Wibracja związku  – Jaka jest Wasza? Część 2

wibracja związku

Nie wszystkie liczby pięknie współgrają, z kolei inne wręcz lgną do siebie. Kiedy weźmiemy pod uwagę naszą Drogę Życia, możemy sprawdzić jak nasza główna wibracja będzie współgrać z wibracją innej osoby. To Wibracja związku.

Wibracja związku – Jak obliczyć Wspólną Drogę Życia?

Wystarczy, że dodacie wasze Drogi Życia, na przykład:

Droga życia partnerki z daty urodzenia – dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia:  13.05.1987 = 1 + 3 + 0 + 5 + 1 + 9 + 8 +7 = 34 = 3+ 4 = 7

Droga życia partnera z daty urodzenia – dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia: 02. 12.1979 = 0 + 2 + 1 + 2 + 1 + 9 +7 + 9 =  31 = 3 + 1 = 4

Uwaga: jeśli twoja Droga Życia to liczba mistrzowska, nie redukujemy jej do liczby pojedynczej (sprawdź, co oznacza mistrzostwo: 11, 22, 33, 44)

Wspólna Droga Życia Partnerów, czyli wibracja związku wynosi – 7 + 4 = 11

Redukujemy liczbę 11, ponieważ w przypadku relacji partnerskich mamy 9 głównych wibracji – 1 + 1 = 2.

Droga Życia partnerów to wibracja – 2

Związek o wibracji 5

Erotyka, magnetyzm i uwodzicielstwo, potrzeba doświadczeń i ciągłych zmian, adrenalina. Takie związki zazwyczaj zaczynają się od wybuchu fajerwerków, przebiegają burzliwie i kończą się gwałtownie. Dwoje ludzi łączy chemia i to głównie ona jest dyrygentem takiej relacji. Czy z takiego połączenia można stworzyć trwały, solidny związek? Tak, pod warunkiem, że do erotyzmu dojdą szczere uczucia oraz główni zainteresowani znajdą sposób na swoją energię – oboje musicie mieć sposób na szaleństwo i adrenalinę, aby nie praktykować swoich wybuchów na planie związku.

Wibracja 5 to podróże, nie tylko geograficzne, ale też te w głąb seksualnych odkryć. Ciągłe odkrywanie jest tym, co napędza partnerów w tej relacji.

W negatywie, wibracja ta odnosi się do niestałości, zmienności, niedojrzałości i impulsywności. Partnerzy powinni pracować nad komunikacją. Miłość i nienawiść, ciągła walka – relacja, która wymaga przepracowania i kompromisów oraz znalezienia części wspólnej, która pomoże nam się rozładować.

CEL RELACJI: Pełne zaufanie.

wibracja związku

Związek o wibracji 6

Wibracja 6 oznacza znajomość, która ma duże szanse na to, aby stać się związkiem na całe życie. Nie jest to jednak zupełnie sielankowy obrazek i słynne „żyli długo i szczęśliwie”, ale raczej wyboista, duchowa podróż, która prowadzi do stabilnej, bezpiecznej relacji. Wibracja miłości, rodzinne gniazdo.

Harmonia, dynamizm, odpowiedzialność, potrzeba budowania zdrowego związku z drugim człowiekiem. Związek ten buduje się na zobowiązaniach – przede wszystkim na wspólnym miejscu zamieszkania, dzieciach i małżeństwie.

Harmonia oznacza też równowagę między życiem uczuciowym a zawodowym, między związkiem a rodziną, między domem a pasjami. Zadaniem dla partnerów jest znalezienie równowagi między wszystkimi obszarami życia, na których im zależy – sfera „my” powinna równoważyć sferę „ja” każdego z partnerów.

CEL RELACJI: Wierność, lojalność i wyrozumiałość.

Związek o wibracji 7

Wibracja siódemki to życiowa nauczka. Już na pierwszy rzut oka nie sprzyja miłości ani poważnym zobowiązaniom w relacjach. Może za to przynieść swego rodzaju oświecenie – relacja wibrująca na tej częstotliwości pozwala zdać sobie sprawę z tego, czego tak naprawdę chcecie od życia i od relacji z drugim człowiekiem.

To relacja bez większych fajerwerków, ale za to oparta na szczerości i życzliwości. Cały związek polega na rozwoju we wszystkich możliwych sferach. Jego główną lekcją jest lekcja cierpliwości i nauczenie się przyjaźni – to ona jest podstawą w tej relacji.

7 z zasady jest liczbą samotnika. W relacji może objawiać się odległością, która was dzieli, pracą, która jest na skrajnych biegunach, skłonnością do zamykania się w swoim świecie. Relacje na bazie siódemki często kończą się rozstaniami. Aby przetrwać, potrzebna jest tutaj głęboka walka z samym sobą, kompromisy i szczera chęć bycia z drugim człowiekiem. Dbajcie o własną przestrzeń, aby mieć swoją własną samotnię.

CEL RELACJI: Utrzymanie odpowiedniego poziomu rozwoju i własnej przestrzeni.


A jeśli chcesz rozpalić bliskość i namiętność w związku, przyciągnąć kochającego partnera, otworzyć się na miłość do innych, ale również nauczyć się kochać samego siebie, pomoże Ci w tym ten zestaw minerałów. Połączona moc tych kamieni dodaje również witalności oraz atrakcyjności i ułatwia poradzenie sobie z rozstaniem. Zestaw na Miłość znajdziesz w Sklepie Akademii Ducha.


Związek o wibracji 8

Wibracja 8 to bardzo silna, sprawcza wibracja. Związek na tej częstotliwości jest przede wszystkim związkiem, w którym dzieją się rzeczy tworzące naszą przyszłość. Najczęściej małżeństwa o tej wibracji wspólnie spełniają się na polu zawodowym. Aby dbać o harmonię w relacji, należy dbać o wspólne marzenia i cele, bo to one są motorem napędowym w związku.

8 to karma rodziny, która objawia się tym, że napotkana relacja jest najczęściej łamaniem znanego schematu. Związki o tej wibracji to drużyna, idealne uzupełnienie talentów i umiejętności obojga sprawia, że wspólnie są w stanie przenieść góry. Jedna z osób powinna być przewodnikiem drużyny – jeśli oboje chcą rządzić, wtedy ciężko o harmonię – najczęściej prowadzi to do rozstania.

Wibracja 8 to sukces materialny i życie na wysokim poziomie, dlatego jeśli wspólnie ustalicie zasady gry i będziecie grać do tej samej bramki, wasze życie będzie płynęło w dostatku.

CEL RELACJI: Połączenie celów niematerialnych z materialnymi.

Związek o wibracji 9

Związek – lekcja, najczęściej relacja naznaczona wspólną karmą. Związek lekcja to związek, który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do “przechodzenia”. Najczęściej jest to trudna relacja już od samego początku, a partnerzy tak głęboko się przenikają, że mimo trudności, nie potrafią się rozstać. Wtedy mówimy o związku karmicznym – partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń duszy.

Głównym założeniem tej wibracji jest przystosowanie się do otoczenia i odkrycie swojego powołania. Trudność w otwarciu się na partnera jest tym, co powinniście przezwyciężyć, aby żyć w zgodzie i pełnej harmonii. Jeśli poznacie się, zaufacie i pokochacie bezwarunkowo, macie szansę na zgodny związek.

Długie związki na tej częstotliwości to związki, w których partnerzy żyją obok siebie i odczuwają pewien rodzaj samotności. Przestają się realizować na wspólnej przestrzeni i uciekają do własnego, prywatnego podwórka.

CEL RELACJI: Uwolnienie od ograniczeń i uzależnień.

SPRAWDŹ NA CZYM POLEGA WIBRACJA ZWIĄZKU 1, 2, 3 i 4:  Wibracja związku  – Jaka jest Wasza? Część 1

Nadine Lu

 

Źródło:
astroweb.pl/numerologia-partnerska.php
http://www.ezotop.pl/thread-4279.html
http://www.wrotarozwoju.pl/wspolna-liczba-zwiazku-t1169.html
http://www.agiatis.tv/2015/02/wibracja-zwiazku.html
Zdjęcia: https://unsplash.com/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Wibracja związku  – Jaka jest Wasza? Część 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram