Wibracje. Jak nie stracić osiągniętego poziomu wibracji

wibracje

Rozwijamy się, podnosimy nasze wibracje, staramy się zachowywać jak istoty świadome… ale też żyjemy w ciele, zarabiamy pieniądze, posiadamy rodziny, chorujemy, śpimy… Jesteśmy nierzadko bardzo zabiegani. Czy to powoduje spadek naszych wibracji? Co zrobić, by nie powrócić do starych schematów, gdy dalej musimy się zajmować naszą materialną rzeczywistością?

Rozbieżność wibracyjna

W większości przypadków nie mamy dowolności w praktykowaniu naszych „rytuałów” duchowych ze względu na domowników. Mogą nas nie zrozumieć, wyśmiać, lub nawet chcieć skierować do specjalisty, tak, jakby to z nami było coś nie tak. Po wejściu na drogę przebudzenia zmienia się nasz sposób myślenia, mówienia i odczuwania rzeczywistości.

Przez tą rozbieżność bywa, że musimy ukrywać nasze zainteresowania. Wymaga to dużej cierpliwości. Przecież uświadamianie na siłę osób o niższych wibracjach nic nie da, a może nawet spowodować, że się od nas odwrócą. Każdy budzi się w swoim czasie.

W sidłach Matrixa

Rozwój rozwojem, ale jeść trzeba. Jakkolwiek to zdanie dziwnie nie brzmi, ukrywa ono nasze przywiązanie do cielesności i codzienności. Czasem bywają takie dni, kiedy jesteśmy zajęci praktycznie 24/7. Jest to bardzo męczące, po powrocie do domu, możemy mieć siłę jedynie na sen.

Na szczęście nie trzeba podejmować wielkich działań, by zauważyć efekty. Proste czynności także mogą podnieść nasze wibracje i sprawić, że poczujemy się lepiej, i nie stracimy wypracowanego kontaktu z Wszechświatem.

Gdy nie masz możliwości na wielkie czyny, zacznij od małych:

wibracje1. Muzyka
Dźwięki jakimi nasycasz swój umysł, mają na niego duży wpływ. Poprzez słuchanie określonych typów muzyki, możemy zmienić swój nastrój, przerobić jakiś program myślowy, a także podnieść, lub obniżyć swoje wibracje. Posiadasz pewnie niektóre utwory, których słowa, lub muzyka idealnie pasują do twojego życia. To właśnie przesłanie tego utworu, wibracja jaką on niesie, idealnie wpasowuje się w twoją wibrację. Świadomie dokonuj wyboru muzycznego, a zobaczysz efekty!

2. Medytacja gdziekolwiek jesteśmy
Podczas jednego z bardziej zabieganych okresów, zaczęło mi brakować medytacji. Nie miałam jednak na nią siły po powrocie do domu, ani rano przed pracą. Zaczęłam medytować jadąc do pracy, w autobusie. Głośna muzyka medytacyjna ze słuchawek doskonale wyciszała okoliczne dźwięki. Pomimo siedzeniu w kurtce, obok pasażerów, w rozklekotanym autobusie, udawało mi się przenieść gdzieś indziej, gdzie mogłam odpocząć. Oczywiście ci z was, którzy jeżdżą samochodem nie będą mogli wykorzystać tego triku, jest to jednak jedynie przykładem tego, że medytować można wszędzie… choćby przez chwilę.

3. Zatrzymanie się na „5 minut z herbatą”
W ferworze różnych zadań, możemy zacząć robić niektóre rzeczy z autopilota, bez udziału naszej świadomości… kolejny „asap”, „to do list” czy inna pilna rzecz może wytrącić nas z równowagi. Warto w takich momentach chociaż na chwilę zwolnić i zauważyć, czy nie zaczęliśmy sami sabotować naszych wibracji, np. poprzez narzekanie, czy martwienie się. Podczas jednego z trudnych dni, zaczęłam strasznie narzekać (co u mnie się nie zdarza), nastała pora obiadu, jedząc zdałam sobie sprawę, że zaczęłam narzekać. Kiedy to sobie uzmysłowiłam, to świadomie zmieniłam swoje zachowanie…. świat od razu wydał się piękniejszy. Weszłam na wyższe wibracje i z ich poziomu zaczęłam spoglądać na rzeczywistość.

4. Proste ćwiczenia rysunkowe
Ćwiczenia rysunkowe można wykonywać nawet, gdy się nie ma żadnego talentu artystycznego. Chodzi tu jedynie o ekspresje naszego stanu umysłu lub problemu. Gdy mamy przed sobą taki rysunek, możemy zobaczyć jak „wygląda” dany problem, spojrzeć na niego pod innym kątem. Może dojrzymy jego rozwiązanie.

5. Codzienny rytuał wdzięczności
Jest to prosty rytuał przynoszący wiele korzyści. Na koniec dnia wyraź wdzięczność za to co się działo tego dnia. Możesz to zapisać, powiedzieć sobie w myśli, lub zwizualizować – jak ci wygodnie. Staraj się autentycznie poczuć tą wdzięczność (przynajmniej przy jednym aspekcie). Zobaczysz, że Wszechświat odpłaci się tobie również wdzięcznością. Podniesie się także twoja pewność siebie, zobaczysz za jak wiele dobra jest wokół ciebie! Obejrzyj film: Dzień Wdzięczności – sprawdź czy to dzisiaj!

Czas nie istnieje

Pamiętaj o tym, że czas nie istnieje, to ty zarządzasz swoim życiem. Oczywiście istnieje też wiele czynników zewnętrznych wpływających na twoje życie, ale świadomie można je regulować. Jeśli będziesz chciał mieć czas na duchowość… to go po prostu znajdziesz i tyle!

Sofia Pakulska

 

Źródła:
vibrationallife.wordpress.com/2018/03/06/dzwieki-niosace-przeslanie
Wiedza zasłyszana od znajomych, pozyskana podczas własnych doświadczeń i zdobyta na różnych warsztatach duchowych.
Grafika: pixabay.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *