Więź duchowa: jak połączyć się duchowo z kimś na odległość

Więź duchowa

Tylko dlatego, że ktoś nie jest fizycznie blisko ciebie, nie oznacza, że ​​nie możesz połączyć się nim duchowo. Duchowe więzi nie mogą zostać zerwane. Im bardziej je pielęgnujesz, tym silniejsze się stają.

Jeśli chcesz czuć się bardziej zestrojony z kimś, na kim ci zależy a z kim nie możesz być blisko fizycznie, pomoże ci w tym poniższa medytacja duchowej więzi. W ten sposób będziesz w stanie poczuć jej obecność i przekazać jej emocje i myśli.

Ostrzeżenie: jeśli będziesz wątpić w swoje umiejętności nawet w najmniejszym stopniu, to technika nie będzie dla ciebie skuteczna.

KROKI, JAK NAWIĄZAĆ DUCHOWĄ WIĘŹ Z TYMI, KTÓRZY NIE SĄ FIZYCZNIE BLISKO:

Zajmij bezpieczne i wygodne miejsce

Jeśli chodzi o budowanie głębszego połączenia z tymi, z którymi fizycznie nie możesz być, potrzebujesz bezpiecznej i wygodnej przestrzeni do medytacji. Gdzieś, gdzie możesz być sam ze swoimi myślami i uczynić to miejsce idealnym dla siebie. Robiąc to, będziesz w stanie łatwo połączyć się z osobą, którą chcesz.

Może cię również zainteresować artykuł: Miłość i telepatia: 12 kroków, aby wysłać miłość telepatycznie

więź duchowa

Źródło: unsplash.com

Rozpocznij medytację i pozwól wszystkiemu innemu odejść

Kiedy już się uspokoisz i poczujesz komfortowo, zacznij medytować w takiej pozycji, jaką uważasz za najlepszą dla siebie i pozwól swojemu umysłowi uwolnić się od wszystkiego, co ci ciąży.

Uwolnij się od każdego przeszkadzającego stresu i niewygodnej myśli. Możesz zrobić to poprzez uwalnianie ich z oddechem lub w dowolny inny znany ci sposób. Ważne jest, byś miał spokojny i klarowny umysł.

Gdy uwolnisz się od stresu, pomyśl o osobie, z którą chcesz się połączyć, i przejdź do następnego kroku.

Skoncentruj się na osobie, z którą chcesz się połączyć

Teraz, kiedy myślisz o tej osobie, naprawdę skup się na niej. Myśl z wyprzedzeniem i pozwól swojej duszy połączyć się z nią najlepiej, jak potrafisz. Pozwól swoim energiom w intuicyjny, kierowany przez duszę sposób, połączyć się z energiami drugiej osoby i pamiętaj, aby podążać za tym, co się pojawia.

Używając mocy umysłu, wyobraź sobie światło promieniujące od ciebie do tej osoby, gdziekolwiek na świecie się znajduje

Teraz świadomie i wyraźnie wyobraź sobie światło wychodzące z twojego wnętrza i promieniujące, aż dotknie tej osoby, bez względu na to, jak daleko ona jest. Przez dłuższą chwilę ładuj ją tym światłem, tym samym wzmacniając nawiązywane połączenie.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić połączenie i się nie rozproszyć, pomyśl o tym, co w niej lubisz, co do niej czujesz i o przyjemnych wspomnieniach, które razem macie.


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na szkolenie on-line: Telepatia – pomost pomiędzy Widzialnym i Niewidzialnym

telepatia


Wyślij wiadomość do tej osoby

Po wykonaniu wszystkich czynności wymienionych powyżej zacznij wysyłać tej osobie wiadomość, którą czujesz. Możesz to zrobić również w formie konkretnych myśli, pamiętaj jednak, by były zasilone emocjami. Czym więcej, lepiej i precyzyjniej uda ci się wygenerować i wysłać emocje, tym komunikat będzie silniejszy.

Osoba, z którą się kontaktujesz, może nie otrzymać wiadomości od razu. Otrzyma ją jednak w momencie, w którym jej umysł będzie gotowy i bezpieczny ją przyjąć.

Pożegnaj się i zakończ sesję

Po wysłaniu wiadomości czas na delikatne zakończenie połączenia. Zakończ sesję energetycznym delikatnym uściskiem. Na koniec przekaż jeszcze trochę pozytywnej energii lub energii miłości i podziękuj za połączenie.

Czym częściej będziesz wykonywać medytację, tym lepszy w niej będziesz. Praktyka czyni mistrza.

Może cię również zainteresować artykuł: Prosty przepis na odcięcie się od energii innych osób, miejsc, przedmiotów, wspomnień…


Źródło: gostica.com/spiritual-growth/spiritual-bonding

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram