Wielkie Oczyszczanie Energetyczne

oczyszczanie energetyczne

Nasze Ciało i Dusza są jak nasz dom. A wiecie, co się dzieje, kiedy przestajemy o niego dbać? Kiedy zostanie zasnuty pajęczynami jak w starym horrorze? Kiedy zaczniemy potykać się o porzucone wszędzie w nieładzie rzeczy? Kiedy wszystko, zamiast lśnić pięknym blaskiem, zacznie lepić się nam do palców? Kiedy zapanuje w nim mrok i zaczniemy czuć się tam niczym więźniowie, nie mogąc znaleźć drogi od jednego pomieszczenia do drugiego? A czy mieliście kiedyś sen, w którym w Waszym domu, Waszej świętej oazie, rozpanoszyli się nieproszeni goście o wrogich zamiarach i znacie to uczucie grozy i bezradności?

Tak samo jest z naszym Ciałem i Duszą – jeśli nie zadbamy o nie właściwie, jeśli raz na jakiś czas nie wymieciemy pajęczyn, nie pozamiatamy, nie pobiegamy ze ściereczką powycierać kurz, jeżeli pojawią się w nim intruzi, przestanie ono być naszym domem. Zaczniemy się czuć źle i obco. Nasze myśli staną się ciężkie i mroczne, uśmiech stanie się odległym wspomnieniem, majaczącym gdzieś na widnokręgu pamięci, marzenia zaczną przypominać ołowiane, burzowe chmury, a nasz Energia i Pozytywne Wibracje rozpłyną się same, nie wiadomo gdzie.

Tak więc, zapraszamy Was na Wielkie Oczyszczanie Energetyczne, żeby oczyścić i zharmonizować czakry, wymieść z ciała wszelką złą energię, podczepy oraz nieprzyjazne byty i zaprosić dobre wibracje, żeby zrobić porządki z Ciałem i Duchem na wszystkich poziomach. Pomoże w tym oczywiście Anielski Rytuał Oczyszczający, w trakcie którego ciało zostanie dokładnie przeskanowane energetycznie przez energię Anielską i Archanielską, a siła Magii, wzmocniona mocą muzyki, da Wam pełen uważności, cudowny proces uwalniający.

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 25.06.2018
Godziny: 20:00-23:55
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru (transmisji online): www.ekademia.pl/kurs/WielkieOczyszczanieEnergetyczne

Jeśli masz pytania odnośnie webinaru skontaktuj się na adres: webinar@akademiaducha.pl

***

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *