Odrodzenie Wiedzy Marii Magdaleny – Pełnia Kobiecości

Marii Magdaleny

*****ODRODZENIE WIEDZY MARII MAGDALENY – START*****

Kochane Kobiety!

Nasze startowe spotkanie już w ten czwartek! Zaczynamy o godzinie 20-tej, by zahaczyć się w wojowniczej i transformującej energii Ateny Pallas, następnie – korzystając z całej mocy Wiosny – rośniemy w Wiedzy aż do punktu kulminacyjnego, w którym rozpoczynamy Rytuał Anielski – klasycznie od ewokacji, a więc przywołania Sił Anielskich, a następnie, zgodnie z tematem, przemieścimy całą swoją Świadomość w kierunku Źródła. Pierwszego Światła w Pierwszej Wodzie. Aż do początku Czasów, które zapisane są w święty sposób w każdej z nas. Jeśli znasz kobiety, które są już gotowe, by tego doświadczyć – zaproś je. Jeśli pragniesz spotkać się z przyjaciółkami i razem uczestniczyć w tym działaniu – to doskonały pomysł! Jeśli nie masz czasu w czwartek i boisz się, że szkolenie Cię ominie – spokojnie. Każda z Was, która wysłała maila na adres mm@akademiaducha.pl bądź która jest członkinią tej grupy otrzyma link do całości. Cudownie będzie, jeśli znajdziesz Czas na przepłynięcie się z tym pierwszym Przejawieniem do końca maja.

Co miesiąc otrzymacie nowe zadania.
Co miesiąc otrzymacie nowe inspiracje.
Co miesiąc otrzymacie Klucze i Wskazówki, by w pełni Światła i z całym anielskim wsparciem podążać w górę Życia.
Czas jest TERAZ. Miejsce jest WSZĘDZIE.
OBUDŹMY SIĘ!
I pomóżmy innym otworzyć oczy.
Świat potrzebuje Ciebie i mnie w najlepszej możliwej formie.
Tak więc niechaj się stanie!
Spotkajmy się po Aktywnej, WŁAŚCIWEJ stronie Granicy Działania!

***

Podczas tego spotkania z Magią dowiecie się między innymi, jaka jest rola Krwi, a jakie zadania ma przed sobą Światło, jak na co dzień sprawić, by każda chwila podnosiła Was w górę Życia i jak pomóc osobom w swoim otoczeniu również wzrastać w harmonii i zgodnie z własnymi cyklami.
Ubierz się pięknie.
Miej przy sobie ulubione kwiaty.
Zrób sobie herbatę bądź inny napój, który docenisz – najlepiej, by było to coś przeznaczonego już od tej pory TYLKO do uczestniczenia w zajęciach Odrodzenia Wiedzy Marii Magdaleny. Przepis na oficjalny napój projektu przekażę już wkrótce na przeznaczonej do tego grupie.

***

Przypominamy, że to zajęcia WYŁĄCZNIE dla kobiet.
Jeśli jesteś zainteresowana, pisz na mm@akademiaducha.pl bądź dołącz do grupy Odrodzenie Wiedzy Marii Magdaleny – tam otrzymasz wszystkie niezbędne Klucze i Wskazówki.

Spotkajmy się!
I niech się dzieje Światło, Miłość i Moc!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 myśli nt. „Odrodzenie Wiedzy Marii Magdaleny – Pełnia Kobiecości

  1. Anna

    Witam i pragnę zapytać jak zapisać sie do tej grupy specjalnej bo zapisana jestem ale chyba nie tu pozdrawiam serdecznie Ania Urbańska

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *