Wibracja związku  – Jaka jest Wasza? Część 1

Wibracja

Nie wszystkie liczby pięknie współgrają, z kolei inne wręcz lgną do siebie. Kiedy weźmiemy pod uwagę naszą Drogę Życia, możemy sprawdzić, jak nasza główna wibracja będzie współgrać z wibracją innej osoby.

Jak obliczyć Wspólną Drogę Życia?

Wystarczy, że dodacie wasze Drogi Życia, na przykład:

Droga życia partnerki z daty urodzenia – dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia:  13.05.1987 = 1 + 3 + 0 + 5 + 1 + 9 + 8 +7 = 34 = 3+ 4 = 7

Droga życia partnera z daty urodzenia – dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia: 02. 12.1979 = 0 + 2 + 1 + 2 + 1 + 9 +7 + 9 =  31 = 3 + 1 = 4

Uwaga: jeśli twoja Droga Życia to liczba mistrzowska, nie redukujemy jej do liczby pojedynczej (sprawdź, co oznacza mistrzostwo: 11, 22, 33, 44)

Wspólna Droga Życia Partnerów, czyli wibracja związku wynosi – 7 + 4 = 11

Redukujemy liczbę 11, ponieważ w przypadku relacji partnerskich mamy 9 głównych wibracji – 1 + 1 = 2.

Droga Życia partnerów to wibracja – 2

Związek o wibracji 1Wibracja

Relacja, która przydarza się osobom, które powinny popracować nad realizowaniem siebie właśnie przez pryzmat poczucia własnej odrębności i niezależności. Związek o wibracji 1 jest nieprzewidywalny, stąd ciężko określić jak może się skończyć. Nieprzewidywalność przejawia się również w życiu codziennym – serie niefortunnych wydarzeń, ciągłe działanie, kreatywność i inspiracja.

Związek o tej wibracji mówi o tym, że należy się spotkać w połowie drogi, odważnie przedstawić swoje plany i oczekiwania drugiej osobie oraz znaleźć złoty środek. To zespół dwóch niezależnych jednostek, nowy potencjał.

Jedynka wskazuje na to, że jest to relacja odbywająca się w świetle reflektorów – o której się mówi, do której zagląda się przez ramię. Opiera się na realizowaniu chwil, pomysłowości, może nie przetrwać ciężkich, toksycznych sytuacji i z pozytywnej wibracji, przejść na negatywną.

CEL RELACJI: Współdziałanie.

Związek o wibracji 2

Partnerstwo i życie rodzinne. Twórcza rywalizacja – jesteście dla siebie życzliwymi kompanami. Wasz związek opiera się przede wszystkim na przyjaźni. Wibracja 2 łatwo okazuje uczucia, dlatego ciężko jest wam się od siebie odkleić, zawsze można spotkać tą parę trzymającą się za ręce.

Na planie przyjaźni dominują uczucia i emocje. Związek o tej wibracji to pozorne bratnie dusze – poczucie bezpieczeństwa, opieka, ciągnięcie drugiej osoby do góry. Ta częstotliwość to energia kobieca, łagodna. Zdecydowanie stawia na przeżywalność i doświadczenia.

Z drugiej strony, wibracja dwójki może wskazywać na relację pełną tarć, niezgody i konfliktów. Jak ma w zwyczaju dwójka – biegunowość i ciągła walka, a także częste szantaże emocjonalne. Związek o tej wibracji może przynosić żale, fochy i kaprysy oraz poszukiwanie problemów nie w sobie, a w drugiej osobie. Ta wibracja może w swojej najgorszej odsłonie przypominać emocjonalne więzienie.


A jeśli chcesz rozpalić bliskość i namiętność w związku, przyciągnąć kochającego partnera, otworzyć się na miłość do innych, ale również nauczyć się kochać samego siebie, pomoże Ci w tym ten zestaw minerałów. Połączona moc tych kamieni dodaje również witalności oraz atrakcyjności i ułatwia poradzenie sobie z rozstaniem. Zestaw na Miłość znajdziesz w Sklepie Akademii Ducha.


CEL RELACJI: Nauka delikatności, uprzejmości i szczerości.

Związek o wibracji 3

Relacja niezwykle dynamiczna i twórcza, przyprawiona dużą szczyptą romantyzmu w najpiękniejszej formie. Romantyczna atmosfera ma też swoje drugie oblicze, bo z podobnym oddaniem pary się kłócą i walczą ze sobą na noże. Mimo tego, komunikacja przebiega harmonijnie.

Związek o wibracji 3 to ciągłe przeobrażanie i transformacja. Spełniacie się w każdej roli, którą obierzecie – od przyjaciół, przez małżonków do kochanków. Macie problem z cierpliwością, bo wszystko chcielibyście przeżywać na raz, najlepiej już, za chwilę. Powinniście pracować nad zbudowaniem własnej, wspólnej przestrzeni do której nie ma wstępu nikt poza wami.

Wisi nad wami niebezpieczeństwo układów trójkątnych – niekoniecznie osób trzecich, ale ingerencji rodziców, rodzeństwa, przyjaciół, którzy wiedzą lepiej od was, ponieważ 3 jest nadmiarem stosunku do 2 i jednocześnie niedoborem do stosunku do 4.

CEL RELACJI: Wzajemna ochrona.

Związek o wibracji 4

Równowaga, stabilność, porządek, wierność i rutyna. Jednak zanim do tego dojdzie, osoby w relacji o wibracji 4 muszą wiele od siebie włożyć w ten związek – to lekcja wytrwałości dla obojga partnerów. Miłość pod czwórką rozwija się powoli, ale buduje solidne fundamenty. Wibracja 4 niesie ryzyko zbyt konserwatywnych i sztywnych zasad. Dystans, który macie do siebie powinien sukcesywnie się zmniejszać. Ciężka praca włożona w budowę relacji może zakończyć się solidnym małżeństwem.

Związek o tej wibracji niesie za sobą wzrost, rozwój duchowy, rozwój osobisty, emocje. Konieczna jest jednak cierpliwość i odwaga. Musicie sukcesywnie podlewać waszą miłość i angażować się w takim samym stopniu, aby zbudować zgodny, harmonijny i trwały związek.

Najlepiej, jeśli partnerzy mają jasno sprecyzowane cele, ponieważ jest to związek dwójki planistów, którzy sukcesywnie realizują swoje plany. Bez planu, relacja może się rozluźnić.

CEL RELACJI: Nauka cierpliwości i wyciągania wniosków.

SPRAWDŹ NA CZYM POLEGA WIBRACJA ZWIĄZKU 5, 6, 7, 8 i 9: Wibracja związku  – Jaka jest Wasza? Część 2

Nadine Lu

 

Źródło:
astroweb.pl/numerologia-partnerska.php
www.ezotop.pl/thread-4279.html
www.wrotarozwoju.pl/wspolna-liczba-zwiazku-t1169.html
www.agiatis.tv/2015/02/wibracja-zwiazku.html
Zdjęcia: https://unsplash.com/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 myśli nt. „Wibracja związku  – Jaka jest Wasza? Część 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram