączenie ze Wszechświatem, najwyższa energia;
  • 852 Hz – wyostrzenie prawdy i intuicji;
  • 741 Hz – Energetyczny, silny środek oczyszczający. Pomaga w rozwiązywaniu problemów, oczyszcza atmosferę;
  • 417 Hz – Pomaga radzić sobie ze zmianami, wytrwać w nowych nawykach, zerwać ze starymi, destrukcyjnymi przyzwyczajeniami;
  • 396 Hz – Pomaga w eliminowaniu poczucia winy i strachu. Ułatwia osiąganie celów.

W imię miłości!

Zwłaszcza jeśli nie masz zbyt wiele miłości w swoim życiu i nie wiesz jak się na nią otworzyć, wprowadź do swojej codzienności regularne sesje z wibracją 528 Hz. Jeśli pozwolisz sobie na to, aby każdego dnia w tle puścić muzykę opartą na tej wibracji, wtedy szybko odczujesz efekty – więcej spokoju, równowagi i oczyszczenia. Naturalną konsekwencją będzie miłość. Kto wie, może właśnie wtedy cię odnajdzie?

Nadine Lu

***

Wiedźma Anja Anna i Akedamia Ducha zapraszają na:

 Rytuał Usunięcia Przeszkód na Drodze Miłości

Działanie Rytuału obejmuje:
* Przywołanie osoby, która Cię odwzajemni w Życiu i w uczuciach;
* Oczyszczenie Drogi do Miłości – jeśli pomiędzy tymi których kochasz a Tobą znajdują się przeszkody, energia tego rytualnego oddziaływania pozbędzie się ich, by to, co naturalne, mogło rozbłysnąć z pełną Mocą;
* Oznajmienie Gotowości na Miłość i w konsekwencji Otwartość na to, by jej doznać i by być jej twórcą;
* Złamanie klątw i uroków, rzuconych w celu uniemożliwienia realizacji w uczuciach;
* Powierzenie Siłom Anielskim i Archanielskim opieki nad każdym rodzajem Miłości w Twoim Życiu
* Otworzenie Percepcji na Klucze i Wskazówki, prowadzące do Miłości
* Usunięcie zwątpień i zawahań, a w konsekwencji – opóźnień i dysharmonii w doświadczaniu Miłości.
* Powierzenie w opiekę Boga kroków do Miłości i wzrastania w niej.

Źródła:
attunedvibrations.com/528hz
ask-angels.com/spiritual-guidance/528-hz-love-frequency

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram