Wibracje Nowego Roku Numerologicznego

Wibracje Nowego Roku Numerologicznego

Webinar (transmisja on-line na żywo)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/NowyRokNumerologiczny

***

Zapraszamy na webinar poświęcony wibracji Nowego Roku Numerologicznego!

Czego możesz spodziewać się po nowym roku? 2021, czyli Sad Ostateczny i Świat!

We wrześniu witamy nowy rok numerologiczny – 2021, rok uniwersalny 5.Przed nami kolejne miesiące, podczas których możesz zrobić w zasadzie wszystko – czy wiesz jak rozłożyć swoje plany i marzenia, aby miały możliwość się zrealizować? Czy wiesz jakimi liczbami się otaczać? Albo czy zauważyłeś, jakimi otaczałeś się do tej pory? Na te i wiele innych pytań, odpowiedź poznamy na warsztatach numerologicznych.

Zapraszamy!

Do wzięcia udziału w webinarze zapraszamy wszystkich, niezależnie od poziomu wiedzy numerologicznej.

***

Punkt zwrotny w życiu. Moment, w którym nie wiesz co ze sobą począć. Głęboka stagnacja lub wprost przeciwnie, czujesz się jak wrzucony do pralki na pełen cykl prania.

Są takie momenty, w których potrzebujemy zaczepić na czymś swoją uwagę, wyjaśnić sobie pewne rzeczy, ułożyć je chronologicznie i dać im przyczynę. Tym czymś może zostać… Numerologia. Czy myślałeś o tym kiedyś w ten sposób?

Numerologia zajmuje się związkami między liczbami a cechami osobowości, przeznaczeniem, wydarzeniami i okolicznościami. Zakłada, że pewne liczby związane z ludźmi, miejscami i wydarzeniami mogą odgrywać rolę w lepszym zrozumieniu tych rzeczy lub przewidywaniu potencjalnych rezultatów (tak zwane prawo przyczyny i skutku). Osobista numerologia jest częścią karmicznego odcisku, który przechodzi z nami do tego wcielenia. Świadomość, że istnieje osobista misja pozwala wzrastać duchowo i rozwijać się w stronę najlepszej wersji samego siebie.

W numerologii można poskładać siebie na nowo, pozbierać wszystkie pokruszone części i zlepić je w jedno. To właśnie w tych najtrudniejszych momentach potrzebujemy energetycznego wsparcia, pomocy z zewnątrz. Potrzebujemy usłyszeć, że czeka na nas coś dobrego, że chaotyczny rok pod znakiem piątki nie mógł się dobrze skończyć, oraz, że idealny moment na wzrost nastąpi w tych właśnie konkretnych miesiącach. Takie energetyczne wsparcie otwiera oczy, umysł i serce oraz pozwala zaakceptować aktualny etap życia.

Ważne jest, aby wpuścić do swojej aury osoby zaufane i energetycznie pewnie – profesjonalistów. Jeśli już o profesjonalistach mowa, poznajmy Agnieszkę.

Agnieszka od około 10 lat poznaje narzędzia i symbole, które pozwalają ludziom się rozwijać.

– Karty Tarota przewijały się przez mój dom od dzieciństwa, ale wtedy nie myślałam, że będą częścią mojej pracy – tłumaczy – Aż do pewnego 13 maja 2011 roku, kiedy od nieznajomej kobiety dostałam talię. Od razu, natychmiast mnie pochłonęły. Z czasem zrozumiałam, że w nich jest całość, życie człowieka ze wszystkimi jego poziomami: cielesnym, mentalnym, duchowym.

Później zachłysnęła się numerologią, której uczyła się od słynnej Heleny Wildy – Kowalskiej. Do dziś pozostają w przyjaźni.

– Rozpisanie pełnego portretu numerologicznego danej osoby, to wiele godzin pracy – mówi Agnieszka – Można oczywiście w razie potrzeby stworzyć skróconą jej wersję, jednak zawsze chodzi o to, by poznać swoje dobre strony i talenty, mieć wiedzę, jak wykorzystać życiowe okazje, nie popełniać tych samych błędów, w jakich dziedzinach szukać pomysłów na rozwój oraz czego i kogo się wystrzegać – tłumaczy – Choćby taka sytuacja: gdy powtarza się w naszym życiu kolejny cykl numerologiczny, sprawdźmy co w poprzednim było niekorzystne, by tego nie powielać – zaznacza – Każdemu człowiekowi jest bowiem w danym momencie potrzebne co innego, by ruszył do przodu, by dostał energetycznego „kopa”. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś, kto wychodzi ode mnie z sesji, tego właśnie nie otrzymał.

Twoja szansa

Warsztaty, prowadzone przez Agnieszkę Skrzypczuk to będzie idealny wstęp do tego, aby zagłębić temat Numerologii i pozwolić sobie na odkrycie tego skrawka duszy, którego ukrywamy najgłębiej. Wszystkie odpowiedzi są w nas samych. Pracując na wibracjach liczb, jesteśmy w stanie je odczytać i podjąć decyzję: co z tym zrobimy? Wybór należy do Ciebie!

***

Podczas warsztatów dowiemy się i poznamy:

  • Energie nowego roku 2021;
  • Energie poszczególnych miesięcy w numerologicznym nowym roku;
  • Co przyniesie nam nowy rok?
  • Jak się przygotować na wibracje nowego roku;
  • Energie nowego roku dla każdej wibracji 1,2,3,4,5,6,7,8,9,11,22,33,44
  • Ciekawostki numerologiczne;
  • Pytania i odpowiedzi.

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  • Prowadząca: Agnieszka Skrzypczuk

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/NowyRokNumerologiczny

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie webinaru prosimy o kontakt: webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram